Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Υπολογιστές και Τεχνολογία > Πληροφορική και Επικοινωνία > Internet
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 22-11-06, 19:41
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Vivodi ευχαριστώ

Σήμερα θα κάνω γκρίζα διαφήμιση, χωρίς τα κίνητρα μου να είναι ταπεινά. Δεν τα έπιασα, δεν μου τα ακούμπησαν, δεν μου τα χάρισαν.

Είμαι συνδρομητής Full LLU, στα 384/128 στην Vivodi από τα πρώτα της βήματα. Περάσαμε στα 512/128, με τις τιμές να πέφτουν κατακόρυφα και σήμερα ένοιωσα την χαρά του ADSL2+ στα 2048/256, εντελώς τυχαία κατεβάζοντας ένα αρχείο η ταχύτητα λήψης είχε φτάσει στα 210:-).

H Vivodi με το δικό της δίκτυο βοήθησε όσο κανείς άλλος παροχέας, να πέσουν οι τιμές και να έχουν, σε σύντομο χρονικό διάστημα, μεγαλύτερες ταχύτητες οι χρήστες.

Βοήθησε σαν μπροστάρης στην βελτίωση και ανάπτυξη των
ευρυζωνικών συνδέσεων, στην πρώτη των τιμών στα πλαίσια του υγιούς ανταγωνισμού.

Σε όλα αυτά τα χρόνια, ζήτημα να είχα 2-3 πτώσεις σύνδεσης, χωρίς την θέληση μου ή χωρίς διακοπή ρεύματος και η ποιότητα της γραμμής ήταν πάντα μοναδική.

Γι' αυτό και μόνο χρωστάω ένα μεγάλο ευχαριστώ σ' αυτούς τους ανθρώπους, που αν είχαν καταφέρει να κάνουν το service τους πιο σύντομο και πιο βελτιωμένο, δεν θα είχαμε λόγο να διαλέξει κανείς άλλον παροχέα.

Vivodi ευχαριστώ, γιατί πιστεύω ότι καλό είναι να γκρινιάζουμε για τα κακώς κείμενα αλλά καλό είναι να πούμε και όσα θεωρούμε ότι είναι καλά.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 23-11-06, 12:22
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Και εγώ είμαι ένας ευχαριστημένος πελάτης της Vivodi και θεωρώ ότι τα παιδιά στο τεχνικό τμήμα είναι από τους πιό καλούς που έχω δεί. Επειδή η σύνδεσή μου δουλεύει συνέχεια λόγω servers, τα προβλήματα τα βλέπω με το που δημιουργούνται. Κάποια στιγμή ο outgoing server τους είχε πρόβλημα και τους πήρα τηλέφωνο να τους ενημερώσω. Ήξεραν ήδη το πρόβλημα και δουλεύανε πάνω σε αυτό. Μέσα σε λιγότερο από μισή ώρα με πήραν τηλέφωνο να με ενημερώσουν να αλλάξω χειροκίνητα τον outgoing mail server μου και να δώσω το καινούργιο όνομα που του είχαν δώσει. Έχω δουλέψει σε ISP και πιστέψτε με, δεν είναι καθόλου εύκολο να στήσεις από την αρχή έναν mail server μέσα σε μισή ώρα.
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-03-07, 12:18
Το avatar του χρήστη JackPros
JackPros Ο χρήστης JackPros δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 25-06-07 17:03
Φύλο: Άντρας
Hmmm, ναι… Δεν ξέρω τι λέτε πάντως εγώ είχα για μερικούς μήνες Vivodi και μου έβγαλε την ψυχή.(δεν ήταν Full LLU, αλλά άλλοι χρήστες της περιοχής που έιχαν Forthnet,otenet, κλπ, δεν είχαν πρόβλημα).

Θα το σκεφτώ πάραααα πολύ για να βάλω Vivodi στο μέλλον…
__________________
Beware of him who denies you access to information, cause in his mind he dreams himself your master.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-03-07, 12:34
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από JackPros Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα το σκεφτώ πάραααα πολύ για να βάλω Vivodi στο μέλλον…
Εγώ αντίθετα (Full LLU) δεν έω πρόθεση να την αλλάξω :-)
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:34.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.