Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ενημέρωση > Τηλεόραση Ράδιο και ΜΜΕ
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 03-11-10, 09:04
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Απαγόρευσαν το δελτίο ειδήσεων του Contra Channel

Δεν μπορεί το kontra channel να μεταδίδει ενημερωτικό πρόγραμμα απεφάνθη την Τρίτη το Εθνικό Συμβούλιο Ραδιοτηλεόρασης.

Η αρχή επέβαλε πρόστιμο ύψους 15.000 ευρώ στον τηλεοπτικό σταθμό, καθώς ο νόμος ορίζει ότι οι σταθμοί δηλώνουν μία και μόνη φορά το περιεχόμενο του προγράμματός τους.

ΣΚΑΙ

Παραμονές εκλογών, η κυβερνητική πλειοψηφία του ΕΣΡ, με μια άνευ προηγουμένου γκεμπελική απόφαση, φιμώνει ένα κανάλι και ένα δελτίο ειδήσεων, έγκριτων δημοσιογράφων, όπως οι Τέρενς Κουίκ, Γιάννη Λοβέρδου αλλά και του Ανδρέα Ανδριανόπουλου...

Η αιτιολόγηση πως το κανάλι προϋπήρχε στην συχνότητα του Τηλεφώς, το οποίο είχε δηλώσει «μη ενημερωτικό πρόγραμμα» είναι τουλάχιστον αστεία. Όταν ξέρουμε ότι τα υπόλοιπα μεγάλα κανάλια, έχουν καταστρατηγήσει όλους τους νόμους και όλους τους κανόνες, χρωστάνε εκατοντάδες εκατομμύρια ευρώ σε ασφαλιστικές εισφορές και ουσιαστικά δεν έχουν αγοράσει, τις συχνότητες που εκπέμπουν.

Η δημοκρατία μέσα από την φίμωση, βγαίνει βαριά πληγωμένη, άμεση άρση της φασιστικής απόφασης.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
The Following 3 Users Say Thank You to Xenios For This Useful Post:
Gildor (03-11-10), justin (03-11-10), vgiagias (03-11-10)
  #2  
Παλιά 04-11-10, 13:23
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 19:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αντιγράφω από την σχετική απόφαση του ΕΣΡ.

(Αφαίρεσα τα ονόματα αν και είναι σε δημόσια θέα στο Internet για όποιον θέλει και έβαλα τελίτσες)

"Όπως προκύπτει εκ του Α.Π. 1201/ΕΣ/28.7.2010 εγγράφου Τμήματος Ελέγχου Διαφάνειας του Ε.Σ.Ρ., η ιδιοκτήτρια του τηλεοπτικού σταθμού εταιρεία δεν υπέβαλε στο Ε.Σ.Ρ., όπως ορίζεται στο το άρθρο 3 παρ. 4 του Π.Δ/τος 310/1996 σε συνδυασμό με το Ν.3592/2007, αντίγραφα δήλωσης περιουσιακής κατάστασης των μελών του Δ.Σ. ..., υπεύθυνες δηλώσεις του τελευταίου, αναλυτική μετοχική σύνθεση της μετόχου ... και υπεύθυνες δηλώσεις του νομίμου εκπροσώπου της μετόχου εταιρείας."

Η εν λόγω εταιρία έχει στο κεφάλι της ένα σωρό παραβιάσεις του ΕΣΡ μεταξύ των οποίων παράνομες εκπομπές από άλλο δίαυλο, συγκεκαλυμμένες διαφημίσεις, πολιτική πολυφωνία κλπ.

Καλή η πληροφόρηση αλλά ένας νόμιμος σταθμός πρέπει να ακολουθεί κάποιους κανόνες.
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 04-11-10, 13:32
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή η πληροφόρηση αλλά ένας νόμιμος σταθμός πρέπει να ακολουθεί κάποιους κανόνες.
Θέλεις να μου πεις, ότι όλα τα άλλα κανάλια είναι νομότυπα;
Εντελώς τυχαία τυχαίνει το μόνο κανάλι που αντιπολιτεύεται την κυβέρνηση του μνημονίου, να φιμώνεται, παραμονές εκλογών....

Θα τολμούσε κανείς να κάνει το ίδιο στο Mega Channel, στον Ant1 το Alpha και το Star; ¨Ολες οι κεραίες τους, είναι παράνομες. Δεν έχουν πληρώσει δεκάρα, για τις άδειες που έχουν λήξει προ τριετίας. Χρωστάνε στο ΙΚΑ μόνο, κοντά στο 800 εκ ευρώ και έρχεσαι και μου τσαμπουνάς τον νόμο;

Ποιος Θανάσης;
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 04-11-10, 13:41
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-03-18 23:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Θέλεις να μου πεις, ότι όλα τα άλλα κανάλια είναι νομότυπα;
[...]και έρχεσαι και μου τσαμπουνάς τον νόμο;
Η μόνιμη ταγλίνα τα τελευταία πολλά χρόνια όλων όσων δε γουστάρουν να τηρήσουν κάποιο νόμο είναι "οι άλλοι παρανομούν πιο πολύ".

