Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 01-12-11, 20:02
Kostas Alexis Ο χρήστης Kostas Alexis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 02-12-11 13:28
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Σχόλια: Θερίζει το AIDS στην Ελλάδα

Μερικοί άντρες πάνε και μερικές σε βρώμικες πόρνες ή την σύριγγα άλλου και ο ιός μεταδίδεται που ρε καραμήτρο δίχως κουστούμι για τον μικρό.
Και δεν μου λες κ. Λοβέρδε όλο αυτό εσύ το σκέφτηκες να πας στην ομόνοια της Αθήνας ή στα λαδάδικα της Θεσσαλονίκης μέσα στα πορνεία να μοιράσεις προφυλακτικά η στα στέκια των ναρκομανών για σύριγγες.
Κ. Λοβέρδε πριν μερικά χρόνια είχαμε μεν κρούσματα αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό και δεν είχαμε γεμίσει με πόρνες κάθε λογής χώματος και ηλικίας και μπόλικους τοξικομανείς να σέρνονται στα πεζοδρομία και εσύ να μοιράσεις προφυλακτικά σύριγγες για να λύσης το πρόβλημα αλλά δίνης και συμβουλές μεταφέρουν επικίνδυνα νοσήματα στο σπίτι βλέπω ότι το μυαλό σας ώρες – ώρες λειτουργεί ή είναι του συμβούλου σου.
Κ. Λοβέρδε η λύση είναι μια εάν δεν φτάνει η αστυνομία που την κάνατε σαν τα μούτρα σας υπάρχει και ο στρατός να του πάρει και να του στείλει αποικεί που ήρθαν λαθραία και τους δεχτήκατε εσείς οι πολιτικάντηδες της κακιάς ώρας προδότες.
Υ.Γ. Θα ήθελα να πας εσυ ο ίδιος να τα μοιράσεις τα προφυλακτικά και της σύριγγες έχει κάτι Αράπηδες εκεί.

Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 01-12-11, 20:40
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από Kostas Alexis Εμφάνιση μηνυμάτων
Υ.Γ. Θα ήθελα να πας εσυ ο ίδιος να τα μοιράσεις τα προφυλακτικά και της σύριγγες έχει κάτι Αράπηδες εκεί.
Αυτές είναι εκφράσεις, άκρατου ρατσισμού, που δεν έχει να κάνει με το θέμα.

Θέλω να σε ενημερώσω ότι εδώ απαγορεύουμε ρητά, τα ακραία ρατσιστικα συνθήματα και εκφράσεις και αν το επαναλάβεις, θα αναγκαστώ να σου στερήσω την δυνατότητα σύνδεσης.

Μας απασχολεί όλους το θέμα των λαθρομεταναστών, αλλά με τέτοιες κραυγές, δεν το λύνουμε.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 01-12-11, 20:56
Το avatar του χρήστη vgiagias
vgiagias Ο χρήστης vgiagias δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 27-01-18 14:21
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
έχω μια υποψία ότι το μέλος Kostas Alexis από τον τρόπο γραφής ενδέχεται να μην είναι καν Ελληνικής καταγωγής
__________________
Μπορεί να τρύπησαν οι τσέπες της ψυχής μου, αλλά κράτησα τα ναύλα του ονείρου
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 02-12-11, 10:40
Kostas Alexis Ο χρήστης Kostas Alexis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 02-12-11 13:28
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από vgiagias Εμφάνιση μηνυμάτων
έχω μια υποψία ότι το μέλος Kostas Alexis από τον τρόπο γραφής ενδέχεται να μην είναι καν Ελληνικής καταγωγής
πρώτων είμαι Έλληνας ( και έναν ξέρεις γεωγραφία είμαι από τα χωριά της Αλμωπίας Μακεδόνας ξέρεται κατά που που πέφτει; )
Εσύ που το παίζεις μορφωμένος και δεν έχεις όνομα η δική σου καταγωγής από που είναι ;
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 02-12-11, 10:42
Kostas Alexis Ο χρήστης Kostas Alexis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 02-12-11 13:28
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτές είναι εκφράσεις, άκρατου ρατσισμού, που δεν έχει να κάνει με το θέμα.

Θέλω να σε ενημερώσω ότι εδώ απαγορεύουμε ρητά, τα ακραία ρατσιστικα συνθήματα και εκφράσεις και αν το επαναλάβεις, θα αναγκαστώ να σου στερήσω την δυνατότητα σύνδεσης.

