Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ενημέρωση > Ελλάδα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #16  
Παλιά 09-10-07, 14:00
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από amigos Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θα μπορέω να τον δω ως τον πνευματικό ηγέτη της ορθοδοξίας στην Ελλάδα γιατί δεν φέρθηκε ανάλογα.
Σύμφωνα με τα δικά σου μέτρα δεν φέρθηκε ανάλογα;

Σύμφωνα με τα δικά μου μέτρα, ήταν ο καλύτερος αρχιεπίσκοπος που είχε η Ελλάδα από τον Δαμασκηνό και μετά.

Προσπάθησαν πολλές φορές να τον φιμώσουν οι κάργα θολοκουλτουριάριδες ψευτοαριστεροί ψευτοδημοκράτες. Εκεί ο Χριστόδουλος έδωσε αγώνα και στον αγώνα αυτό είχε μαζί του την συντριπτική πλειοψηφία των ορθοδόξων Ελλήνων.

Οι ίδιοι κύκλόι θα προτιμούσαν στην θέση του, κανένα δεσποτάκι καθοδηγούμενο.

Σεβαστείτε επιτέλους τον πόνο των ανθρώπων που τον λατρεύουν, μην πετάμε δηλητήριο ακόμα και τώρα.

Ας κριθεί εκεί που πάει. Είμαι πολύ λίγος για να τον κρίνω εγώ.
Τι έγινε βγάλαμε και τα φτυάρια κιόλας; Το θεωρώ απαράδεκτο αυτό.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 09-10-07, 14:50
Το avatar του χρήστη NEBULOUS
NEBULOUS Ο χρήστης NEBULOUS δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 22-05-11 01:20
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων

Σεβαστείτε επιτέλους τον πόνο των ανθρώπων που τον λατρεύουν, μην πετάμε δηλητήριο ακόμα και τώρα.

Τι έγινε βγάλαμε και τα φτυάρια κιόλας; Το θεωρώ απαράδεκτο αυτό.
Θα δεχτώ ότι για σένα αυτός ο άνθρωπος είναι πολύ σημαντικός και θα δεχτώ και τον πόνο σου όμως θα πρέπει να δεχτείς και συ την άποψη των άλλον που δεν τον πολυσυμπαθούν. Έτσι είναι αυτά.

Κανένας δεν είναι τόσο μισάνθρωπος για να χαίρεται με κάτι τέτοια αλλοίμονο, αλλά σαν δημόσιο πρόσωπο που είναι θα έχει και αρνητική Κρητική ακόμα και τώρα.

Μακάρι να τον κάνει ο θεός καλά και να επιστρέψει στα καθήκοντα του, αλλά μη μου ζητάς να τον συμπονήσω περισσότερο από τους άλλους ανθρώπους που έχουν το ίδιο πρόβλημα γιατί δεν γίνετε. Είναι απάνθρωπο προς όλους αυτούς που πάσχουν από καρκίνο, από νεογέννητα μωρά έως τον γηραιότερο, γιατί κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός και θεόσταλτος.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 09-10-07, 14:55
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από NEBULOUS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλλά μη μου ζητάς να τον συμπονήσω περισσότερο από τους άλλους ανθρώπους που έχουν το ίδιο πρόβλημα γιατί δεν γίνετε.
Δεν ζήτησα να συμπονέσετε τον Αρχιεπίσκοπο, αλλά τους ανθρώπους που τον αγαπούν σαν δικό τους άνθρωπο.