Για την ιστορία, υπερασπίζεσαι τον Κουρή, δηλαδή το δημιουργό του κινήματος του Αυριανισμού (τόσο γρήγορα ξεχνάμε...), που άκουσα σήμερα το πρωί στο ράδιο να βρίζει και να απειλεί ζωντανούς και νεκρούς ότι αν τον ακουμπήσουν "θα γίνει της που***νας".
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 04-11-10, 15:18
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Archmage Εμφάνιση μηνυμάτων
Για την ιστορία, υπερασπίζεσαι τον Κουρή, δηλαδή το δημιουργό του κινήματος του Αυριανισμού (τόσο γρήγορα ξεχνάμε...), που άκουσα σήμερα το πρωί στο ράδιο να βρίζει και να απειλεί ζωντανούς και νεκρούς ότι αν τον ακουμπήσουν "θα γίνει της που***νας".
Πρώτα απ' όλα δεν είναι ο Κουρής της Αυριανής, είναι ο Ανδρέας Κουρής, επιχειρηματίας (και παλιό μέλος της AcroBase). Αν μου πεις ότι είναι γιος του Κουρή της Αυριανής, θα σου θυμίσω ότι και ο τωρινός πρωθυπουργός σας, είναι γιος εκείνου που εξέθρεψε τον αυριανισμό. Είναι ο γιος του πρωθυπουργού των pampers.

Στο σπίτι του κρεμασμένου, δεν μιλάνε για σχοινί.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 04-11-10, 16:03
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-03-18 23:30
Φύλο: Άντρας
Άρα θεωρείς ότι κάποιος που παραβιάζει το νόμο μπορεί, υπό συνθήκες, να βρίζει και να απειλεί για να περάσει το δικό του.

Ενδιαφέρον.
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 04-11-10, 16:24
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Archmage Εμφάνιση μηνυμάτων
Άρα θεωρείς ότι κάποιος που παραβιάζει το νόμο μπορεί, υπό συνθήκες, να βρίζει και να απειλεί για να περάσει το δικό του.

Ενδιαφέρον.
Γιατί συνέχεια διαστρεβλώνεις αυτά που λέω;

Όλα τα κανάλια, που φυσικά γλύφουν αυτήν την κυβέρνηση, παρανομούν, κατά συρροή και κατ' εξακολούθηση, ναι ή όχι ;

Η κυβερνητική πλειοψηφία φίμωσε το μόνο κανάλι, που δεν προσκυνάει και μάλιστα παραμονές εκλογών.

Εσύ θα συνεχίσεις το τροπάριο το ότι μόνο αυτό παρανομεί;

Ο Ανδρέας Κουρής, αγόρασε το κανάλι Τηλεφώς, προσέλαβε 40 δημοσιογράφους και 40 ακόμα υπαλλήλους, σε καιρούς πολύ δύσκολους, έδωσε αρκετά λεφτά για μηχανήματα και έκανε αίτηση εδώ και 12 μήνες, για αλλαγή εκμετάλευσης.

Η κυβερνητική πλειοψηφία τoυ αμαρτωλού ΕΣΡ, που καθυστερεί και την αλλαγή, τους κλείνει.

Αυτό είναι κατά την γνώμη σου δίκαιο;

Μάλλον δεν έχεις επίγνωση σε ποια χώρα κατοικείς.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 04-11-10, 18:18
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 19:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Ανδρέας Κουρής, αγόρασε το κανάλι Τηλεφώς, προσέλαβε 40 δημοσιογράφους και 40 ακόμα υπαλλήλους, σε καιρούς πολύ δύσκολους, έδωσε αρκετά λεφτά για μηχανήματα και έκανε αίτηση εδώ και 12 μήνες, για αλλαγή εκμετάλευσης.

