Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Άνθρωπος και Κοινωνία > Ανθρώπινες Σχέσεις και Συναισθήματα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολογήστε το θέμα Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-01-07, 16:24
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Να μια κίνηση ευαισθησίας!

Ένα διαμέρισμα 120 τετραγωνικών στη Θεσσαλονίκη παραδόθηκε, με πρωτοβουλία του υπουργείου Υγείας, στην οικογένεια του 11χρονου, που εντοπίστηκε να συμμετέχει στα επεισόδια στο Πανεπιστήμιο με αναρχικούς.

Ο υφυπουργός κ. Κωνσταντόπουλος βρέθηκε κοντά στον 11χρονο, αλλά και στα υπόλοιπα εννέα αδέλφιά του, και θα στηρίξει το παιδί για όσο διάστημα χρειαστεί.

Αξίζει, επίσης, να σημειωθεί ότι ο πατέρας του παιδιού εισήχθη σε νοσοκομείο, προκειμένου να αντιμετωπιστούν τα προβλήματα υγείας που τον ταλαιπωρούν εδώ και καιρό.

Πηγή : ΑΝΤ1
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 02-01-07, 18:33
Βάγγος Ο χρήστης Βάγγος δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 30-11-09 21:32
Φύλο: Άντρας
<<Ευαισθσίες της στιγμής>>

Ηευαισθησία αγαπητέ μου φίλε είναι κάτι που ή το έχεις και το<ζεις> κάθε μέρα ή δεν το έχεις και <ζεις>με αυτό κάθε μέρα. Αυτά τα <στιγμιαία> τρυφεροτζέρτζελα ( των εκάστοτε υπουργών, παραυπουργών της εκάστοτε κυβέρνησης) είναι κωμικοτραγωδία και μόνο λύπη προκαλούν( τουλάχιστον σεμένα)
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 03-01-07, 09:04
Το avatar του χρήστη Kiwi
Kiwi Ο χρήστης Kiwi δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 12-05-08 10:53
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Να μία κίνηση εντυπωσιασμού!

Σε τέτοια χώρα ζούμε άλλωστε. Σε χώρα εντυπωσιασμού. Όπου υπουργοί "παρατάνε τα πάντα" για να πάνε σε ένα υπόγειο για να διαπιστώσουν οι ίδιοι τις άσχημες συνθήκες (μαζί φυσικά με τα συνεργεία των τηλεοπτικών καναλιών). Λες και δεν υπάρχουν ειδικές υπηρεσίες που έχουν τέτοια αρμοδιότητα.

Αλλά έτσι λειτουργούν εδώ τα πράγματα. Οι χιλιάδες φορείς "στην υπηρεσία του πολίτη" κατά κανόνα ασχολούνται με πρωτοκολλήσεις και υπογραφές αντί με το πραγματικό αντικείμενό τους. Και οι υπουργοί αντί να παλουκώνονται στο γραφείο τους και να λαμβάνουν σοβαρές και υπεύθυνες αποφάσεις, γυροβολάνε σε διαμερίσματα, λαϊκές και καφενεία με ένα τσούρμο κάμερες από πίσω.

Θα συμφωνήσω με το Βάγγο. Τέτοιοι φαμφαρισμοί μόνο για λύπηση είναι.
__________________
"Δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω κάποιες αμφιβολίες" - Albert Einstein
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 03-01-07, 12:38
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Εγω πιστευω οτι δεν ειμαστε σε θεση απο το σαλονι του σπιτιου μας να κρινουμε το τι βρισκεται στην καρδια και την ψυχη του καθενος. Μπορει να υπαρχει εστω ενας σωστος μεσα σε αυτους που τους κρινουμε υποκριτες. Αν τα μηδενισουμε ολα, θα εξαφανισουμε και τους 2-3 σωστους που υπαρχουν
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 03-01-07, 13:00
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Χθες 19:41
Φύλο: Άντρας
Λοιπόν, ο κυβερνητικός παράγοντας έκανε το κομμάτι του, τα ΜΜΕ κάλυψαν κενό χρόνο που τους έλλειπε στα δελτία τους και η οικογένεια βρήκε μια στέγη.

Όλα, για καλό έγιναν...

Όλοι πρέπει να είμαστε ευχαριστημένοι.

Γιατί γκρινιάζετε;
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 05-01-07, 18:02
Βάγγος Ο χρήστης Βάγγος δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 30-11-09 21:32
Φύλο: Άντρας
Αγαπητέ μου φίλε Pazo

Επειδή ο 70άρης συνταξιούχος,δεν έχει τη φυσική δύναμη να φωνάξει και να ακουστεί η γκρίνια του, για την πείνα του
Επειδή οι χιλιάδες φτωχοί, δεν έχουν βρεί ένα συλλογικό τρόπο να γκρινάξουν
Επειδή χιλιάδες παιδιά, δεν έχουν κάποια φωνή για να φτάσει η γκρίνια τους, στα αυτά όλων μας
και τέλος
Επειδή η acrobase, μπορεί να χωρέσει 'ελπίζω΄μια φωνή ώστε να για να εκφραστεί μια τέτοα, γκρίνια, την λέμε αυτή την γκρίνια.! Γιατί η TV,μπορεί να νοιώθει μια χαρά, που γέμισε τον τηλεοπτικό χρόνο της. Ο (όποιος) υφυπουργός επίσης επειδή "τσίμπησε" κάποιους ...πόντους, καθώς και η δυστυχής οικογένεια που μπόρεσε να βολέψει τη μιζέρια της σε καλύτερους τοίχους. Εμείς οι υπόλοιποι που τα βλέπουμε όλα αυτά,γιαί να είμαστε ευαριστημένοί!;;;;
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:29.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.