Καταλαβαίνετε την διαφορά;

Δεν ζήτησα να αγαπήσετε τον Χριστόδουλο επειδή αρώστησε, αλλά να σεβαστείτε τον δικό μας πόνο.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 09-10-07, 15:00
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Εκφράζω πάντως τις έντονες απορίες μου, πως είναι δυνατόν να μην έχουν γίνει αξονικές τομογραφίες ώστε να γνωρίζουν πριν την επέμβαση, την κατάσταση του.
Σε ποια εποχή ζούμε ώστε να διαγνώσουμε μετά την επέμβαση την κατάσταση του ασθενούς;
Παίζονται μεγάλα παιχνίδια στις ασθένεις διάσημων προσώπων.
Αυτό γιατί το κέντρο που θα πάει ή ο γιατρός που θα τον αναλάβει αποκτάει αυτομάτως τεράστια δημοσιότητα (και διαφήμιση φυσικά) με αποτέλεσμα να τον διακεδικούν πολλοί.
Φυσικά και οι Έλληνες γιατροί ξέραν την κατάστασή του από την πρώτη στιγμή, αλλά φαντάσου να τον κρατάγαν εδώ παρά την θέληση κάποιων άλλων γιατρών και να εξελισσόταν όπως τώρα. Θα λεγανε ότι άν είχε πάει και αν είχε κάνει και διάφορα τετοια.
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 09-10-07, 15:09
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Δεν νομίζετε ότι είναι άσκοπο και εκτός χρόνου να κρίνετε κάποιον συνάνθρωπό μας που παλεύει για τη ζωή του για το τι έκανε ή δεν έκανε;
Και εγώ ρε παιδιά, δεν είμαι καθολικός αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα χαρώ αν δω τον Πάπα στο νοσοκομείο!
Ξέρετε κατά πόσο κρίνω την εκκλησία για αυτά που κάνει, ξέρετε κατά πόσο κρίνω και τους πολιτικούς και τι γνώμη έχω για όλους.
Πέρα από αυτά υπάρχει ο άνθρωπος Χριστόδουλος που αυτή τη στιγμή του έχουν πεί ότι δεν θα ζήσει άλλο.
Μιλάμε για την κεφαλή μίας θρησκείας (δεν με απασχολεί αν ανήκετε σε αυτή η όχι) και πρέπει όλοι να δείχνουν τον ανάλογο σεβασμό.
Όπου νάναι θα ακούσουμε και κανένα "καλά να πάθει" εδώ μέσα.
Ντροπή μας...
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #21  
Παλιά 09-10-07, 15:30
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 14-03-18 00:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ζήτησα να συμπονέσετε τον Αρχιεπίσκοπο, αλλά τους ανθρώπους που τον αγαπούν σαν δικό τους άνθρωπο. Καταλαβαίνετε την διαφορά; Δεν ζήτησα να αγαπήσετε τον Χριστόδουλο επειδή αρώστησε, αλλά να σεβαστείτε τον δικό μας πόνο.
Στέλιο, φαντάζομαι κανείς δε θέλει να πεθάνει ένας άνθρωπος. Λυπάμαι για τις εξελίξεις (λίγο πολύ αναμενόμενες), όμως η αλήθεια παραμένει ότι είναι όντως ένας ακόμα ασθενής. Αυτό είναι το μόνο που μένει τελικά: η ζωή συνεχίζεται, οι άνθρωποι γεννιούνται και πεθαίνουν, συμβαίνει σε όλους.

Δεν καταλαβαίνω γιατί είναι ασέβεια να δηλώσουμε το παραπάνω προφανές, πόσο μάλλον "χαρά" ή "χαιρεκακία". Απλά πρόκειται για την αλήθεια, χωρίς συναισθηματικά φτιασίδια.

Άσχετα αν τον θεωρείς δικό σου άνθρωπο, εφόσον γράφεις δημοσίως θα πρέπει να δεχτείς και τα δημόσια σχόλια, ιδιαίτερα καθώς πρόκειται για δημόσιο πρόσωπο. Νομίζω μάλιστα πως η ουδέτερη άποψη διατυπώνεται καλύτερα από εκείνους που δεν έχουν συναισθηματική φόρτιση για το συγκεκριμένο θέμα, παρά από όσους δικαιολογημένα αυτή τη στιγμή βλέπουν τα πράγματα υπό το πρίσμα των δυσάρεστων εξελίξεων.
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 09-10-07, 15:51
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αυτό που γίνεται εδώ είναι απίστευτο.

Έχετε χάσει κάθε μέτρο. Δεν καταλαβαίνετε απλά πράγματα.

