Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Άνθρωπος και Κοινωνία > Health & Beauty
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 08-11-13, 10:36
Το avatar του χρήστη justin
justin Ο χρήστης justin δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 01-02-24 08:20
Φύλο: Άντρας
Ποιο σημείο κοιτούν άνδρες και γυναίκες στο σώμα του άλλου;



Ψάχνοντας για τον τέλειο σύντροφο, τόσο οι άντρες, όσο και οι γυναίκες κοιτάζουν τα εξής:

Το 33% των ανδρών απάντησε πως οι γυμνασμένοι κοιλιακοί είναι το πιο ελκυστικό σημείο στο σώμα μιας γυναίκας, με τα αισθησιακά οπίσθια να έρχονται δεύτερα με 25%, ενώ το 11% των προτιμήσεων απέσπασαν τα καλοσχηματισμένα πόδια.

Για τις γυναίκες, το 25% απάντησε πως οι κοιλιακοί-φέτες είναι το πιο σέξι σημείο στο σώμα ενός άντρα, με τα μυώδη χέρια να ακολουθούν με 23% και τον γυμνασμένο θώρακα να έρχεται τρίτος με 11%.

Η έρευνα, που πραγματοποιήθηκε με 2.000 δείγματα, ανέδειξε επίσης το γεγονός πως οι άνθρωποι κάνουν, τα τελευταία χρόνια, στροφή στις προτιμήσεις τους, τείνοντας να βρίσκουν ελκυστικά τα γυμνασμένα και καλοδιατηρημένα σώματα, έναντι των πολύ λεπτών που προτιμούσαν τα προηγούμενα χρόνια.

Πάνω από τις μισές γυναίκες (51%) απάντησαν πως προτιμούν έναν γυμνασμένο άντρα, ενώ μόλις το 11% των γυναικών δήλωσαν πως θέλουν ένα πιο λεπτό, κοκκαλιάρικο σώμα. Ο Ολυμπιακός παράγοντας παίζει καθοριστικό ρόλο στις επιθυμίες των ανδρών, με το 24% των συμμετεχόντων να τονίζουν πως θα ήθελαν το σώμα των αθλητών στίβου, το 16% να προτιμούν το σώμα κολυμβητών, το 11% ποδηλατών και μόλις το 8% ποδοσφαιριστών...

Πηγή: newsbomb.gr
__________________
Έως αν τον έτερον προπέσειν
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 08-11-13, 12:29
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Γιατι πουθενα δεν αναφερεται το πιο προφανες, το στηθος;
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 08-11-13, 12:42
Το avatar του χρήστη justin
justin Ο χρήστης justin δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 01-02-24 08:20
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατι πουθενα δεν αναφερεται το πιο προφανες, το στηθος;
Γιατί προφανώς θα είχε στην έρευνα μικρό ποσοστό. Και είναι κατά τη γνώμη μου αλήθεια. Το στήθος στη γυναίκα είναι για τον άντρα το ιερό «επιδόρπιο» το χάδι κατά την διάρκεια του έρωτα, ενώ τα καλλίγραμμα πόδια η φαντασίωση ο «μαγνητικός» ερωτισμός…
__________________
Έως αν τον έτερον προπέσειν
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 16-09-14, 22:42
fifisrikos Ο χρήστης fifisrikos δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Φύλο: Άντρας
καταλαβα το θεμα ομως εχω την αποψη πως το σημαντικοτερο σημειο που πρεπει να προσεξει καποιος στο ταιρι του ειναι ο χαρακτηρας.

οι νεοτεροι που επιλεγουν ταιρι με κριτηρια εμφανισης δεν γνωριζουν πως αυτο που σημερα ειναι ομορφο αυριο γινεται αποτροπαιο..

οχι δηλαδη πως η εμφανιση δεν ειναι σημαντικη, ο ερωτας πιανεται απο τα ματια,, αλλα φευγει με τις κλοτσιες οταν υπαρχει κακος χαρακτηρας
_
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 17-09-14, 09:33
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Δεν εχεις αδικο, αλλα προφανως δεν ηταν αυτο το αντικειμενο της ερευνας, αφου ο τιτλος λεει Ποιο σημείο κοιτούν στο σώμα του άλλου;
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 09-01-19, 21:56
DoraP Ο χρήστης DoraP δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-08-21 13:51
Η διαθεσή μου τώρα:
Gildor σωστο αυτο που λες,οσο και να μας ιντριγκαρει ο χαρακτηρας του αλλου παντα πρωτα κατι μας κεντριζει στην εμφανιση.Μας κανει το κλικ ωστε να ανοιχτουμε.Το θεμα ειναι μετα οτι ολο αυτο πρεπει να εχει ενα ομορφο πακετο απο πισω.Χαρακτηρα,προσωπικοτη τα,ενδιαφεροντα. Ας πουμε εμενα ποτε δεν με ενδιεφεραν οι κοιλιακοι κτλ,περασαν αρκετοι πραγματικα ομορφοι αντρες απ την ζωη μου αλλα δεν ηταν αυτο που εμεινε μετα.Εγω ας πουμε κοιταω παντα τα χερια.Οχι τα γυμνασμενα μπρατσα αλλα τα καλοσχηματισμενα δακτυλα.Θεωρω απιστευτα γοητευτικα τα ομορφα δακτυλα ειδικα αν τα χρησιμοποιει ο αλλος την ωρα που μιλαει.Επισης πολυ ελκυστικο για μενα ειναι το ομορφο χαμογελο. Αλλα αυτο που παντα προσεχω στον αλλον,ιδιως στο αλλο φυλλο ειναι η μυρωδια.Παντα συνδιαζω τους ανθρωπους με το αρωμα που φορανε.Οταν γνωρισα το ταιρι μου φορουσα ενα υπεροχο άρωμα Thierry Mulger. Ακομα αυτο χρησιμοποιει και με ξετρελαινει!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:30.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.