Το πιο βασικό όμως...
Δεν έκανε αλλαγή του καναλιού από ψυχαγωγικό σε ειδησεογραφικό.
Να το πω πιο απλά.
Έχω μία εταιρία που είναι δηλωμένη στην εφορία ότι φτιάχνει ιστοσελίδες.
Επειδή κάποια στιγμή είδα στο δρόμο παράνομους να πουλάνε παντόφλες, αγόρασα μία κούτα από έξω και άρχισα να πουλάω παντόφλες μέσω της εταιρίας μου.
Κάποια στιγμή με τσακώνει η εφορία, μου χώνει πρόστιμο και μου λέει ότι πρέπει να αλλάξω το καταστατικό και να προσθέσω μία παράγραφο όπου θα μου επιτρέπει να πουλάω και παντόφλες!
Εγώ αντί να το κάνω αρχίζω να φωνάζω για την αδικία τούτης της κοινωνίας που δεν αφήνει τους επαγγελματίες να επιβιώσουν!
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
The Following 2 Users Say Thank You to Diamond For This Useful Post:
Archmage (05-11-10)
  #9  
Παλιά 04-11-10, 18:41
Το avatar του χρήστη sknipa
sknipa Ο χρήστης sknipa δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-11-10 02:09
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Το πιο βασικό όμως... Δεν έκανε αλλαγή του καναλιού από ψυχαγωγικό σε ειδησεογραφικό.
ελα ομως που εκανε! δηλαδη με το που αγορασε την επιχειρηση εκανε την δεουσα αιτηση να γινει και ειδησεογραφικο το καναλι και στο εσρ αλλα απαντηση ΘΑ ελαμβανε του αγιου φουφουτου

και δεν πηγε να πουλησει παντοφλες στην υφισταμενη εταιρεια του ... αλλαξε το αντικειμενο στο νεο του αποκτημα οπως ηταν δικαιωμα του

δεν ειμαι υπερ η κατα αλλα απλα ενημερος
__________________
εγνωρισα τον (την) ανθρωπο κι αγαπησα τα ζωα
(παλαια ελληνικη παροιμια)
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 04-11-10, 19:01
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Το πιο βασικό όμως...
Δεν έκανε αλλαγή του καναλιού από ψυχαγωγικό σε ειδησεογραφικό.
Και όμως έκανε, όπως γράφω και εγω και ο Sknipa.

To γελοίο της υπόθεσης είναι, ότι σύμφωνα με τον νόμο, ΟΛΑ τα κανάλια του ιδιωτικού τομέα, είναι παράνομα.

1ον Δεν έχουν πληρώσει ποτέ, την απαιτούμενη άδεια, εκπομπής σήματος.

2ον Περνάμε στην ψηφιακή εποχή και ενώ στο εξωτερικό, τα κανάλια δίνουν πολλές δεκάδες εκατομμύρια ευρώ, για μια θέση στην συχνότητα, εδώ τους το παραβλέπουν.

3ον Όλα τα κανάλια, χρωστάνε στο ΙΚΑ, εκατοντάδες εκατομμύρια ευρώ και επίσης δεν καταβάλουν, τον φόρο μισθωτών υπηρεσιών.

Έχουμε μια απόλυτη αναρχία και βρήκαν μια δικαιολογία, να ορθώσουν το φίμωμα, του μοναδικού σταθμού, που εκφραζόταν ελεύθερα. Αυτός είναι φασισμός και αν μου απαντήσεις πάλι ότι παρανόμησε, θα πέσω από το παράθυρο.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 05-11-10, 04:39
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-03-18 23:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από sknipa Εμφάνιση μηνυμάτων
αλλαξε το αντικειμενο στο νεο του αποκτημα οπως ηταν δικαιωμα του
Ο νόμος λέει ότι δεν είναι δικαίωμά του. Δεν μπορεί να αλλάξει αντικείμενο σε υπάρχον κανάλι.

Φυσικά, επειδή αυτό δεν του άρεσε, έκανε ότι κάνει κάθε σοβαρός ελληνάρας πατριώτης, δηλαδή έγραψε το νόμο στα αποτέτοια του με σοβαρές δικαιολογίες του στυλ "και οι άλλοι παρανομούν", "ξέρεις ποιος είμαι εγώ", "με διώκουν για τα πολιτικά πιστεύω μου" και "όταν εγώ άνοιγα κανάλια οι άλλοι έτρωγαν βελανίδια".

Το θλιβερότερο δε σε αυτή την ιστορία είναι ότι υπέρ της κατάλυσης του νόμου δηλώνουν και βουλευτές από κόμματα που είναι στη βουλή: Όχι μόνο τα "συνήθη" ΚΚΕ/ΣΥΝ, αλλά επίσης ο εκπρόσωπός της ΝΔ Π. Παναγιωτόπουλος, ο βουλευτής της ΝΔ Α. Ντινόπουλος, η πρώην βουλευτής της ΝΔ Ζέττα Μακρή και ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ Γ.Καρατζαφέρης.