Πραγματικά λυπάμαι πάρα πολύ.

Αν στην θέση του μισητού σας Αρχιεπισκόπου που τον κρίνετε ακόμα και στην δύσκολη κατάσταση που είναι , άσχετα που δεν είστε καν Χριστιανοί, ήταν ένας δικός σας άνθρωπος, θα ανεχόσασταν να έρθω εγώ και να σας λέω έλα μωρέ και άλλοι είναι άρρωστοι και άλλωστε αυτός δεν ήταν καλό .... τι στο καλό θα μου κάνατε;

Αυτή την μικρή λεπτομέρεια σε πόσα μηνύματα μου, θα την καταλάβετε επι τέλους.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 09-10-07, 15:57
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Σήμερα 15:05
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Archmage Εμφάνιση μηνυμάτων
..............................Νομίζω μάλιστα πως η ουδέτερη άποψη διατυπώνεται καλύτερα από εκείνους που δεν έχουν συναισθηματική φόρτιση για το συγκεκριμένο θέμα, παρά από όσους δικαιολογημένα αυτή τη στιγμή βλέπουν τα πράγματα υπό το πρίσμα των δυσάρεστων εξελίξεων.
Δεν καταλαβαίνω, γιατί στο συγκεκριμένο θέμα, πρέπει σώνει και καλά, να διατυπωθεί "άποψη". Δεν νομίζω ότι ήταν αυτός ο σκοπός δημιουργίας του. Υποθέτω πως αφορά στη πληροφόρηση της κατάστασης της υγείας του Αρχιεπισκόπου και τίποτα περισσότερο.

Έτσι κι αλλιώς, οι σχετικές απόψεις συζητήθηκαν ξανά, όταν ξεκίνησε η περιπέτεια της υγείας του, με τη πρώτη εισαγωγή του στο νοσοκομείο.

Σαν επισκέπτης της βάσης, αν διάβαζα τις "απόψεις" που διατυπώθηκαν μέχρι τώρα, για κάποιον που πρόκειται να "φύγει", οποιοσδήποτε κι αν ήταν αυτός, θα μου δημιουργείτο πολύ άσχημη εντύπωση...

Τί νόημα έχουν όλα αυτά λοιπόν;
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 09-10-07, 16:05
Το avatar του χρήστη Fireseaker
Fireseaker Ο χρήστης Fireseaker δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-08 20:39
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από pazo Εμφάνιση μηνυμάτων
Τί νόημα έχουν όλα αυτά λοιπόν;
Ελα ντε?Ειδικα όταν εδω ειχαμε μονο ελαχιστα post?Μολις 5....
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 09-10-07, 16:13
Το avatar του χρήστη Archmage
Archmage Ο χρήστης Archmage δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 14-03-18 00:30
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό που γίνεται εδώ είναι απίστευτο. Έχετε χάσει κάθε μέτρο. Δεν καταλαβαίνετε απλά πράγματα. [..]Αν στην θέση του μισητού σας Αρχιεπισκόπου
Δεν ξέρω αν απαντάς σε μένα, εγώ πάντως δε βλέπω τίποτα απίστευτο. Ούτε έγραψα ότι είναι μισητός ο Αρχιεπίσκοπος (!), ούτε είδα κάποιον άλλο να το γράφει. Δε χρειάζεται να παίρνεις αμυντική στάση ούτε να υποθέτεις πράγματα που δεν ισχύουν.

Αρχική Δημοσίευση από pazo Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν καταλαβαίνω, γιατί στο συγκεκριμένο θέμα, πρέπει σώνει και καλά, να διατυπωθεί "άποψη" [..]
Σαν επισκέπτης της βάσης, αν διάβαζα τις "απόψεις" που διατυπώθηκαν μέχρι τώρα, για κάποιον που πρόκειται να "φύγει", οποιοσδήποτε κι αν ήταν αυτός, θα μου δημιουργείτο πολύ άσχημη εντύπωση
Συμφωνώ, αλλά διατύπωση άποψης έκανε ο Xenios στο πρώτο μήνυμα, γράφοντας ότι πρόκειται για "τον καλύτερο λειτουργό". Όπως είπα ήδη, αν γράφεις άποψη δημόσια θα πρέπει να δέχεσαι και τη δημόσια απάντηση - ή πες ότι δε θες σχόλια.

