Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ελεύθερος Χρόνος και Ψυχαγωγία > Αθλητισμός
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Δημοσκόπηση: Ποιά είναι η ομάδα που υποστηρίζετε;;;
Επιλογές Δημοσκόπησης
Ποιά είναι η ομάδα που υποστηρίζετε;;;

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 03-09-06, 19:20
nontasg Ο χρήστης nontasg δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 12-02-08 23:38
Φύλο: Άντρας
Ποιά είναι η ομάδα που υποστηρίζετε;;;

Ποιά είναι η ομάδα που υποστηρίζετε ως φίλαθλος ή οπαδός;;;Άν υποστηρίζετε κάποια άλλη ομάδα,μπορείτε να λέτε και ποια είναι.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nontasg : 03-09-06 στις 19:23
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 03-09-06, 21:56
elbereth Ο χρήστης elbereth δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-10-12 17:14
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
ΑΕΛ, γιατί τα κασκόλ της ταιριάζουν με τα ρούχα μου, και έχει καταπληκτική μπουτίκ. Επίσης διαθέτει καλή ποικιλία ύμνων, και επιπροσθέτως οι οπαδοί στην εξέδρα ξεφωνίζουν όμορφα συνθήματα και όχι βρισιές. Περαιτέρω, και ο σύλλογος των οπαδών της έχει ένα πολύ χαριτωμένο όνομα (monsters), ενώ συμπαθητική είναι και η μασκότ της.

χαμογελαστά
Ελβερέτη
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 04-09-06, 09:45
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 19:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Συμπαθώ πολύ την ΑΕΚ αλλά λόγω του ότι
1) Δεν ασχολούμαι ΚΑΘΟΛΟΥ με το ποδόσφαιρο
2) Ο κολλητός μου είναι ΑΕΚ και γουστάρω να του την λέω για να κάνω πλάκα
υποστηρίζω τον Ολυμπιακό.
Βεβαια αυτό δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ ασφαλές στην περιοχή μου μένω.
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 04-09-06, 16:37
Το avatar του χρήστη manolito
manolito Ο χρήστης manolito δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-07 17:17
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Ολυμπιακάρααααααααααααα

λοιπές λεπτομέρειες .... Θρυλάραααααα
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 04-09-06, 16:48
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από manolito Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπές λεπτομέρειες .... Θρυλάραααααα
Τσκ τσκ ξέρω ξέρω εκεί στην Κρήτη οι Ολυμπιακοί είναι περισσότεροι κατ' αναλογία, απ' όσο στο Πασαλιμάνι :-)

Παρ' ότι και εγώ είμαι της φυλής μου μυρίζει θάλασσα, με θλίβει που δεν δήλωσες ΟΦΗ. Και φυσικά αυτό συμβαίνει σε όλη την Ελλάδα, με εξαίρεση την Θεσσαλονίκη, που υποστηρίζουν φανατικά τις εκεί ομάδες και ίσως την Λάρισσα.

Είναι ένας βασικός λόγος που δεν έχουμε καλό περιφερειακό ποδόσφαιρο και που φτάνουμε στο σημείο να παίζουν στο πρωτάθλημα 7-8 ομάδες του κέντρου.

Πριν αρκετά χρόνια, είχαμε κατά καιρούς πολύ δυνατές ομάδες επαρχιακές που έφταναν πολύ ψηλά, όπως η Δόξα Δράμας, ο Ολυμπιακός Βόλου, ο Πανσεραϊκός, η Παναχαϊκή κα.

Σήμερα μόνο μια υγιής ομάδα υπάρχει εκτός Αθηνών Θεσσαλονίκης, η Ξάνθη, που έχει σωστές υποδομές και αρκετά σοβαρή διοίκηση.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 04-09-06, 16:50
Το avatar του χρήστη s0st0s
s0st0s Ο χρήστης s0st0s δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-07 18:55
Ελπίζω να υπάρχει χώρος και για έναν άχρωμο...Δεν υποστηρίζω καμία ομάδα (κάποτε ήμουν ΠΑΟΚ, έτσι για να έχω να λέω) αλλά απολαμβάνω έναν καλό αγώνα στον οποίο δεν πλακώνονται παίκτες και οπαδοί κάθε 3 και λίγο..Γι'αυτό υποστηρίζω διοργανώσεις και όχι ομάδες (κανα παγκόσμιο, πανευρωπαικό, κανα champions league, ξέρετε τωρα)..

