Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Υπολογιστές και Τεχνολογία > BBS > G.A.T.E.
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-12-07, 14:39
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Η πιο μεγαλη στιγμη

Η GATE (οσοι δεν ξερετε τι ηταν η Γκειτ, απευθυνθειτε αλλου) ηταν συνδρομητικη αλλα μη κερδοσκοπικη εταιρεια... τα εσοδα πηγαιναν σε συντηρηση και αναβαθμιση των σερβερ

Το 97 ομως, οπως θυμομαστε, ξεκινησαν τα dark years (χρονολογικα συμπιπτει με την εγγραφη μου!!) και η συμμετοχη (και τα εσοδα) ειχαν πεσει δραματικα... καποιοι απο μας ειχαν προβληματιστει αρκετα με αυτο το φαινομενο και λυσεις επι λυσεων ακουστηκαν γυρω απο το τραπεζι

Ενα ντροπαλο χαζο παιδακι που το ονομα του αρχιζε απο G ειπε διστακτικα σε εναν αλλο χειριστη συστηματος που επισης το ονομα του αρχιζε απο G... 'Τι θα λεγες να πηγαιναμε στο Κοντρα Πλακε;'

'Κοντρα Πλακε': τηλεπαιχνιδι με το Σπυρο Παπαδοπουλο, ειχε ξεκινησει και ως 'Κοντρες' με το μακαριτη Βλασση Μπονατσο. Τα μελη δυο ομαδων (συνηθως ηταν γνωστοι μεταξυ τους, οπως πχ γνωστες οικογενειες) καλουνταν να απαντησουν σε μια ερωτηση. Οσο πιο δημοφιλης ηταν η απαντηση τοσο περισσοτεροι οι ποντοι. Η νικητρια πηγαινε στον τελικο. Η ιδεα ηταν επιεικως καλη: και θα ειχαμε εσοδα και θα διαφημιζαμε την υπαρξη μας

Υπηρχε και μια σεκανς με 2 ψευτες και εναν που ελεγε αληθεια. Μπορει να ηταν και απο τους παιχτες. Μια επιτροπη αποτελουμενη απο τη Νονη Δουνια, εναν αλλο που δε θυμαμαι, τον Παυλο Κοντογιαννιδη και εναν καλεσμενο-εκπληξη επωνυμο, ψηφιζαν ποιος νομιζαν οτι ελεγε την αληθεια, και ο πιο πειστικος κερδιζε ενα βραβειο.

Προταση, ανακοινωση, ευαισθητοποιηση, κινητοποιηση... το σχεδιο ηταν το εξης: οι χρηστες μας θα χωριζονταν (τυπικοτατα) σε δυο ομαδες. Το λογικο θα ηταν Acrobase και Gate. Επομενως οποιος κι αν κερδιζε, τα κερδη θα ηταν εξασφαλισμενα!!!

Οι ομαδες ειχαν χωριστει ως εξης (αν θυμαμαι καλα):
Gate: Gigas (αρχηγος), Εγω, Mike, Anteater ...???
Acrobase: Xenios (αρχηγος), Valis, Fraulitsa, Wallace....???

Η ημερομηνια πλησιαζε, και καλεστηκαμε ολοι στο στουντιο της Fremantle για να δουμε την περιοχη, να κανουμε προβες και να παραστουμε ως κοινο (εγω δεν πηγα και δεν εχω να πω κατι περι αυτου)