Διαβάζοντας πάλι τα μηνύματα στο παρόν thread δε βλέπω κανένα παιχνίδι με αισθήματα ή πέταγμα δηλητηρίου ή ασέβεια. Διάβασε τα κι εσύ και αν βρεις κάτι τέτοιο, κάντο quote.
__________________
may you live in interesting times
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 10-10-07, 11:50
Το avatar του χρήστη Fireseaker
Fireseaker Ο χρήστης Fireseaker δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-08 20:39
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Των αποφάσεών του για την αντιμετώπιση του προβλήματος υγείας του Αρχιεπισκόπου υπεραμύνθηκε την Τρίτη ο θεράπων ιατρός Δρ. Ανδρέας Τζάκης, μετά τις επικρίσεις για την αδυναμία πραγματοποίησης της μεταμόσχευσης, λόγω των μεταστάσεων που εντοπίστηκαν.

Η μεταμόσχευση ήταν η «μόνη δυνατή επιλογή» για τον Αρχιεπίσκοπο δήλωσε ο κ. Τζάκης σε νέα συνέντευξη Τύπου, κατά την οποία μίλησε αναλυτικά για τα όσα συνέβησαν στο χειρουργείο και για την απόφασή του να μην πραγματοποιηθεί τελικά η μεταμόσχευση, λόγω μεταστάσεων στην περιτοναϊκή κοιλότητα.

Ο κ. Τζάκης εξήγησε ότι η μεταμόσχευση θα ήταν η μόνη «οριστική λύση» και απάντησε στους Έλληνες συναδέλφους του, που τον επέκριναν, ότι η Ελλάδα είναι η μόνη ευρωπαϊκή χώρα στην οποία οι μεταμοσχεύσεις δεν γίνονται με συστηματικό τρόπο, κάτι το οποίο του προκαλεί ανησυχία.

Αργά το βράδυ (ώρα Ελλάδας) ο Αρχιεπίσκοπος βγήκε από την εντατική και μεταφέρθηκε σε ιδιωτικό δωμάτιο του νοσοκομείου «Τζάκσον Μεμόριαλ», στο Μαϊάμι. Όπως είπε ο κ. Τζάκης, αν και η κατάσταση είναι κρίσιμη, η μετεγχειρητική πορεία του κ. Χριστόδουλου είναι ικανοποιητική και δεν υποστηρίζεται μηχανικά.

Όσον αφορά στη θεραπεία που θα ακολουθηθεί στο εξής, ο κ. Τζάκης σημείωσε πως όταν εκδοθούν όλα τα αποτελέσματα των εργαστηριακών εξετάσεων και βιοψιών θα ενημερωθεί ο ασθενής για το τι είδους θεραπείες θα μπορεί να λάβει.

Σύμφωνα με πληροφορίες που μετέδωσε το Mega, η εισήγηση του κ. Τζάκη είναι να ακολουθηθεί χημειοεμβολή. Η συγκεκριμένη θεραπεία θα ξεκινήσει στο Μαϊάμι και θα συνεχιστεί στην Αθήνα, δεδομένου ότι ο Αρχιεπίσκοπος επιθυμεί να επιστρέψει στην Ελλάδα το συντομότερο δυνατό.

Κατά τις ίδιες πληροφορίες, η επιστροφή του κ. Χριστόδουλου στην Αθήνα θα είναι δυνατή σε δύο εβδομάδες έως ένα μήνα.

Την ίδια ώρα, στην Αθήνα θέμα διαδοχής του Αρχιεπισκόπου άνοιξε με δηλώσεις του ο μητροπολίτης Ζακύνθου Χρυσόστομος: «Έως τώρα δεν ήταν ηθικό να τεθεί το ζήτημα, αλλά από τη στιγμή που ο κ. Χριστόδουλος έχει μία ασθένεια μη ιάσιμη τώρα είναι καιρός να τεθεί» είπε.