P.S. είχα δει τυχαία την ομάδα της κοζάνης σε ένα παιχνίδι και μου είχε κάνει εντύπωση το πάθος των παικτών της..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη s0st0s : 04-09-06 στις 16:53
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 04-09-06, 16:55
Το avatar του χρήστη manolito
manolito Ο χρήστης manolito δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-07 17:17
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Τσκ τσκ ξέρω ξέρω εκεί στην Κρήτη οι Ολυμπιακοί είναι περισσότεροι κατ' αναλογία, απ' όσο στο Πασαλιμάνι :-)

Παρ' ότι και εγώ είμαι της φυλής μου μυρίζει θάλασσα, με θλίβει που δεν δήλωσες ΟΦΗ. Και φυσικά αυτό συμβαίνει σε όλη την Ελλάδα, με εξαίρεση την Θεσσαλονίκη, που υποστηρίζουν φανατικά τις εκεί ομάδες και ίσως την Λάρισσα.

Είναι ένας βασικός λόγος που δεν έχουμε καλό περιφερειακό ποδόσφαιρο και που φτάνουμε στο σημείο να παίζουν στο πρωτάθλημα 7-8 ομάδες του κέντρου.

Πριν αρκετά χρόνια, είχαμε κατά καιρούς πολύ δυνατές ομάδες επαρχιακές που έφταναν πολύ ψηλά, όπως η Δόξα Δράμας, ο Ολυμπιακός Βόλου, ο Πανσεραϊκός, η Παναχαϊκή κα.

Σήμερα μόνο μια υγιής ομάδα υπάρχει εκτός Αθηνών Θεσσαλονίκης, η Ξάνθη, που έχει σωστές υποδομές και αρκετά σοβαρή διοίκηση.
Δεν πειράζει Στέλιο μου εξάλλου υπάρχει κόσμος που υποστηρίζει τον ΟΦΗ. Επιπροσθέτως δεν είπα εγώ ότι δεν συμπαθώ και δεν υποστηρίζω τον ΟΦΗ ... από τις μεγάλες ομάδες δε ρωτήσατε τι υποστηρίζω ; χεχε αστειεύομαι.... βασικά μεταξύ Κρητικών Ομάδων δεν το συζητάμε ότι ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ολέ... αλλά δεν το συνηθίσαμε ακόμα....
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 04-09-06, 16:57
nontasg Ο χρήστης nontasg δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 12-02-08 23:38
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από s0st0s Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελπίζω να υπάρχει χώρος και για έναν άχρωμο...Δεν υποστηρίζω καμία ομάδα (κάποτε ήμουν ΠΑΟΚ, έτσι για να έχω να λέω) αλλά απολαμβάνω έναν καλό αγώνα στον οποίο δεν πλακώνονται παίκτες και οπαδοί κάθε 3 και λίγο..Γι'αυτό υποστηρίζω διοργανώσεις και όχι ομάδες (κανα παγκόσμιο, πανευρωπαικό, κανα champions league, ξέρετε τωρα)..

P.S. είχα δει τυχαία την ομάδα της κοζάνης σε ένα παιχνίδι και μου είχε κάνει εντύπωση το πάθος των παικτών της..
Πίστεψέ με,την καλύτερη δουλειά κάνεις φίλε μου.......
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 04-09-06, 19:35
elbereth Ο χρήστης elbereth δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-10-12 17:14
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Σήμερα μόνο μια υγιής ομάδα υπάρχει εκτός Αθηνών Θεσσαλονίκης, η Ξάνθη, που έχει σωστές υποδομές και αρκετά σοβαρή διοίκηση.
Διαμαρτύρομαι εντονότατα. Μήπως ξέχασες τη Λάρισα; Και το Αλκαζάρ επισκευάζει και παίκτες έχει, και καταπληκτικό προπονητή. Τι άλλο χρειάζεται για να θεωρήσεις μια ομάδα ότι έχει σωστή υποδομή;

χαμογελαστά
Ελβερέτη

ΥΓ άλλωστε σε εισιτήρια είναι νομίζω τρίτη ή τέταρτη :-)
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 04-09-06, 21:04
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Δεν αμφιβάλω ότι η ΑΕΛ έχει τον κόσμο μαζί της, αλλά δεν βλέπω την σωστή υποδομή.

Η υποδομή δεν είναι μόνο στο να γεμίζει τα γήπεδα, είναι να έχει σύγχρονο προπονητικό κέντρο, να έχει υποδομές στις ακαδημίες νέων ταλέντων, να έχει οικονομική ευρωστία και το κυριότερο μια καλή ομάδα.

Η Λάρισα είναι η μόνη επαρχιακή ομάδα που κατέκτησε το πρωτάθλημα Ελλάδος με προπονητή τον Γιάτσεκ Γκμοχ, μακάρι να ξαναδούμε μια ομάδα εκτός κέντρου να σπάει το μονοπώλιο του Ολυμπιακού Παναθηναϊκού και ΑΕΚ (ουσιαστικά να σπάσει το μονοπώλιο του Ολυμπιακού ε; :-)
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:28.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.