Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Acro Club
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολόγηση: Αξιολόγηση θέματος: 1 Ψήφοι, 5,00 κατά μέσο όρο. Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 10-02-11, 12:16
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Γιατί γραφτήκατε και τι σας κράτησε στην AcroBase;

Κάθε χρόνο τέτοια εποχή, εγώ γράφω τον .... πανηγυρικό της ημέρας.

Λογικό είναι κάπου να επαναλαμβάνομαι.

Θέλω να με βοηθήσετε, αυτό να το αντιστρέψουμε, να μας πείτε εσείς, όλοι οι «εσείς», παλιοί και νέοι, διαχειριστές, οργανωτές και μέλη, τι ήταν αυτό που σας έκανε να γραφτείτε, ή στην παλιά AcroBase BBS ή στην συνέχεια του, στην AcroBase.gr σαν forum.

Είναι δύσκολο το ξέρω, αλλά θα ήθελα απ' όλους, να έχουμε έστω μια μικρή περιγραφή.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-02-11, 12:28
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Χρόνια πολλά και άλλα τόσα...
Στην Acrobase γράφτηκα και παρέμεινα γιατί είδα ότι αποτελούταν από άτομα με ενθουσιασμό, γνώσεις, ωριμότητα και διάθεση να μιλήσουν να διασκεδάσουν να πειράξουν να μάθουν. Όντας παιδί χωρίς πολλές παρέες ένιωσα πολύ όμορφα όταν έγινα μέλος μιας online παρέας η οποία ήταν πάντα εκεί όποτε την χρειαζόμουνα.
Όλα αυτά δεν θα γινόντουσαν όμως χωρίς την επιμονή και την αγάπη του μπαμπά της Acrobase Στέλιου, τον οποίον και ευχαριστώ για άλλη μία φορά που χάρη σε αυτόν αλλά και σε όλα τα μέλη της βάσης ,με την ποικιλομορφία του χαρακτήρα τους με βοήθησαν στον να διαμορφώσω ένα μεγάλο κομάτι τής προσωπικότητάς μου.
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην amigos για αυτό το μήνυμα:
Xenios (10-02-11)
  #3  
Παλιά 10-02-11, 13:03
HelenA Ο χρήστης HelenA δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 19-02-13 14:12
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Όπως μερικοί από εσάς γνωρίζετε, δεν είχα την παραμικρή ιδέα από υπολογιστές και ούτε είχα ποτέ σκοπό να ασχοληθώ με αυτό το ( άθλημα).
Ο σύζυγός μου alaman έμπαινε στην ακρούλα αρκετό καιρό. Είχε δημιουργήσει φιλίες και αυτό μου άρεσε πολύ. Αυτό όμως που μου έκανε να ζηλέψω στην κυριολεξία ήταν το παιχνίδι του Γνωρίστε την Ελλάδα.
Από την φύση μου τρελή με τα κουίζ τους διαγωνισμούς ερωτήσεων, τα κάθε είδους παιχνίδια γνώσεων, μου κίνησε την περιέργεια να απαντώ στην ερώτηση αντί του συζύγου μου. Όμως ό αετονύχης Στέλιος που δεν του ξεφεύγει ποτέ τίποτα, κατάλαβε από τον τρόπο γραφής, ότι δεν ήταναυτός που απαντούσε ο alaman αλλά η γυναίκα του. Πως το κατάλαβε; επειδή εγώ δεν χρησιμοποιώ πολλά θαυμαστικά και κεφαλαία γράμματα στην μέση της λέξης κ.τ.λ.
Έθεσε λοιπόν την ερώτηση: Ανδρέα γιατί δεν γράφεται και η γυναίκα σου στην άκρο; Έτσι λοιπόν με πολύ δυσταγμό στην αρχή λόγω του ότι δεν είχα ιδέα από υπολογιστές, γράφηκα ένα πρωί του Απρίλη του 2009.
Όλοι εσείς με υποδεχτήκατε με πολύ αγάπη, φιλία και με βοηθήσατε να μάθω τόσα πράγματα, που ποτέ δεν πίστευα ότι μπορώ να τα μάθω.

Νοιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω γι αυτό τον λόγο κατ' αρχάς τον Στέλιο που η βοήθειά του μου ήταν πολύτιμη για να συνεχίσω, να μην απογοητευτώ και τα παρατήσω. Κατ'αρχάς μου έμαθε να βάζω τραγούδια στα πεταχτά, η χαρά μου ήταν απερίγραπτη. Να ευχαριστήσω τον Βασίλη και την Χριστίνα που μου έμαθαν πως να ανεβάζω τραγούδια και εικόνες. Την Κωνσταντίνα που μου έμαθε να σβήνω τα λάθη μου από τα πεταχτά, την Μαρίνα που έμαθε πράγματα για το Facebook και τόσα άλλα που μου διαφεύγουν αυτή την στιγμή.Πόσες φορές δεν ζάλισα τον Στέλιο με τις ερωτήσεις απορίες μου κι εκείνος ήταν πάντα πρόθυμος να με βοηθήσει. Στέλιο τα υπόλοιπα θα μου τα μάθεις όταν έρθεις , έτσι;

Δεν θα ξεχάσω ποτέ το ενδιαφέρον που μου δείξατε όταν έσπασα το πόδι μου. Με συγκινήσατε πάρα πολύ με τα τηλεφωνήματά σας και για το ότι ρωτούσατε για μένα.Και μένα μου λείψατε πολύ εκείνες τις ημέρες, εύχομαι να είστε όλοι καλά και οι οικογένειές σας.
Αυτή είναι η μικρή μου πορεία στην ακρούλα.

Εύχομαι για πολλά χρόνια ακόμη να υπάρχει και όλα τα μέλη να έχουν υγεία και μακροημέρευση. Εύχομαι επίσης όλοι να είμαστε αγαπημένοι, να υπάρχει ένα όμορφο κλίμα μεταξύ μας και να δίνουμε το καλό παράδειγμα στους άλλους.
Χρόνια μας Πολλά και να περάσετε αξέχαστα αύριο στην συνάντηση, η σκέψη μου θα είναι κοντά σας.
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην HelenA για αυτό το μήνυμα:
Xenios (10-02-11)
  #4  
Παλιά 10-02-11, 15:05
Το avatar του χρήστη christi
christi Ο χρήστης christi δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 12-12-17 20:48
Φύλο: Γυναίκα
Στην άκρο βρήκα κάποια θέματα που έψαχνα και μου άρεσε το επίπεδο και ο τρόπος παρουσίασης. Περνώντας και σε άλλα θέματα ή σε συζητήσεις, μου άρεσε το κλίμα και δεν έμοιαζε καθόλου με ότι είχα στο μυαλό μου για τα φόρουμ. Αποφάσισα να γραφτώ και τον πρώτο καιρό κάθε μέρα με έφερνε μέσα το "Γνωρίστε την Ελλάδα", αλλά πολύ γρήγορα και οι άνθρωποι που σιγά σιγά γνώριζα. Τελικά οι άνθρωποι με κράτησαν και με κρατάνε.