Αυτο ομως δεν ηταν ολο... Gigas και Mike επρεπε να παιξουν στο υπο-παιχνιδι του ψευτη. Το σεναριο εδω για τους επωνυμους ηταν να βρουν ποιος απο τους τρεις ψευτες ηταν αυτος που ειχε ενα παραξενο χομπυ: συλλογη και εκτροφη φιδιων για κατοικιδια!!! Gigas και Mike επομενως ειχαν να μιλησουν με τον αληθινο εκτροφεα, τον κυριο Κωστή. Εκαναν παρεα, ειδαν τα φιδια απο κοντα, του εκαναν ερωτησεις, και ηταν ετοιμοι. Μονο που και οι δυο επρεπε να παρουσιαστουν ως 'Κωστής'.
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 24-12-07 στις 00:15
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 02-12-07, 15:09
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Η μερα εφτασε!!! Ηταν αν δεν κανω λαθος 10 Δεκεμβρη. Συναντιομαστε σε μια σταση τρενου εγω (φορουσα το γνωστο φανελακι με τον εξωγηινο), Ξενιος, Wallace και Φραουλιτσα η οποια μας προσεφερε το αυτοκινητο και τις οδηγικες της γνωσεις. Φτανουμε στο στουντιο της Φρεμαντλ οπου συνανταμε τους υπολοιπους, αλλα και αλλους παικτες. Κατεβαινουμε εν τελει στο πλατω (πολλα πατωματα κατω απο την επιφανεια της γης!!) οπου ανακαλυψαμε το εξης: τα γυρισματα δε γινονται καθε μερα, αλλα γινονται 5 επεισοδια μια μερα τη βδομαδα, οποτε και κατσαμε ως κοινο και ειδαμε τα επεισοδια που θα παιζοταν πριν απο εμας... ανιματερ ηταν ο ηθοποιος Σταυρος Νταφλος (αν τον θυμαται κανενας) τον οποιο τον ειχα ξαναδει αλλες δυο φορες απο κοντα

(ω της εκπληξεως στο παιχνιδι του ψευτη του προηγουμενου απο εμας επεισοδιου, ο καλεσμενος-εκπληξη που ηταν στο πανελ, ηταν ο αγαπημενος μου σκιτσογραφος, ο Σπυρος Ορνερακης!!!!! με τον οποιο φυσικα μιλησα στο επομενο διαλειμμα!!!)

Εν τελει εφτασε η σειρα μας... χωριστηκαμε σε ομαδες, κατσαμε στα πανελ μας, συστηθηκαμε με το συμπαθεστατο Παπαδοπουλο (ο Gigas και ο Mike φυσικα συστηθηκαν ως 'Κωστης') ο οποιος ηταν απορρημενος. Ειμαι σιγουρος οτι δεν καταλαβε τι ακριβως ειμαστε... τι στο καλο θα πει 'εχουμε φτιαξει ενα δικτυο υπολογιστων και συνδεομαστε τηλεφωνικα για να μιλαμε;;;' (αλλα μπορει να καταλαβε πολυ αργοτερα οταν εμαθε το Ιντερνετ). Επισης δεν αφησε ασχολιαστη την παρουσια της Φραουλιτσας, της μοναδικης θηλυκης (και παραταιρης!) στην παρεα, τηνοποια ρωτησε πως και μια κοπελα ασχολειται με υπολογιστες και αν ειχε 'κατακτησεις' μεσα απο αυτο το μεσο

και αρχισαμε το παιχνιδι... Η ομαδα της Gate κερδιζε συντριπτικα την ομαδα της Ακρο δινοντας παντα πιο ευστοχες απαντησεις και χωρις να την αφησουν σε χλωρο κλαρι. Αν δεν κανω λαθος η Ακρο κερδισε μονο ενα γυρο (αργοτερα το μετανιωσαμε, γιατι σκεφτηκαμε οτι αν αφηναμε να κερδισει μερικες απαντησεις, θα μαζευοταν περισσοτερο το συνολικο ποσο). Ειχαμε εντολη βεβαια οποτε κερδιζαμε γυρο, να κανουμε οτι πανηγυριζουμε... σε ενα γυρο ο Gigas ειπε 'ελα, παμε αλλο ενα καραγκιοζιλικι τωρα'.

Το μονο ευτραπελο που θυμαμαι ηταν την ωρα που ο Βαλις σηκωθηκε για μια απαντηση, οταν θελησε να ξεκολλησει ενα (#@$%^#@$) αξεκολλητο αυτοκολλητο με το λογοτυπο της Ακρο για να το σταμπαρει πανω στο βαθρο του Παπαδοπουλου

Εν τελει η νικη ανηκε στην Gate. Περασαμε στον τελικο και ηταν η ωρα για τους δυο 'Κωστηδες' (συν τον αληθινο) να παιξουν στο παιχνιδι του ψευτη.

