Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Επιστήμη & Εκπαίδευση > Ιατρικές συζητήσεις
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #631  
Παλιά 04-11-10, 17:07
paulos Ο χρήστης paulos δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 03-09-17 01:21
Η διαθεσή μου τώρα:
εγω εχς ενα συριγγειο αλλα δεν το εχς εγχειριση ακομη και κανω συνεχεια αποστηματα τωρα παιρνω αντιωιςση να σκασει το αποστημα αλλα μαλλον παλι παροχετευση θα κανουμε/
  #632  
Παλιά 05-11-10, 00:09
sofia1981 Ο χρήστης sofia1981 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 21-12-12 10:37
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από paulos Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω εχς ενα συριγγειο αλλα δεν το εχς εγχειριση ακομη και κανω συνεχεια αποστηματα τωρα παιρνω αντιωιςση να σκασει το αποστημα αλλα μαλλον παλι παροχετευση θα κανουμε/


ΤΑ ΑΠΟΣΤΗΜΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΡΙΓΓΙΑ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΝΟΣΟΥ...ΠΑΡΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ Κ ΚΑΝΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ....ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΕΣ ΜΕΘΟΔΟΙ....ΟΤΙ Κ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ Κ ΕΓΩ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ....
  #633  
Παλιά 10-11-10, 22:36
paulos Ο χρήστης paulos δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 03-09-17 01:21
Η διαθεσή μου τώρα:
ελα σοφια.. εκανα χειρουργειο το απωστημα και εχω μεγαλη και βαθια πλιγη θα μαζεψει αυτο εχω φρικαρει.
  #634  
Παλιά 10-11-10, 22:38
paulos Ο χρήστης paulos δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 03-09-17 01:21
Η διαθεσή μου τώρα:
εκανα εγχειριση τελικα το αποστημα, το συριγγειο ειναι καθαρο........ αυτη η λακουβα που εχω πωσ θα κλεισει ρε παιδια ειναι τεραστια... η παροχετευση ..
  #635  
Παλιά 11-11-10, 00:44
sofia1981 Ο χρήστης sofia1981 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 21-12-12 10:37
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από paulos Εμφάνιση μηνυμάτων
ελα σοφια.. εκανα χειρουργειο το απωστημα και εχω μεγαλη και βαθια πλιγη θα μαζεψει αυτο εχω φρικαρει.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΑΥΛΟ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ Η ΤΟΜΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ.Η ΠΛΗΓΗ ΚΛΕΙΝΕΙ ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΟΥ ΚΟΨΑΝΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΕ ΘΡΕΨΕΙ ΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.ΕΓΩ ΕΧΕΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ Κ Η ΠΛΗΓΗ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΤΟΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ Κ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΣΕ ΕΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΠΟΣΟ ΒΑΘΟΣ ΕΧΕΙ Η ΤΟΜΗ....Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΟΥΛΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΜΗΝΑΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΜΗΝ ΦΡΙΚΑΡΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΡΑΜΜΑ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΕΣ.....
  #636  
Παλιά 11-11-10, 05:57
GEORGE35 Ο χρήστης GEORGE35 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 27-11-10 01:56
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
GIA SAS PEDIA

IME 35 HRONON KE EHO DIAGNOSI TIN NOSO APO TO 1997 ,IMUN 75 KG KE SE 1 MINA EGINA 47KG AN KE TROMOKRATITHIKA FANIKA TIHEROS GIATI EDOSA PANO STON KALETERO GIATRO STIN KIPRO TON KIR POTAMITI. MAZI ME TA SALOFALK XEKINIS TA MEDROL GIA 5 HRONIA META XEKINISA TO ENDOCORD (TO OPIO DEN TO ANAFERETE KANIS SAS SHEDON KE APORO GIATI)TO OPIO KE EPERNA GIA 4 HRONIA ,SIGA SIGA KATAFERA NA STAMATISO TIN FARMAKEFTIKI AGOGI KE NA MIN PERNO TPT TO KAKO MAZI MOU INE OTI KAPNIZO POLI KE PINO POLUS KAFEDES .AFTO POU KANO INE KATHE 2 HRONIA KANO KOLONOSKOPISI .HARIKA IDITERA ME TO SIDE KE TA TA LEME..... HERETISMUS APO TIN KIPRO


ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ
ΕΙΜΑΙ 35 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΤΗΝ ΝΟΣΟ ΑΠΟ ΤΟ 1997 ,ΗΜΟΥΝ 75 KG ΚΑΙ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΕΓΙΝΑ 47KG ΑΝ ΚΑΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΦΑΝΗΚΑ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ "ΚΑΛΕΤΕΡΟ" ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΤΟΝ ΚΥΡ ΠΟΤΑΜΙΤΗ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ SALOFALK ΞΕΚΙΝΗΣ ΤΑ "ΜΕΔΡΟΛ" ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ ENDOCORD (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ)ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΓΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ,ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΩ TPT ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΠΟΛΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ .ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΩ ΚΟΛΟΝΟΣΚΟΠΗΣΗ .ΧΑΡΗΚΑ ΗΔΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ SIDE ΚΑΙ ΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ..... ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pazo : 11-11-10 στις 09:46 Αιτία: μετατροπή από greeklish σε ελληνικά
The Following 2 Users Say Thank You to GEORGE35 For This Useful Post:
mamanicks (24-03-11), sofia1981 (20-11-10)
  #637  
Παλιά 18-11-10, 23:59
marypez Ο χρήστης marypez δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-09-11 23:14
Η διαθεσή μου τώρα:
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΙΡΗ 44 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΟΣΟ ΤΟΥ CROHN ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΧΩ ΣΤΕΝΩΣΗ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΕΙΛΕΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΑΤΕΛΗ ΕΙΛΕΟ. ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΑΘΗΝΑ (ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΝΗΣΙ) ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΤΕΡΟΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΚΟΛΟΝΟΣΚΟΠΗΣΗ. ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ Η ΣΤΕΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΩ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ.Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΟΝΟ ΚΡΕΑΣ ΨΗΤΟ ΚΑΙ ΨΑΡΙ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΦΑΩ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΗΤΟΙ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ!!!