Έτσι λοιπόν, χρόνια πολλά σε όλα τα μέλη, χρόνια πολλά ακρούλα! Ιδιαιτέρως Χρόνια Πολλά Στέλιο, που είσαι η ψυχή της άκρο!
__________________
.
Safeline / Saferinternet
γραμμή βοήθειας 210 600 7686
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην christi για αυτό το μήνυμα:
Xenios (10-02-11)
  #5  
Παλιά 10-02-11, 15:39
Το avatar του χρήστη vgiagias
vgiagias Ο χρήστης vgiagias δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 27-01-18 14:21
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Θέλοντας και εγώ να καταθέσω τους λόγους που είμαι τόσο καιρό εδώ, προσπαθώ να βάλω στην σειρά τους λόγους. Πλην όμως δεν μου βγαίνει!!!! Πάντως το μόνον που μπορώ να πω με σιγουριά είναι, ότι προτίμησα να έχω επαφή με τα μέλη από κοντά σε συναντήσεις,(βεβαίως τους κοντινούς) και να έχω μια επικοινωνία εδώ μέσα με προτεραιότητα στο μυαλό μου της χαλαρής κουβέντας, του πειράγματος και χωρίς να μπαίνω σε αντιπαραθέσεις, όπου δεν συμφωνώ με τα γραφόμενα.Επίσης έχω ένα φοβερό προσόν, είμαι ΜΑΖΟΧΑΣ.
Χρόνια Πολλά Στέλιο για το πνευματικό σου παιδί
__________________
Μπορεί να τρύπησαν οι τσέπες της ψυχής μου, αλλά κράτησα τα ναύλα του ονείρου
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην vgiagias για αυτό το μήνυμα:
Xenios (10-02-11)
  #6  
Παλιά 10-02-11, 19:03
Το avatar του χρήστη justin
justin Ο χρήστης justin δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 01-02-24 08:20
Φύλο: Άντρας
Έχει περάσει ένας χρόνος περίπου που είμαι μαζί σας. Σας γνωρίζω όμως από πολύ παλιά, σχεδόν κάθε μέρα έκανα τη βόλτα μου από τα μέρη σας και μπορώ να πω πως σας ζήλευα τότε. Μου άρεσε δηλαδή η σοβαρότητα, η νοικοκυροσύνη, το μορφωτικό επίπεδο των μελών, η πληθώρα των θεμάτων.

Τώρα θα μου πείτε γιατί δεν έμπαινα μέσα. Από χρόνια ήμουν σε κάποιον άλλον χώρο. Είχα αναλάβει να συντονίσω και να οργανώσω αυτό που έλειπε, τους στίχους και τα ποιήματα, μάλιστα είχα κλέψει από εδώ και την ιδέα του ``Editorial`` μόνο που εγώ το είχα βαφτίσει ``Ματιές στο σήμερα στο χθες``

Τον χώρο εκείνο οι διαχειριστές του, θέλησαν να τον μεταφέρουν κάπου αλλού οπότε και ήμουν ελεύθερος να περάσω την πόρτα σας.

Τι κέρδισα; Πολλά, πρώτα, πρώτα την αγάπη σας, μου δώσατε χαρτί και πένα να ξαναγράψω παρά τα …ήντα μου. Μου στείλατε ένα φιλικό φιλί μαζί με την καλημέρα σας, τι άλλο να πω, ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας και μια γλυκιά ματιά στον Στέλιο
__________________
Έως αν τον έτερον προπέσειν
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην justin για αυτό το μήνυμα:
Xenios (10-02-11)
  #7  
Παλιά 10-02-11, 21:42
Το avatar του χρήστη jimil
jimil Ο χρήστης jimil δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 29-03-11 19:47
Φύλο: Άντρας
Αcro Bace...σου εύχομαι μακροημέρευση.Η φιλοξενία ποιήματος της συζύγου μου,ήταν η αφορμή να σε γνωρίσω.Η διαπίστωση ενός εξαίρετου ιδρυτού Στέλλιο που τον λένε,συνεργάτες αξιόλογοι,και σε χαλεπούς καιρούς,σωστή θέση,ενημέρωση,πίστη στις αξίες μας μου δίνουν το έναυσμα καθημερινά
να επικοινωνώ στά μέτρα του δυνατού.
Αγαπητέ ταλαντούχε Στέλιο,Και το νερό του
ποταμού, όσο μακριά κι αν τρέχει, τιμάει τη νερομάνα του.Τιμή σου πρέπει.
Λυπάμαι που αύριο δεν θα είμαι παρών.
Γνωρίζεις το πένθος για την αδελφή μου.
Εύχομαι να περάσετε όμορφα.Τους χαιρετισμούς μου στον ποιητή Γιάννη.Οδοιπορώ
με τους στίχους του στα γήινα και υπεργήινα.
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην jimil για αυτό το μήνυμα:
Xenios (10-02-11)
  #8  
Παλιά 11-02-11, 00:13
Το avatar του χρήστη Naias
Naias Ο χρήστης Naias δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-06-21 10:41
Φύλο: Γυναίκα
Γράφτηκα στην Αcro παρορμητικά θα έλεγα...με κράτησε το ύφος -γενικά- του φόρουμ και το ύφος -ειδικά- του Στέλιου!

