Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ενημέρωση > Ελλάδα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 05-01-07, 20:15
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Απαλλαγές μαιμού (όπως πάντα) και σκοτάδι

Άπλετο φως για τις απαλλαγές "μαϊμού"

Με τον πρωθυπουργό συναντήθηκε ο υπουργός Άμυνας
"Μεγάλο ζήτημα στο οποίο θα πρέπει να χυθεί άπλετο φως" χαρακτήρισε ο υπουργός Άμυνας, Βαγγέλης Μεϊμαράκης, την υπόθεση απαλλαγών από το στρατό με πλαστά πιστοποιητικά για την οποία ήδη ο προϊστάμενος της εισαγγελίας Εφετών, Γιώργος Κολιοκώστας, διέταξε επείγουσα προκαταρκτική έρευνα.

Παράλληλα, σε εξέλιξη βρίσκεται η έρευνα της στρατιωτικής δικαιοσύνης για συμμετοχή στρατιωτικών στην υπόθεση.

Μετά τη συνάντησή του με τον πρωθυπουργό, ο υπουργός Άμυνας ρωτήθηκε για το εάν φυλακιστούν όσοι παρανόμησαν, λέγοντας ότι "ανάλογα με τις παράνομες πράξεις που θα αποδειχθούν, υπάρχουν και οι σχετικές ποινές".

Τέλος, διευκρίνισε ότι θα ήθελε να δώσει τα ονόματα όσων εμπλέκονται, αλλά η Αρχή Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων δεν το επιτρέπει.

Πηγή : SKAI.gr

Σχόλιο :

Αυτά που ξέρουν για τις προστασίες προσωπικών δεδομένων να τα αφήσουν στην άκρη, αποκάλυψη τώρα ποιος τι και γιατί.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 06-01-07, 11:29
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Ναι, δεν ηταν καιρος καποιος να παρατηρησει οτι οι θητειες γνωστων τραγουδιστων ηταν... απαλευτες

Κατα τα αλλα, ολα μας τα τηλεφωνηματα και συνδιαλλαγες φακελλωνονται, αλλα η Προστασια Προσωπικων Δεδομενων οταν το θελει θυμαται οτι υπαρχει
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 06-01-07 στις 12:24
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 06-01-07, 12:06
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 14:08
Φύλο: Άντρας
Τραγουδιστές, ηθοποιοί, αθλητές, κοσμικοί, γόνοι πλουσιών και κάνουμε λές και ανακαλύψαμε την Αμερική. Δεν τα είδαμε όταν υπηρετήσαμε, παλλικάρια που εμφανίζονταν την πρώτη μέρα στην μονάδα και μετά τους χάναμε !

Και πέρα απο τις υποθέσεις απαλλαγών, να μου πεί κάποιος οι υπουργοί και ο πρωθυπουργός πού και πώς υπηρέτησαν. Γιατί έχω την υποψία οτι ενώ κάποιοι μαλάκες σαν και εμένα και τον γκίλντορα τρέχαμε στα σύνορα, κάποιοι πιο ίσοι κάνανε περίπολα στο τρίγωνο πολεμικό μουσείο, πρεσβεία, σύνταγμα.

Α, με την ευκαιρία, είδα οτι ο γνωστός τηλε-δικαστής έχει εκπομπή για τις απαλλαγές μάϊμού και δεν ήξερα απο πιο μπαλκόνι να πέσω ! Μα τέτοιο θράσος ; Θα βρεθεί κανείς απο τους καλεσμένους του να του θυμήσει τα δικά του ;

Και δεν ντρέπονται να επικαλούνται την αρχη προστασίας των προσωπικών δεδομένων για να μην εκθέσουν τους γνωστούς λουφαδούρους ; Τα ονόματα τώρα στην δημοσιότητα κ. πρωθυπουργέ, με άλλες προοπτικές ξεκινήσατε την θητεία σας (απο τον Μπαιρακτάρη) και έχουμε μείνει με τα μεγάλα λόγια.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη palsar : 06-01-07 στις 12:11
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 06-01-07, 20:00
Το avatar του χρήστη marge
marge Ο χρήστης marge δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 14-12-21 10:25
Φύλο: Άντρας
Όσο ο Έλληνας αποζητάει και αποδέχεται το παντώς είδους "ρουσφέτι" και "εξυπηρέτηση" αυτά τα φαινόμενα θα συνεχίζονται.