Κατά τα άλλα ο μέσος ελληνάρας πατριώτης θεωρεί ότι για όλα φταίει το αντίπαλο κόμμα και βεβαίως θίγεται όταν κάποιος μας αποκαλεί διεφθαρμένη χώρα.
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 05-11-10, 08:54
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Archmage Εμφάνιση μηνυμάτων
Φυσικά, επειδή αυτό δεν του άρεσε, έκανε ότι κάνει κάθε σοβαρός ελληνάρας πατριώτης, δηλαδή έγραψε το νόμο στα αποτέτοια του με σοβαρές δικαιολογίες του στυλ "και οι άλλοι παρανομούν", "ξέρεις ποιος είμαι εγώ", "με διώκουν για τα πολιτικά πιστεύω μου" και "όταν εγώ άνοιγα κανάλια οι άλλοι έτρωγαν βελανίδια".
Στην χώρα της φαιδράς πορτοκαλέας, στην χώρα του παρακράτους και της παραοικονομίας, στην χώρα όπου οι Τσουκάτοι οι Τσοχατζόπουλοι και οι Μαντέληδες κυκλοφορούν ελεύθεροι, στην χώρα της ανομίας των ΜΜΕ, στην χώρα που στο σύνολο των καναλιών, οι νέοι Γεωργαλάδες, αντικαθιστούν επάξια τον κυβερνητικό εκπρόσωπο, κάθεσαι και μου μιλάς για την «παρανομία» ενός επιχειρηματία, που δίνει δουλειά σε 80-100 άτομα.

Φαίνεται μάλλον ότι η δημοκρατική ζυγαριά της ευαισθησίας σας, μοιάζει με την ζυγαριά των πλανόδιων μανάβηδων, που τα δύο κιλά τα ζυγίζει πέντε.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 05-11-10, 11:42
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 19:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Στην ΕΣΡ αναφέρουν ότι έκανε την αίτηση, τους ζήτησαν κάποια χαρτιά για να γίνει η αλλαγή αλλά αυτά τα χαρτιά δεν τα έστειλαν ποτέ (αναφέρω ποια είναι αυτά πιο πάνω)
Οπότε πρακτικά δεν έκανε την αλλαγή αλλά την αίτηση.
Η αλλαγή του καταστατικού γίνεται όταν πλέον έχει γίνει η ανακοίνωση στην εφημερίδα της κυβερνήσεως και όχι όταν την εκτυπώνω στον εκτυπωτή μου!


Δεν δικαιούμαι να κάνω την ανάγκη μου στο δρόμο επειδή το κάνουν ήδη τα σκυλιά!

Το ΕΣΡ τους έριξε πρόστιμο για μία παρανομία.
Την έκαναν; Ναι και το τεκμηρίωσε.
Το ΕΣΡ όφειλε να τους ρίξει το πρόστιμο; Ναι όπως όφειλε.
Τα περί ΙΚΑ δεν έχουν καμία σχέση γιατί το ΕΣΡ είναι ανεξάρτητη αρχή από το ΙΚΑ (και γενικά).

Όταν πάω στην εφορία και πληρώνω πρόστιμο επειδή καθυστέρησα το ΦΠΑ δεν γκρινιάζω για τους μεγάλους επιχειρηματίες που χρωστάνε στο ΙΚΑ!
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 05-11-10, 11:56
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην ΕΣΡ αναφέρουν ότι έκανε την αίτηση, τους ζήτησαν κάποια χαρτιά για να γίνει η αλλαγή αλλά αυτά τα χαρτιά δεν τα έστειλαν ποτέ (αναφέρω ποια είναι αυτά πιο πάνω)
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;
Μιλάς για παρανομία καναλιού, όταν όλα είναι παράνομα.

Θα μας τρελάνετε; Αν το ΕΣΡ ήταν αντικειμενικό, αύριο θα βλέπαμε μόνο την ΕΡΤ. Όλοι είναι παράνομοι και ουσιαστικά χωρίς άδεια. Τα ξένα κανάλια έδωσαν εκατοντάδες εκατομμύρια ευρώ, για μια τοπική ψηφιακή συχνότητα και εδώ οκτώ κανάλια, απέκτησαν πανελλήνια συχνότητα, χωρίς ούτε μία δεκάρα. Η παρανομία της χούντας των ΜΜΕ.

Η κυβερνητική πλειοψηφία του ΕΣΡ και ένας πρόεδρος που είναι για 6 τετραετία και δεν τον κουνάει κανείς (ακόμα και ο πρόεδρος της δημοκρατίας σε 2 τετραετίες φεύγει), απλά βλέπουν με τα καταπράσινα γυαλάκια τους.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 05-11-10, 11:57
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-03-18 23:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν δικαιούμαι να κάνω την ανάγκη μου στο δρόμο επειδή το κάνουν ήδη τα σκυλιά!
Από ότι φαίνεται δικαιούσαι, αρκεί να έχεις ρίξει λεφτά, να δίνεις δουλειά σε κόσμο, κλπ.

Η νομιμότητα φαίνεται πως είναι τελευταία προτεραιότητα και τηρείται μόνο αν δεν ενοχλεί κανένα.
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:26.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.