Η τοποθέτηση του μητροπολίτη Ζακύνθου προκάλεσε αντιδράσεις εντός της Ιεραρχίας, ενώ σε βαρύ κλίμα συνεδρίασε -για πρώτη φορά χωρίς τον Αρχιεπίσκοπο- η Σύνοδος της Ιεραρχίας στη Μονή Πετράκη.

Πηγη:in.gr
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 10-10-07, 12:24
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Fireseaker Εμφάνιση μηνυμάτων
ΤΤην ίδια ώρα, στην Αθήνα θέμα διαδοχής του Αρχιεπισκόπου άνοιξε με δηλώσεις του ο μητροπολίτης Ζακύνθου Χρυσόστομος:
Τον Μητροπολίτη Ζακύνθου, δεν είναι ανάγκη να τον ακούσεις, αρκεί να τον δεις. Πιο πολύ μοιάζει με νταβατζή παρά με ιεράρχη.

Αν αγαπώ τον Χριστόδουλο, είναι γιατί εκπέμπει αγάπη (αυτό είναι δικιά μου άποψη ας μην την σχολιάσετε).

Ευτυχώς κατά την διάρκεια της διακονίας του στην αρχιεπισκοπή Αθηνών, ο Χριστόδουλος, έκανε μια τομή που ο πολύς κόσμος την αγνοεί. Επέλεξε εξαιρετικούς και μορφωμένους κληρικούς για τις έδρες των μητροπόλεων. Έτσι ακόμα αν έρθει, που το απεύχομαι, η ώρα της διαδοχής, σίγουρα θα τον αντικαταστήσει ένα από τα άξια παιδιά του.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 10-10-07, 12:42
Το avatar του χρήστη Fireseaker
Fireseaker Ο χρήστης Fireseaker δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-01-08 20:39
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Question

Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν αγαπώ τον Χριστόδουλο, είναι γιατί εκπέμπει αγάπη (αυτό είναι δικιά μου άποψη ας μην την σχολιάσετε).
Κανενα πρόβλημα και κανενας σχολιασμος..

Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Τον Μητροπολίτη Ζακύνθου, δεν είναι ανάγκη να τον ακούσεις, αρκεί να τον δεις. Πιο πολύ μοιάζει με νταβατζή παρά με ιεράρχη.
Δεν ειναι σωστή συμπεριφορά αυτή φίλε μου.Αν σου πω τώρα ότι ειναι πατερας μου και ηγετης μου και τον αγαπω τι θα μου πεις?Οτι ειναι άξιος ποιμενας κτλ..
Τοτε με το Δημαρχο διεγραψες μηνύματα γιατι μετά απο πολλή σκέψη και πάρα πολλους συνειρμούς ισως να εφτανε σε προσβλητικό συμπέρασμα...Δυο μέτρα και δύο σταθμα?
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 10-10-07, 12:42
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Diamond Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μόνο που μένει να ελπίζει κανείς είναι ο κόσμος και η εκκλησία να δείξουν τον ανάλογο σεβασμό.
Αφού το ήξερα... Τι να ελπίζεις μετά;

Αρχική Δημοσίευση από Fireseaker Εμφάνιση μηνυμάτων
Την ίδια ώρα, στην Αθήνα θέμα διαδοχής του Αρχιεπισκόπου άνοιξε με δηλώσεις του ο μητροπολίτης Ζακύνθου Χρυσόστομος: «Έως τώρα δεν ήταν ηθικό να τεθεί το ζήτημα, αλλά από τη στιγμή που ο κ. Χριστόδουλος έχει μία ασθένεια μη ιάσιμη τώρα είναι καιρός να τεθεί» είπε.
Άντε βρε! Ευκαιρία είναι! Τρέχα!
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 10-10-07, 12:59
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
ο αγιος ζακυνθου την δοξαν βενιζελου εζηλωσε ....

θου κυριε φυλακη τω στοματι μου
__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:35.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.