Στο χέρι του είναι να σταματήσουν αυτά και πολλά άλλα.
__________________
iMac G5 20"/2.1/1.5GB/250GB/SD/AP/BT/ Mac OS X 10.5.4 (9E17)
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 08-01-07, 10:18
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 19:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Η προστασία δεδομένων είναι μία νόστιμη καραμέλα που τελευταία την πιπιλάνε μόνο όταν πρόκειται για επώνυμους, δολοφόνους, βιαστές...
Τους απλούς πολίτες ποιός τους σκέφτεται;
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 08-01-07, 11:44
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Εγω αναρωτιεμαι τι αναποδες στροφες πηραν οι πλανητες και εδεησε να παρατηρησουν κατι που εβλεπαν τοσα χρονια.. να ξερω καθε ποτε θαγινεται δηλαδη αυτο!!!
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 08-01-07, 21:31
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 21:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Διαβάστε στα γρήγορα το παρακάτω απόσπασμα από την Καθημερινή
Το ενδιαφέρον κομάτι βρίσκεται στο τέλος


Οι δύο από τους τρεις στρατεύσιμους που κλήθηκαν να υπηρετήσουν το έτος 2004, τελικά, δεν κατετάγησαν! Από όσους παίρνουν διάφορες αναβολές, με διάφορους τρόπους, τελικά περίπου το 40% δεν υπηρετεί ποτέ. Και ένα εξαιρετικά «παραγωγικό» και εκτεταμένο κύκλωμα παρανομιών και διαφθοράς με μέλη αρμόδιους παράγοντες της αλυσίδας στράτευσης δρούσε ατιμώρητα και ανεξέλεγκτα επί σειρά ετών θησαυρίζοντας από το εμπόριο πλαστών απαλλαγών με τις συνέπειες του νόμου να είναι απλώς ανύπαρκτες. Φυγόστρατοι και απατεώνες, κοιμόντουσαν ήσυχοι, για χρόνια δεν είχαν να φοβούνται απολύτως τίποτα, ούτε καν τη χλεύη εκείνης της μειοψηφίας, πλέον, που δεν κατέφυγε στην παρανομία για να αποφύγει αυτό που κάποτε θεωρούνταν βασικό καθήκον των πολιτών...

Αυτή την τραγική κατάσταση στην οποία βρισκόταν τα προηγούμενα χρόνια το σύστημα στράτευσης στην Ελλάδα παρουσιάζει σήμερα, μιλώντας στην «Κ» ο αρμόδιος υφυπουργός Εθνικής Αμυνας Ιωάννης Λαμπρόπουλος, για τον οποίο η αναστροφή της επικίνδυνης, ειδικά για τις παραμεθόριες μονάδες, αυτής πραγματικότητας και η επιβολή της νομιμότητας και της ισονομίας έχουν πλέον καταστεί άμεση προτεραιότητα.

- Από την έρευνα που κάνουμε αποδείχτηκε πως λειτουργούσε κύκλωμα απαλλαγών στράτευσης, χωρίς καν να περνούν οι απαλλασσόμενοι από επιτροπές (πλαστές απαλλαγές). Εχουν εντοπισθεί ογδόντα τρεις μέχρι τώρα για τα έτη 1997 - 2004 με εγκέφαλο του κυκλώματος τον απόστρατο τώρα Ταξίαρχο Υγειονομικού κ. Νιώτη.

Εμείς στο Υπουργείο ερευνούμε τα πάντα, εξαρθρώνουμε την παρανομία, εξυγιαίνουμε το όλο σύστημα και με νομοθετικές παρεμβάσεις στέλνουμε το μήνυμα προς κάθε κατεύθυνση πως η παρανομία παίρνει τέλος, θα εφαρμοσθεί ο Νόμος και πως όλοι αδιακρίτως θα υπηρετούν την πατρίδα που είναι το υπέρτατο χρέος του κάθε Ελληνα.

