Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Άνθρωπος και Κοινωνία > Ανθρώπινες Σχέσεις και Συναισθήματα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολογήστε το θέμα Τρόποι εμφάνισης
  #16  
Παλιά 05-12-07, 16:54
Το avatar του χρήστη Endelva
Endelva Ο χρήστης Endelva δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 09-05-10 17:03
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Εγώ από σχετικά μικρή ήμουν έτσι με τις στιγμές, τις εκτιμούσα. Απλώς όσο πιο πολλά άσχημα περνάω κατά καιρούς, τόσο πιο εύκολα ευτυχώ όταν τα πράγματα είναι καλά. Αλοίμονο αν μόνο τη θυμάται κανείς την ευτυχία και δεν τη νοιώθει... Δυστυχώς όμως γνωρίζω πολλούς ανθρώπους που είναι έτσι, και χάνουν, χάνουν πολλά πράγματα. Είνααι συνήθως άνθρωποι που δεν έχουν πάει διακοπές στον πάτο ποτέ. Ή έφηβοι.

Όσο για το σουγιά που περιγράφεις Στέλιο, είχα έναν με τα ίδια ακριβώς εργαλεία κι εγώ. Τον κουβαλούσα πάντα μαζί μου, ήταν δώρο ενός από τους καλύτερούς μου φίλους, κι έκανα τη βλακεία να μην τον βγάλω από την τσάντα μου [τον είχα πάντα εκεί μέσα] σε μια αεροπορική πτήση. Κατασχέθηκε, δυστυχώς, αλλά δεν έχω πάρει άλλον ακόμα γιατί ουσιαστικά θέλω εκείνον.

Platinum, εξάσκηση στην ανεύρεση κάθε είδους αντικειμένων σε απίθανα μέρη κάνεις και με σύντροφο μουσικό/συνθέτη. Νομίζω πως έχω γίνει κάτι σαν ενσάρκωση του Αγίου Φανουρίου πλεόν.
__________________
[Sola fide.]
Her hair spread out in fiery points glowed into words, then would be savagely still. – T. S. Eliot, The Waste Land.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 05-12-07, 23:06
vaios1 Ο χρήστης vaios1 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 28-12-07 17:52
Η διαθεσή μου τώρα:
Smile

Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Σήμερα το ανακάλυψα πίσω από ένα έπιπλο και πραγματικά ένοιωσα σαν να μου έκαναν, ένα όμορφο ακριβό δώρο.
Καταλαβαίνω απόλυτα τι λέτε. Τα ίδια συναισθήματα ένοιωσα και εγώ σήμερα, όταν με ειδοποιησαν από την αστυνομία να παω να πάρω το πορτοφόλι, που μου έκλεψαν προχθες. Μπορεί να μηντα βρήκα όλα, αλλά
ένοιωσα τόσο όμορφα στο αντικρυσμα κάποιων μικροπραγμάτων(με συναισθηματική αξία για μενα ),που ήταν πράγματι σαν να μου χάριζαν τον κόσμο ολόκληρο!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 04-02-08, 16:20
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
To ερώτημα που με απασχολεί , είναι πώς μέσα στους γρήγορους και αγχωτικούς ρυθμούς, μέσα στην ρουτίνα που μας βαλτώνει, πώς θα καταφέρουμε να βρούμε χρόνο και κρίση ώστε να απομονώσουμε αυτές τη στιγμές και να τις απολαύσουμε.
Μερικές φορές ίσως θα βοηθούσε ένα στοπ καρέ στο περιβάλλον μας, ώστε να μπορούσαμε να περπατήσουμε ανάμεσα σε αυτό και να διακρίνουμε αυτές τις μοναδικές στιγμές.
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:33.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.