Μας απασχολεί όλους το θέμα των λαθρομεταναστών, αλλά με τέτοιες κραυγές, δεν το λύνουμε.
ας απασχολεί όλους το θέμα των λαθρομεταναστών, αλλά με τέτοιες κραυγές, δεν το λύνουμε.
Αφού σας απασχολεί το θέμα των λαθρομεταναστών δεν φωνάζετε πάτε και τους παρακαλάτε;

Σήμερα είναι η παγκόσμια ημέρα του του AIDS και θα βγει να μοιράσει προφυλακτικά στης πουτάνες και σύριγγες τους ναρκομανής και το πρόβλημα λύθηκε και από δω και περά δεν θα έχουμε αλλά κρούσματα το πρόβλημα λύθηκε και όλα μια χαρά.
Άλλη μια κοροϊδία από της πολλές του κ. Λοβέρδου.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα να πάω μοιράσω προφυλακτικά στης πουτάνες άλλη έχουν το πρόβλημα φαίνεται.

Να μην επεκταθώ στης ληστείες στους βιασμούς στα εγκλήματα.
Εμείς δεν πήγαμε νόμιμα μετανάστες και αν κάναμε αξιόποινη πράξη μας τύλιγαν σε μια κολλά χαρτί και μας έστελναν πίσω εστί κάνουν η σοβαρές χώρες εμείς εδώ είμαστε μπάχαλο.
Και να κατεβάσουμε τα ιερά σύμβολα από του τοίχους να μην τους στεναχωρούμε , να χαλάσουμε την ιστορια .
Ν α μην……………………………………
Ν α μην……………………………………
Να μην……………………………………
Δεν τους καλέσαμε μονή τους ήρθαν και ήξεραν αν δεν τους αρέσει να σηκωθούν να φύγουν.
Αλλά δεν έχουμε πολιτικούς να δώσουν γροθιά στο μαχαίρι και ας κοπούν αλλά πρέπει να διαθέτουν και μεγάλους όρχεις κάτι που δεν διαθέτουν οι πολιτικοί μας.
Και να ξέρεται πρόστυχες λέξεις και φράσεις δεν υπάρχουν μυαλά πρόστυχα υπάρχουν .
Και κατεβείτε από το καλάμι που έχετε καβαλήσει πασσοκια ή ΝΟ - δούλες.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 02-12-11, 10:50
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Σήμερα 15:05
Φύλο: Άντρας
Σχόλια: Θερίζει το AIDS στην Ελλάδα

Μεταφέρεται εδώ η συζήτηση που είναι άσχετη με το θέμα του νήματος.
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 02-12-11, 11:06
Το avatar του χρήστη pazo
pazo Ο χρήστης pazo δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: Σήμερα 15:05
Φύλο: Άντρας
Κώστα - Αλέξη ή όπως αλλιώς σε λένε...

Έχεις δικαίωμα να έχεις όποια άποψη θέλεις για το θέμα των λαθρομεταναστών.

Έχεις επίσης το δικαίωμα να την εκφράζεις ελεύθερα. Δεν έχεις όμως δικαίωμα να προσβάλλεις με τον τρόπο/ύφος που εκφράζεις τις απόψεις σου, τους συνομιλητές σου.

Απόψεις σαν τις δικές σου, έχουμε ακούσει και διαβάσει πολλές φορές κι εδώ κι αλλού. Ευχαριστούμε, αλλά δεν θα πάρουμε. Με κραυγές και φράσεις κλισέ, δε μας πείθεις. Αν έχεις κάποιο επιχείρημα και τη δυνατότητα να το εκφράσεις με «ανθρώπινο» τρόπο, ευχαρίστως να τ' ακούσουμε κι αυτό.

Αν όχι, σ' ευχαριστούμε για την μέχρι τώρα συμμετοχή σου στη βάση μας και σε χαιρετούμε, μιας και θα πρέπει να μας αδειάσεις τη γωνιά. Μπορείς να πας αλλού να ξεσπάσεις. Εδώ, δε σε παίρνει.

Για το τυπικό της υπόθεσης, να σου υπενθυμίσω πως, κατά την εγγραφή σου, αποδέχθηκες του όρους χρήσης της βάσης, σύμφωνα με τους οποίους, όπως σου είπε και ο Xenios, απαγορεύονται οι ακραίες ρατσιστικές απόψεις/εκφράσεις. Όπως ακριβώς είναι οι δικές σου...

Αν συνεχίσεις έτσι, είσαι (κακό) παρελθόν για μας.
__________________
VmF Skisters of Mercy ©
An eye for an eye, will make us all blind... Mahatma Ghandi
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:03.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.