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην marypez για αυτό το μήνυμα:
sofia1981 (20-11-10)
  #638  
Παλιά 21-11-10, 20:19
Elli Ο χρήστης Elli δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 29-03-16 02:12
Η διαθεσή μου τώρα:
ela marypez εχω και εγω ατελη ειλεο αλλα κατα πασα πιθανοτητα ειναι φλεγμονοδης και οχι ουλωδης οποτε ο γιατρος μου πιστευει οτι αμα παρω ξανα κορτιζονη θα φυγει.Εχω βαρεθει να περνω κορτιζονη να ειμαι καλα για 2-3 μηνες και αφου παραμορφοθει το προσωπο μου απο το πρηξιμο,μετα παλι τα ιδια πραγματικα εχω κουραστει και σκεφτομαι μηπως τελικα ειναι καλυτερο το χειρουργειο για να μην παιζω μηνα μηνα ειμαι καλα δεν ειμαι καλα...αλλα απο την αλλη ειμαι πολυ μικρη απο τωρα για να αφαιρω κοματια απο το εντερο μου απο τωρα....!!!πραγματικα και εγω ειμαι τοσοοοοο απογοητευμενη και στεναχοριμενη με την ολη κατασταση...!!!
  #639  
Παλιά 22-11-10, 00:35
marypez Ο χρήστης marypez δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-09-11 23:14
Η διαθεσή μου τώρα:
ok

elli μου ποσων χρονων εισαι? τι αλλα προβληματα σου δημιουργει η στενωση? εισαι σε εξαρση? γιατι εγω υποτηθεται ειμαι σε υφεση αλλα οι πονοι μου ειναι το ιδιο δυνατοι οπως οταν ημουν σε εξαρση.Επισης απο την εντεροκληση που εκανα φαινεται οτι η στενωση μου εχει σκευρωση αλλα φοβαμαι και εγω το χειρουργειο. νομιζω ομως οτι ειναι καλυτερα να χειρουργηθουμε σε περιοδο υφεσης γιατι μιωνεται ετσι η επιπλοκη που μπορει να παθουμε. ανοσοκαταστολη εχεις παρει? για μενα η περιοδος αυτη ηταν η καλυτερη. περιμενω νεα σου και κανε υπομονη. Ετσι κι αλλιως δεν μπορουμε να κανουμε και τιποτα αλλο!!
  #640  
Παλιά 22-11-10, 09:04
Το avatar του χρήστη mamanicks
mamanicks Ο χρήστης mamanicks δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 28-07-14 12:39
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Καλημέρα...
Θα ήθελα να ρωτήσω σε σας που ξέρετε:
1.Οι πόνοι στην Crohn είναι καθ' όλη τη μέρα ή/και τη νύχτα ή έρχονται ορισμένες ώρες την ημέρα (πχ. μόνο απόγευμα από τις 5 έως 8μμ)?
2.Μπορεί κάποιος να μπει σε ύφεση (πχ. 15 μέρες χωρίς διάρροια και/ή χωρίς πόνους και με πολύ καλά εργαστηριακά ευρήματα) χωρίς φαρμακευτική αγωγή? Να πω εδώ ότι ο γιατρός που με παρακολουθεί στο Παπανικολάου (κ. Μάρης) μου είπε ότι ούτε μία στο εκατομμύριο να πάει κανείς σε ύφεση χωρίς φάρμακα.... εσείς τι λέτε?
3.Κανονική αφόδευση το πρωί και μία διάρροια το απόγευμα μπορεί να σημαίνει crohn ή είναι σύμπτωμα σπαστικής κολίτιδας?