(συνεχιζεται απο αυριο για να μη εχουν μαζεμενη αναγνωση οσοι λειπουν το Σ/Κ)
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 02-11-13 στις 16:13
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 03-12-07, 18:32
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Στο παιχνιδι του ψευτη, εμεινε η ιστορια ο τροπος με τον οποιο οι 3 διαγωνιζομενοι συστηθηκαν: "Με λενε Κωστη και εχω ενα φιδι στον κορφο μου". Γιγας, Μαικ και ο Κωστης εκατσαν και προσπαθησαν απαντωντας στις ερωτησεις του πανελ, να τους πεισουν οτι εκτρεφουν φιδια... καλεσμενος εκπληξη ηταν αν θυμαμαι καλα η Ολγα Μαλεα.

Προσωπικα δεν με εξεπληξε καθολου το αποτελεσμα... ο αληθινος Κωστης πηρε ενα ψηφο εμπιστοσυνης και ολους τους υπολοιπους τους πηρε ο Γιγας, χαρη στο λεγειν και την πειστικοτητα του!! Στο τελος ειπε 'Οχι Κωστης, Στελιος.. και μπορει να μη εχω φιδι στον κορφο μου αλλα μετα απο την ολη εμπειρια πολυ θα ηθελα να ασχοληθω με το αθλημα'.

Στον τελικο, συναγωνιστικαν Γιγας και Αντητερ, οπου ομως δεν τα πηγαν καθολου καλα (ειμαι σιγουρος οτι εφταιγε το τρακ) και δεν πηραμε το τελικο επαθλο. Αρκεστηκαμε λοιπον στα οσα ειχαμε κερδισει απο τις απαντησεις.

Πριν φυγουμε μαθαμε τα 'δυσαρεστα' νεα... μια συνισταμενη την οποια δεν ειχε προβλεψει κανενας μας: τα κερδη δεν ηταν χρηματα, αλλα δωροεπιταγες!!! Το πώς νιωσαμε, δεν περιγραφεται. Μετα απο μερικες μερες μια 'επιτροπη' πηγε στο προτεινομενο καταστημα και προμηθευτηκε διαφορα ηλεκτρονικα ειδη Marka Mekapses που ουτε την ξερει η μανα τους... τι θα τα καναμε ομως; αυτο ηταν το θεμα.

Το ευστροφο μυαλο των οργανωτων και συσωπων ομως δουλεψε: στο Χαμοδρακόσπιτο μετα παο αρκετο καιρο έγινε ένα μεγάλο πάρτυ με λαχειοφόρο αγορά. Οι νικητες της κληρωσης κερδισαν τα ειδη, ενω η Γκειτ οφεληθηκε οικονομικα απο τους λαχνους!!

Οπως θυμουνται μερικοι, οντως ο Γιγας προμηθευτηκε απο τον Κωστη ενα αληθινο φιδι ως κατοικιδιο, το οποιο το βαφτισε 'Νεγρα'. Οταν πηγα σπιτι του το ειδα απο κοντα.. συμπαθητικο ζωντανο... και το ταιζε και ζωντανα ποντικια Μου χαρισε ενα πουκαμισο του το οποιο ακομα το εχω (αν και εχει μεινει το μισο). Απο τοτε ειχε αγορασει κι αλλο ενα. Ο Γιγας απεκτησε το παρατσουκλι 'Κωστής' και η φραση "Με λενε Κωστη και εχω ενα φιδι στον κορφο μου" απεθανατιστικε ως tagline!!