Χρόνια Πολλά
__________________
«Όποιος έχει το πόδι του έξω από τη φωτιά, μπορεί εύκολα να δώσει συμβουλές σ' αυτούς που καίγονται» Αισχύλος
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην Naias για αυτό το μήνυμα:
Xenios (11-02-11)
  #9  
Παλιά 11-02-11, 00:17
Το avatar του χρήστη mystakid
mystakid Ο χρήστης mystakid δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 15-02-24 21:42
Φύλο: Άντρας
γράφτηκα κατά παρότρυνση του Βασίλη.
Ευχαριστώ ιδιαίτερα, για 2 κυρίως δυναμικά συνεχιζόμενες καταστάσεις...
- για την φιλοξενία σας και
- για την τιμή διαχείρισης ενός δύσκολου ''υπουργείου'' που όπως λέει κι η λέξη προσπαθώ να υπηρετώ.
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην mystakid για αυτό το μήνυμα:
Xenios (11-02-11)
  #10  
Παλιά 11-02-11, 00:18
Το avatar του χρήστη maralin
maralin Ο χρήστης maralin δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 25-03-24 17:33
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Πολλές ευχές στην Acrobase της καρδιάς μας για μια συνέχεια δημιουργική και ουσιώδη
Συνδέθηκα με username που μου εφτιαξαν,ηρθα για βολτα κ τελικα εμεινα..
Πολλά Θέματα μου άρεσαν,μεχρι που ο Στελιος μου πρότεινε τη διαχείριση μιας στήλης.Θυμάμαι δεν ηθελα να αναλάβω αλλα...με κατάφερεμε τον πάντα γλυκό του τρόπο!
Στελιο ,μας παρέχεις αυτη την acroυλα για να έχουμε εμεις χώρο έκφρασης και γι'αυτο σε ευχαριστούμε
Εξακολουθώ να μένω εδώ γιατι ορισμένα πρόσωπα αυτού του χώρου με κρατάνε...
Ειναι πολλες στιγμές που δε ξεχνάω κ δε παραλείπονται...Όπως και το γεγόνος οτι ειχα τη χαρά να γνωρίσω φίλους και πνευματικούς αδελφούς!
Μια ιδιαίτερη στιγμή,το καλοκαίρι που μας πέρασε, τις ευχές σας για μια πρόσκαιρη επιτυχία
Για την αυριανή μέρα εορτασμού σας ευχομαι να περάσετε τέλεια!!!
Βαγγέλη μη ξεχάσεις τη φωτογραφική σου!!!!!
__________________
Ειναι η ζωη πολυ μικρη....μη το ξεχνας......
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην maralin για αυτό το μήνυμα:
Xenios (11-02-11)
  #11  
Παλιά 11-02-11, 01:27
Το avatar του χρήστη tertios
tertios Ο χρήστης tertios δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-01-17 11:47
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Με έφερε ο Στέλιος, που γνωρισα όταν έγραφα ένα παραμύθι για την κόρη μου και έπεσα σε ...μια συνταγή για σουντζουκάκια πολίτικα.

Με έδιωξε ο Στέλιος, γιατί ενοχλήθηκε απο την συχνα καυστική γλώσσα μου, άν και δεν είχε δίκιο τότε, αλλά...γενικά έχει δίκιο.

Με ξανάφερε ο Στέλιος, γιατι ήταν πάντα φίλος αγαπημένος και η σκληρή μανιάτικη καρδιά του με το καιρό ...βουτύρωσε.

