Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ελεύθερος Χρόνος και Ψυχαγωγία > Αθλητισμός
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 25-07-06, 14:45
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Γκατσιούδης

Η είδηση λέει :

Τελικά, ο Κώστας Γκατσιούδης δεν κατάφερε να αγωνιστεί, αφού λίγο πριν την έναρξη των αγώνων και πιο συγκεκριμένα στην προθέρμανση ένιωσε κάποιους πόνους και στα δύο γόνατα και κρίθηκε προτιμότερο να μη ρισκάρει τη συμμετοχή του.
Σιγά βρε παιδιά την είδηση.

Πότε έπαιξε ο Γκατσιούδης; Έκανε μια επίδειξη δύναμης πριν μερικά χρόνια, μπήκε στα μετάλια σε ένα παγκόσμιο και αυτό ήταν!

Τραυματίας στο πανευτωπαικό, τραυματίας στην Ολυμπιάδα, τραυματίας στα meeting, τραυματίας στο Bruno Zauli και όλα αυτά για 6 μέχρι τώρα χρόνια.

Γιατί μας το έκαναν πρώτη είδηση ότι ο Γκατσιούδης στο meeting της Θεσσαλονίκης .... τραυματίστηκε στο γόνατο και δεν θα ρίξει.

Σιγά τ' αυγά, ένας αθλητής δεν μπορεί να δηλώνει τραυματίας για 6 ολόκληρα χρόνια, να δηλώσει αναπηρία και να πάρει καμια σύνταξη γιατί απλά τραυματίζει την νοημοσύνη μας !
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 25-07-06, 15:24
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 14:08
Φύλο: Άντρας
Πείτε τα κύριε μου, πείιιτεε τααα ! Και γενικά με όλα εκείνα τα φυντάνια που ξεπήδησαν πρίν απο δέκα χρόνια είμαι επιφυλακτικός. Και αναδείχτηκαν επειδή το Πασόκ αποφάσισε ότι είναι καλές οι παγκόσμιες πρωτιές για να φωτογραφιζόμαστε με τους αθλητές και να δείχνουμε οτι το κράτος κάνει δουλειά. Και προοδεύει αθλητικά όταν 10 φαρμακωμένα παίρνουν μετάλια και όταν κλείνουν την μεγαλύτερη εστία μαζικού αθλητισμού τον Άγιο Κοσμά για να παίρνουν με την ησυχία τους την ντρόγκα τους τα καμάρια μας.

Αν θυμάστε , ο Σαμπάνης στους Ολυμπιακούς της Αθήνας έκλαιγε στις κάμερες και ορκιζόταν στα παιδιά του ότι δεν είχε κάνει χρήση ουσιών. Τον έβλεπες , τον συμπαθούσες, δεν μπορεί λες κάποιο λάθος θα έχει γίνει. Μετά απο μερικούς μήνες όταν χαμηλώσον τα φωτα απέσειρε την ένστασή του και ούτε γάτα ούτε ζημιά ! Αθλητής του Εθνικού μας προπονητή Ιακώβου , φίλου και συνεργάτη του Τζέκου. Ο μέν δοξασμένος , ο δε αποδιοπομπαίος τράγος.

Για το Γκατσιούδη δεν ξέρω αλλά αυτή ή έννοια του επαγγελματία αθλητή και του ανατολικογερμανικού προτύπου αθλητικής ανάπτυξης με εξοργίζει.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 26-07-06, 00:18
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 14:08
Φύλο: Άντρας
Εγώ το βλέπω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ πολιτικά, κάποιος σε αυτόν τον τόπο παίρνει αποφάσεις και είναι υπεύθυνος , δεν έχουμε ένα αόρατο χέρι να μας κυβερνά. Εγώ ξέρω οτι έκανα καθημερινά την προπόνησή μου στο Αθλητικό Κέντρο του Αγίου Κοσμά και αυτό σε μια νύχτα έκλεισε για τον κόσμο , για τον ερασιτέχνη αθλητή, τον ποδηλάτη, τον ποδοσφαιριστή τον μπαμπά με το παιδί στο καροτσάκι για να αθλείται ο Κος Κεντέρης , η Κα Θάνου και οι λοιποί κρατικοδίαιτοι. Ένας πανέμορφος χώρος έγινε σε λίγους μήνες μπετόν, κόπηκαν δέντρα και σηκώθηκαν κάτι μπλέ τεραστια τερατουργήματα. Αυτά δεν γίναν με υπουργική απόφαση ; Δημόσιο χρήμα δεν ξοδεύτηκε ; Η μήπως τα έβαλε ο Λιάνης απο την τσέπη του ; Γι αυτό λοιπόν επιμένω στην πολιτική ευθύνη και εξοργίζομαι διοτι κανείς ποτέ και για τίποτα δεν πληρώνει.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:05.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.