Παρακαλώ παιδιά απαντήστε μου γιατί ενδιαφέρομαι...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mamanicks : 22-11-10 στις 14:20
  #641  
Παλιά 09-12-10, 08:59
sophiaf Ο χρήστης sophiaf δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Η διαθεσή μου τώρα:
Βοήθεια.... Ζητάω τη βοήθεια σας, τη γνώση σας στο πόνο και την αντοχή σας. Έχει κάποιος από σας αφαιρέσει το παχύ έντερο? Η κόρη μου με αρχική διαγνωση νόσου Crohn το 2007, αφού δοκίμασε όλα τα γνωστά φάρμακα, χωρίς καμμία ανταπόκριση, με άλλες τόσες αλεργικές αντιδράσεις είναι στα πρόθυρα του χειρουργείου. Είναι 17 χρονών.... και εγώ, μια μητέρα που δε ξέρει πως να βοηθήσει, παρά νάναι δίπλα στο παιδί της, μόνο με τη παρουσία της.
  #642  
Παλιά 10-12-10, 13:54
sophiaf Ο χρήστης sophiaf δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Η διαθεσή μου τώρα:
και η περιπέτεια της ξεκίνησε από συρίγγιο... που ούτε και ήξερα τι ήταν.... πόσο μάλλον η νοσος crohn...
  #643  
Παλιά 12-12-10, 14:43
sofia1981 Ο χρήστης sofia1981 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 21-12-12 10:37
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από sophiaf Εμφάνιση μηνυμάτων
και η περιπέτεια της ξεκίνησε από συρίγγιο... που ούτε και ήξερα τι ήταν.... πόσο μάλλον η νοσος crohn...
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΕΝΤΕΡΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΣΟ ΑΥΤΗ(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΩ)ΕΧΕΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΣΥΡΙΓΓΙΑ ΕΙΧΑ 2 ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΡΑΜΜΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟΝ ΠΡΩΚΤΟ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΩ ΜΗΝ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΑΣΘΕΝΗΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ Κ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Κ ΕΜΕΘΑ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΑΥΤΟ....
  #644  
Παλιά 13-12-10, 08:57
sophiaf Ο χρήστης sophiaf δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Η διαθεσή μου τώρα:
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια συνονοματη Σοφία. Πριν δύο χρόνια κάναμε 2 ράμματα seton για τα συρίγγια. Οπότε αυτό το στάδιο το περάσαμε και έχουμε την εμπειρία. Όχι εγώ, εκείνη. Όσο για δεύτερη γνώμη, έχουμε επισκευτεί γιατρούς σε Δημόσια και Ιδιωτικά Νοσοκομεία, οι οποίοι μας λένε τα ίδια και ευγενικά μας στέλνουν σε αυτόν που υποθετικά την παρακολουθεί. Την κατατάσουν στις δυσκολότερες περιπτώσεις. Όταν πας στο γιατρό με την ελπίδα να σου δώσει λίγο κουράγιο και συμπαράσταση και δε το κάνει... τι να πω. Οκ, θεοί δεν είναι, αλλά και μεις ψάχνουμε να πιαστούμε από κάτι. Σας παρακολουθώ αρκετό καιρό. Ψάχνω στο internet για οτιδήποτε νεό.... μάταια. Όσο και αν προσπαθείς να τη ξεχασείς ή να την αγνοήσεις τη νόσο, δε σε αφήνει αυτή.
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην sophiaf για αυτό το μήνυμα:
sofia1981 (14-12-10)
  #645  
Παλιά 14-12-10, 14:42
elli83 Ο χρήστης elli83 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-05-12 10:29
Η διαθεσή μου τώρα:
Πάσχω κι εγώ από τη νόσο.Γι' αυτό που ρωτάς δεν μπορώ να πω κάτι, δεν έχω ανάλογη εμπειρία.
Απλά θα ήθελα να σας ευχηθώ να γίνει ό,τι καλύτερο για το παιδί, να πάψει να ταλαιπωρείται και να ζήσει τα νιάτα της, όσο πιο όμορφα μπορεί, μακρυά από νοσοκομεία...
Σα μάνα κι εγώ, σου εύχομαι κάθε μέρα να βρίσκεις το σθένος και το κουράγιο να της συμπαραστέκεσαι και να τη βοηθάς να ζει όσο πιο φυσιολογικά μπορεί.....
Όσοι έχουμε αυτή την ασθένεια δυστυχώς μαθαίνουμε να ζούμε με αυτή...
Σου στέλνω την αγάπη μου και την αμέριστη συμπαράστασή μου....
Καλή τύχη.....
The Following 2 Users Say Thank You to elli83 For This Useful Post:
sofia1981 (15-12-10), sophiaf (15-12-10)
Κλειστό Θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:44.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.