Και τώρα, αν και τελευταία επισκέπτομαι σπάνια την παρέα, βιοτικαίς μερίμναις ένεκα, δε λέω να ξεκολλήσω. Σας αγαπώ όλους και είναι ζεστά εδώ μέσα.
__________________
Omnes ad Forum ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ!!!!
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην tertios για αυτό το μήνυμα:
Xenios (11-02-11)
  #12  
Παλιά 11-02-11, 02:23
Το avatar του χρήστη konstantin@
konstantin@ Ο χρήστης konstantin@ δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 12-06-14 11:59
Φύλο: Γυναίκα
Θα ήθελα και εγώ να ευχηθώ στην Ακρο Χρόνια Πολλά!!
Ξέρω ,οτι το εχω δηλώσει και στο παρελθόν, οτι η σχέση μου με το Ιντερνετ και τον υπολογιστή είναι χαοτική
Ετσι λοιπόν ψάχνοντας πριν 1 χρόνο περίπου για ενα θέμα που με ενδιεφερε (δεν το λέω ξανά) ξέρετε εσείς ,μου έβγαλε την Ακρο.
Αυτό ήταν ,δεν το σκέφτηκα καθόλου ,έκανα εγγραφή και να μαι κοντά σας!!
Αυτόν τον χρόνο που περασε μου κάνατε παρεούλα με την ποικιλία θεμάτων, με τα πειράγματα μας ,τις απορίες μου (που με τόση ορεξη και διάθεση μου λύνετε ,κάθε φορά που το ζητάω) ,τα τραγούδια κ.α. σίγουρα αυτήν την στιγμή μου ξεφεύγουν
(είναι και η ώρα περασμένη).
Σίγουρα όλοι μας, θα συνεχίζουμε να έχουμε την Ακρο στην καρδιά μας!!
Και πέρνω την ευκαιρία να πω πολλά μπράβο και συγχαρητήρια στους Διαχειριστές και στους Οργανωτές της Ακρο΄,και φυσικά και στα μέλη !
Σας ευχαριστούμε πολυυυυυυύ!!!!
__________________
Την ουσία δεν την βλέπεις με τα μάτια,
την βλέπεις με την καρδιά.
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην konstantin@ για αυτό το μήνυμα:
Xenios (11-02-11)
  #13  
Παλιά 11-02-11, 09:40
Το avatar του χρήστη purple anemone
purple anemone Ο χρήστης purple anemone δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Είναι μια σχέση μαζοχισμού, θα έλεγα...
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
__________________
Δε χάνεται η ελπίδα τελευταία... Τελευταία χάνεται η ψυχή όταν χάσει την ελπίδα της...
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην purple anemone για αυτό το μήνυμα:
Xenios (11-02-11)
  #14  
Παλιά 11-02-11, 10:17
Το avatar του χρήστη varthol
varthol Ο χρήστης varthol δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 20-11-20 10:56
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
εμενα με γραψανε...με το ετσι θελω...με ελευθερας...αλλα απο τοτε παρα τις διαγραφες του Στελιου δεν λεω να παρω των ομματιον μου και να φυγω..κολλλαω ( με 3 Λαμδα σαν τριοδικος καταλυτης..) με την παρεα σας και τον Στελιο...Χιλια Χρονια να ζησης Acrobase...και να μας συντροφευης!!!!!και ο Στελιος Αρχηγος πασων των ΑΚΡΟΒΑΣΙΑΝΩΝ....
__________________
Varthol On Line
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην varthol για αυτό το μήνυμα:
Xenios (11-02-11)
  #15  
Παλιά 11-02-11, 11:48
Το avatar του χρήστη zefuros
zefuros Ο χρήστης zefuros δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 11-09-23 23:41
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Εμενα πάλι με πιάσανε από το χέρι και μου είπανε: Εχουμε ενα ραδιενεργό πρόβλημα.... από επαγγελματική διαστροφή κάθισα να δω τι παίζει...και έκτοτε, δεν μπορώ να διαγραφώ με τίποτα.... Για αυτό το λόγο για εκδίκηση σπάω να νευρα οργανωτών στα PBM και το παίζω Σπιρτούλης όποτε μπορώ.

Κατά τα λοιπά...μπλα μπλα μπλα... :-)
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην zefuros για αυτό το μήνυμα:
Xenios (11-02-11)
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:27.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.