Ολοι οι φυγόστρατοι καλούνται να καταταγούν γιατί αυτός είναι ο στόχος μας και όχι η τιμωρία, πολλοί κατετάγησαν και μάλιστα ηχηρά ονόματα και οι υπεύθυνοι, που με κάθε τρόπο συνέβαλαν στην παρανομία τιμωρούνται, ήδη αρκετοί έχουν τιμωρηθεί με αυστηρές πειθαρχικές ποινές και ο εγκέφαλος του κυκλώματος γιατρός Νιώτης καταδικάστηκε σε πολυετή φυλάκιση για την πρώτη περίπτωση του ηθοποιού Παπακαλιάτη. H έρευνα συνεχίζεται και θα συνεχισθεί προς κάθε κατεύθυνση μέχρι τέλους.


Το παραπάνω άρθρο δημοσιεύεται στην Καθημερινή στις 14-8-2005 !!!!

Από τότε η έρευνα συνεχίζεται ακόμα?
Το δημοσιεύω γιατί σιχάθηκα να ακούω τις δηλώσεις καρμπόν από τους πολιτικούς μας ότι θα μπει το μαχαίρι στο κόκκαλο κλπ κλπ..
Αυτά πάντα υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν με την αλητεία που υπάρχει στην πολιτική ζωή του τόπου μας, είτε αυτή έχει χρώμα Μπλέ , Πράσινο, Κόκκινο, Τυρκουάζ με εμπριμέ ροζ βούλες.
Ο καθένας έχει τα μικρομαγαζά του και τις διασυνδέσεις του και όλοι βρωμάνε , για αυτό ποτέ κανείς δεν μπορεί να δώσει λύση.
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 11-01-07, 23:01
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω αναρωτιεμαι τι αναποδες στροφες πηραν οι πλανητες και εδεησε να παρατηρησουν κατι που εβλεπαν τοσα χρονια.. να ξερω καθε ποτε θαγινεται δηλαδη αυτο!!!
Βρηκα τι εγινε και ξαφνικα ξυπνησαν ολοι μετα απο δεκαετιες:

ψηφιζεται το αποτετοιο για τα ιδιωτικα πανεπιστημια και θελουν να επικεντρωθουμε στο θεμα των θητειων
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 25-01-07, 10:10
Μη εγγεγραμμένος
Guest
 

ΠΕΡΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΕΥΣΕΩΣ

1.
Ποια είναι η τύχη ενός ανθρώπου που αρνήθηκε να υπηρετήσει την θητεία του στη χώρα καταγωγής του, όπου και διαµένει, επειδή έχει αποκτήσει ξένη
(Κολοµβιανή) υπηκοότητα;

(διαλέξτε από τα παρακάτω την απάντηση που εσείς θεωρείτε σωστή, και μετά προχωρείστε παρακάτω για να δείτε τη σωστή απάντηση)

1. Απελαύνεται από την χώρα.
2. Φυλακίζεται.
3. Του στερούνται τα πολιτικά του δικαιώµατα.
4. Πληρώνει βαρύ χρηµατικό πρόστιµο.
5. Πληρώνει 14.000 δρχ. και γίνεται στη χώρα αυτή, Πρόεδρος Τµήµατος
Οικονοµικών Επιστηµών, Πανεπιστήµιο Αθηνών, Υπουργός Αναπληρωτής , Διοικητής Εµπορικής Τράπεζας , Πρόεδρος
Εθνικού Συµβουλίου Έρευνας και Τεχνολογίας , διευθυντής σε
κρατικό αερολιμένα μέχρι σήμερα.

Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΣΟΦΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΟΣ, ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΧΗ!

Το όνοµα αυτού .......

---------------------

2.
Ποια είναι η τύχη ενός ανθρώπου που αρνήθηκε να υπηρετήσει την θητεία του στη χώρα καταγωγής;

1. Στιγµατίζεται ως φυγόστρατος.
2. Δεν του επιτρέπεται να εργαστεί στο δηµόσιο.
3. Δεν του επιτρέπεται η κατοχή όπλου.
4. Πληρώνει για να µην υπηρετήσει 29.000 δρχ. Γίνεται ΥΠΟΥΡΓΟΣ .......
και έχει υπό της εντολές του ολόκληρο το στράτευµα, προχωρεί σε συµφωνίες
αγορών πολεµικού υλικού πολλών εκατοµµυρίων Ευρώ, την ώρα που εάν του
δώσουν ένα G 3, θα το πιάσει από την κάννη.

Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΣΟΦΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΟΣ, ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΧΗ!

Το όνοµα αυτού ..............