Για ολους μας ηταν μια πολυ ωραια εμπειρια.. δεν καταλαβαινω ομως γιατι για το Χαμοδρακα αποτελεσε μια αποφραδα μερα και δε θελει να γινεται κουβεντα γιαυτο!! Το Γεναρη στην Ακρο ο Χαμοδρακας εγραψε εναν Καζαμια για το νεο ετος. Ο Δεκεμβρης εγραφε:

Ο Gildor προτεινει στο Giga και οι δυο με τη σειρα τους στο Xenio να παιξουν στο Δεκα με Τονο. Gildor και Gigas ακομα τρεχουν
Πρεπει να ημουν ο μονος απο ολους που εγραψε στο βιντεο το επεισοδιο, οταν προβληθηκε..... μου ζητησαν ομως την κασετα να τη δουν και απο τοτε... μη την ειδατε... απο τοτε Θυμαμαι ομως οτι η Helen (η καποιο αλλο ατομο) ειχε tv tuner στον υπολογιστη της και κρατησε καποια captures

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ Ή ΘΥΜΑΤΑΙ ΑΛΛΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΔΩ
(συγνωμη Στελιο για την οπτικη ρυπανση)
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 20-12-07 στις 16:26
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 06-12-07, 21:13
avel Ο χρήστης avel δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Gate: Gigas (αρχηγος), Εγω, Mike, Anteater ...???
s/Mike/Mikle/
...και Palsar μηπως? Δε θυμαμαι...

Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Acrobase: Xenios (αρχηγος), Valis, Fraulitsa, Wallace....???
....Avel!

(Wallace!!! Τι λες τωρα!)


Αρχική Δημοσίευση από Gildor
Οπως θυμουνται μερικοι, οντως ο Γιγας προμηθευτηκε απο τον Κωστη ενα αληθινο φιδι ως κατοικιδιο, το οποιο το βαφτισε 'Νεγρα'. Οταν πηγα σπιτι του το ειδα απο κοντα.. συμπαθητικο ζωντανο... και το ταιζε και ζωντανα ποντικια Μου χαρισε ενα πουκαμισο του το οποιο ακομα το εχω (αν και εχει μεινει το μισο). Απο τοτε ειχε αγορασει κι αλλο ενα. Ο Γιγας απεκτησε το παρατσουκλι 'Κωστής' και η φραση "Με λενε Κωστη και εχω ενα φιδι στον κορφο μου" απεθανατιστικε ως tagline!!


Ρε συ. Εχεις μνημη ελεφαντα μιλαμε.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 06-12-07, 22:58
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Σιγα που θα ηταν ο Παλσαρ!!
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 07-12-07, 00:57
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 15:08
Φύλο: Άντρας
Ο πάλσαρ απουσίαζε την μέρα του γυρίσματος γιατί έτυχε εξέταση μαθήματος στο πανεπιστήμιο Είχα έρθει όμως στο προηγούμενο γύρισμα που μας τρέχαν κάπου στα βόρεια για να δούμε πώς είναι το παιχνίδι.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-12-07, 16:34
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Εδω θα βρειτε ταγλινες που απαθανατισαν σχετικες φρασεις
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 06-01-08, 21:12
Το avatar του χρήστη Fraulitsa
Fraulitsa Ο χρήστης Fraulitsa δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-09-09 23:19
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Εδώ τα καλά βιντεάκια, πάρε πάρε πάρε!
Κάπου καταχωνιασμένο είναι το καημένο το βιντεοκασετάκι, μετά από τόσες μετακομίσεις που έχει υποστεί! Αν δεν το έχει κανείς άλλος, ευχαρίστως να ψάξω να σας το βρω, αν και δε με κολακεύει καθόλου! Ακόμα θυμάμαι πόσο αποτυχημένες ήταν οι απαντήσεις της Ακρούλας και το άτιμο το αυτοκολλητάκι του Βαγγέλη (Valis) που δεν έλεγε να κάνει τη δουλειά του και γρήγοραααα!

Καλή χρονιά!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 06-01-08, 22:27
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Σήμερα 15:05
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Fraulitsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Εδώ τα καλά βιντεάκια, πάρε πάρε πάρε!
Κάπου καταχωνιασμένο είναι το καημένο το βιντεοκασετάκι, μετά από τόσες μετακομίσεις που έχει υποστεί! Αν δεν το έχει κανείς άλλος, ευχαρίστως να ψάξω να σας το βρω, αν και δε με κολακεύει καθόλου! Ακόμα θυμάμαι πόσο αποτυχημένες ήταν οι απαντήσεις της Ακρούλας και το άτιμο το αυτοκολλητάκι του Βαγγέλη (Valis) που δεν έλεγε να κάνει τη δουλειά του και γρήγοραααα!

Καλή χρονιά!
Αν μπορέσεις και τα βρεις, θα είχε μεγάλο ενδιαφέρον να τα δούμε κι εμείς που δεν έτυχε να παρακολουθήσουμε τη "μονομαχία" τότε...
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 04-02-08, 02:18
Το avatar του χρήστη Fraulitsa
Fraulitsa Ο χρήστης Fraulitsa δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 26-09-09 23:19
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Am sorry guys, μόλις τώρα είδα την απάντηση του Pazo. Θα κοιτάξω να βρω τη βιντεοκασέτα και ίσως καταφέρω να τη φέρω στη συνάντηση της Ακρο ή να τη μετατρέψω σε cd, αν και δεν έχω τον κατάλληλο εξοπλισμό... Ίδωμεν!

Φράου-Άννα
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 04-02-08, 09:58
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Fraulitsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Am sorry guys, μόλις τώρα είδα την απάντηση του Pazo. Θα κοιτάξω να βρω τη βιντεοκασέτα και ίσως καταφέρω να τη φέρω στη συνάντηση της Ακρο ή να τη μετατρέψω σε cd, αν και δεν έχω τον κατάλληλο εξοπλισμό... Ίδωμεν!
Αννούλα θα το δώσεις σε μένα το cd και θα το δει και ο Pazo ....
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 04-02-08, 03:39
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Πρωτα θα λογοκριθουν οι σκηνες με εμενα και μετα θα διανεμηθει :Ρ (υπο την αδεια GNU)
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 04-02-08 στις 03:44
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 04-02-08, 10:07
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Gildor Εμφάνιση μηνυμάτων
Πρωτα θα λογοκριθουν οι σκηνες με εμενα και μετα θα διανεμηθει :Ρ (υπο την αδεια GNU)
Πάντως η επιλογή του θέματος, ήταν ατυχέστατη.
Θα μπορούσες να το πεις, σαν την πιο μαύρη στιγμή, σαν την πιο μελανή στιγμή, σαν την αποφράδα ημέρα.
Θυμάμαι ακόμα την ερώτηση του Παπαδόπουλου, ¨με τι παίζουν τα αγόρια;" Εγώ ο φουκαράς είπα με αυτοκινητάκια και στρατιωτάκια και ήταν και τα δύο εκτός των πέντε επιλογών Τέτοιο ρεζιλίκι είχαμε να δούμε από την εποχή της Αλώσεως.

H AcroBase νικούσε πάντα την G.A.T.E. σε αγώνες μπάσκετ, σε τάβλι κλπ… Εκείνη την μέρα πάθαμε συντριβή.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 02-11-13 στις 16:15
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 04-02-08, 10:27
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Σήμερα 15:05
Φύλο: Άντρας
Έλα, ήρεμα... δε πρόκειται δα να βγει και στο youtube.

Από περιέργεια θέλω να το δω.

Αν η Φράου-Άννα βρει τη κασέττα, θα αναλάβω εγώ να τη μετατρέψω σε ψηφιακή μορφή, αν κι υποψιάζομαι πως μπορεί να το κάνει και ο Διαμάντης. Ίσως μάλιστα τη θελήσει κι αυτός, για να ταΐζει με ευκολία τη κόρη του...
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 02-11-13 στις 16:15
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 04-02-08, 11:33
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αυτή η κασέτα είναι κάτι που πρέπει να έχουμε όλοι μας!
Δυστυχώς Βασίλη δεν μπορώ να την γυρίσω σε DVD εκτός και αν είναι minidv (που δεν το νομίζω).
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:23.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.