------------------------------

3.
Ποια είναι η τύχη ενός ανθρώπου που αρνήθηκε να υπηρετήσει την θητεία του στη χώρα του προφασιζόµενος όπως οµολόγησε, δύο φορές τον επικίνδυνο τρελό ώστε να τον βγάλουν Ι-5 για βαριά ψυχικά νοσήµατα µε τάσεις αυτοκτονίας; (Πράγµα που έγινε)

1. Οδηγείται σε ψυχιατρική κλινική έως να θεραπευτεί.
2. Δεν του δύνεται άδεια οδήγησης
3. Δεν του επιτρέπεται να αποκτήσει άδεια οπλοφορίας / οπλοκατοχής 4. Γίνεται ο πιο καλοπληρωµένος δηµοσιογράφος της Ελλάδος µε
80.000.000 δρχ. συµβόλαιο τον µήνα, οδηγεί πανάκριβα JEEP , απέκτησε όπλο
χωρίς προφανώς χαρτί ψυχιάτρου, απέκτησε δεύτερο όπλο, δήλωσε απώλεια του
πρώτου όπλου, µετά από λίγο διάστηµα δήλωσε απώλεια του δεύτερου όπλου, και
τελικά το κράτος του έδωσε άδεια για τρίτο!

Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΣΟΦΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΟΣ, ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΧΗ!

Το όνοµα αυτού ..............

-----------------------------------------------------------------

4.
Ποια είναι η τύχη ενός ανθρώπου που αρνήθηκε να υπηρετήσει την θητεία του στη χώρα του παριστάνοντας επίσης τον τρελό;

1. Εισάγεται σε κλινική για θεραπεία.
2. Του χορηγούνται ψυχοφάρµακα.
3. Δεν µπορεί να εργαστεί στο δηµόσιο.
4. Δεν µπορεί να καταλάβει υπεύθυνη διοικητική θέση οπουδήποτε.
5. Γίνεται ΥΠΟΥΡΓΟΣ ......... πριν από χρόνια

Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΣΟΦΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΟΣ, ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΧΗ!

Το όνοµα αυτού ..............

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Xenios : 25-01-07 στις 12:13
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 25-01-07, 10:16
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 21:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Όλα καλά αυτά που μας λες , και έχεις απόλυτο δίκιο αν όλα αυτά έχουν όντως συμβεί. Έχεις όμως κάποιες παραπομπές σε δημοσιογραφικά άρθρα για όλα αυτά ?
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 25-01-07, 10:39
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Έχω την εντύπωση ότι μερικά τα έχω ξανακούσει.

Ασχέτως αυτού νομίζω, ότι δεν μπορεί κάποιος ανώνυμα να κατηγορεί κάποιους, γι αυτό θα αφαιρέσω τα ονόματα.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 25-01-07, 11:17
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 19:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Καλά έκανες Στέλιο (σου το είχα στείλει και εγώ κάποια στιγμή αλλά το έλαβα από chain letter και λόγω του ότι δεν το έψαξα δεν το έκανα post) αλλά κάποια, όπως το 1 φωτογραφίζει κάποια άτομα... Μήπως θα έπρεπε να βγούν τουλάχιστον οι ημερομηνίες;
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 25-01-07, 11:20
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά έκανες Στέλιο (σου το είχα στείλει και εγώ κάποια στιγμή αλλά το έλαβα από chain letter και λόγω του ότι δεν το έψαξα δεν το έκανα post) αλλά κάποια, όπως το 1 φωτογραφίζει κάποια άτομα... Μήπως θα έπρεπε να βγούν τουλάχιστον οι ημερομηνίες;
Να το βγάλω όλο να τελειώνουμε;
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 25-01-07, 11:24
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 19:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Όχι καλέ! Απλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι σου έρχεται καλό είναι τα μηνύματα να είναι γενικά...
Εγώ για μένα νοιάζομαι που μένω μακρυά για να σου φέρνω τσιγάρα... Έχει φοβηθεί το μάτι μου με την δημοκρατία που επικρατεί στο διαδίκτυο...
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 25-01-07, 12:14
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 21:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Νομίζω πάντως ότι από τη στιγμή που δεν έχει παραπομπές πχ δημοσιογραφική έρευνα καλύτερα να βγει...εκτός εάν ο φίλος που το έγραψε μέχρι το βραδυ μας στείλει και τις αναφορές του
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:54.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.