Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Ενημέρωση > Φωτο-Ρεπορτάζ
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #16  
Παλιά 17-11-11, 17:28
ox aderfe Ο χρήστης ox aderfe δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 17-11-11 19:38
Exclamation η ιστορια ενος δεντρου

XENIOS: διαβασα αυτο το καταπτυστο θεμα κ αναρωτιεμαι αν το θεμα σου ειναι το δεντρο η το συγκεκριμενο καταστημα στο οποιο αναφερεσε ,ησουν εκει να δεις ακριβως τα γεγονοτα?ξερεις απο πρωτο χερι τι ακριβως εγινε με το δεντρο κ αν κοπικε οπως λες η ρηξανε χλωρινη για να ξεραθει? ,οχι...το προβλημα σου ειναι το καταστημα που λες κ αν δεν σου αρεσει ειναι καθαρα δικο σου θεμα ,κ αφου μενεις στην Φωκιωνος τοτε θα σου προτεινα να κανεις την βολτα σου με τους λαθρομεταναστες ,τους ναρκομανεις τους κλεφτες κ τις ακαθαρσιες των σκυλων ,γιατι αποτι καταλαβαινω αυτα δεν σε ενοχλουν,κ επιμενω κ λεω ..γιατι αυτη η επιθεση σε αυτο το καταστημα? ενω εχεις βαλει φωτο κ απο αλλα καταστηματα ?,ως προς τι αυτη η συγκεκριμενη επιθεση? υπαρχουν κ αλλα μαγαζια να....φας,οι υβρις κ οι κραυγες που αναφερεις σου τις επιστρεφω.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 17-11-11, 17:45
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αγαπητε Ωχαδελφέ.

Εγώ είμαι πιο παλιός από σένα στο συγκεκριμένο μέρος. Εδώ γεννήθηκα και εδώ μεγάλωσα. Δεν με ενδιαφέρει ούτε η επιχείρηση σου, που για δεκάδες χρόνια έχω φάει εκατοντάδες φορές σουβλάκια (πριν γίνει ουζερί)(προπροηγούμενη διαχείριση), ούτε κανείς από τους ιδιοκτήτες ή το προσωπικό.

Είμαι γείτονας και δεν με ενοχλούν ούτε οι καρέκλες που βάζεις παράνομα, δεν με ενοχλούν ούτε οι μεζέδες και τα ούζα που σερβίρεις, δεν με ενοχλούν ούτε οι μυρωδιές, δεν με ενοχλεί και δεν μ' αφορά καθόλου η επιχείρηση σου. Με ενδιαφέρουν τα δέντρα ωχαδελφέ, με πονάνε γιατί εγώ τα βίωσα, τα είδα να τα φυτεύουν πριν 55 χρόνια, σαν παιδιά τα φροντίζαμε και στις μεγάλες ζέστες τα ποτίζαμε, για να τα δούμε να μεγαλώνουν.

Γιατί αναφέρομαι στην επιχείρηση σου και όχι σ' άλλες, γιατί είναι η πιο κοντινή μου. Σωστά λες και άλλοι ρήμαξαν αυτά τα δέντρα και το αναφέρω στο αρχικό μου ρεπορτάζ.

Θες να μου πει ότι τα δέντρα όλων εσάς, που ενοχλούσαν μια καρέκλα σας, ξεράθηκαν μόνα τους; Γιατί δεν ξεράθηκαν τα λίγο πιο κάτω ή τα λίγο πιο πάνω;

Δεν έχω άλλα προηγούμενα με κανένα σας.

Με τα όσα άλλα λες ότι συμβαίνουν στον δρόμο μου, δυστυχώς δεν μπορώ να αντιδράσω, αλλά για όσα μπορώ, θα το κάνω.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Xenios : 17-11-11 στις 17:49
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 17-11-11, 18:12
ox aderfe Ο χρήστης ox aderfe δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 17-11-11 19:38
ο δρομος δεν ειναι δικος σου,(ουτε δικος μου) το οτι ζεις σε αυτην την περιοχη τοοοοοσα χρονια δεν σου δινει το δικαιωμα να μιλας για επιχειρησεις κ μαλιστα ονομαστικα,εσυ μπορεις να μιλας εκ του ασφαλους κ το μονο που σε ενδιαφρει ειναι τα δεντρα ,κ εμενα δεν με αφηνουν αδιαφορο τα δεντρα,αλλα να να επικεντρωθεις σε αυτα κ μονο αυτα.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 17-11-11, 18:24
ox aderfe Ο χρήστης ox aderfe δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 17-11-11 19:38
κ κατι ακομα δεν ανεφερες οτι ειδες καποιον να ποτιζει τα δεντρα το καλοκαιρι που ο δημος δεν εδινε καν σημασια αυτο δεν το ειδες,δεν ειδες να προσπαθω να τα κλαδευω για να δωσω σχημα ωστε να ειναι ομορφα,αυτα σκοπιμως δεν τα εγραψες? οχι δεν ειναι τα δεντρα το "θεμα" σου ειναι γιατι οπως ειπες εισαι πολλα χρονια εκει ,κ καταπατησαμε τον "χωρο σου",θα σε παρακαλουσα στο αρθρο σου να επανορθωσεις .
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 17-11-11, 18:52
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από ox aderfe Εμφάνιση μηνυμάτων
κ κατι ακομα δεν ανεφερες οτι ειδες καποιον να ποτιζει τα δεντρα το καλοκαιρι που ο δημος δεν εδινε καν σημασια αυτο δεν το ειδες,δεν ειδες να προσπαθω να τα κλαδευω για να δωσω σχημα ωστε να ειναι ομορφα,αυτα σκοπιμως δεν τα εγραψες? οχι δεν ειναι τα δεντρα το "θεμα" σου ειναι γιατι οπως ειπες εισαι πολλα χρονια εκει ,κ καταπατησαμε τον "χωρο σου",θα σε παρακαλουσα στο αρθρο σου να επανορθωσεις .
Από την πολύ φροντίδα μαράθηκε το δέντρο;
Όταν το κόψανε μπας και μας βόλευε να κλείσουμε τον χώρο με τέντα και πλαϊνά;

Ωχαδελφέ να σου πω κάτι τελευταίο.
Η επιχείρηση αυτή είναι εκεί δεκάδες χρόνια, από την προπροηγούμενη διαχείριση, ούτε με ενοχλεί, ούτε έχω κάτι εναντίον της. Αυτό για να τελειώνουμε με τα υπονοούμενα σου.

Με ενδιαφέρει μόνο το δέντρο και τα άλλα δέντρα και με ενδιαφέρουν πολύ. Αυτό φαντάζομαι ότι αδυνατείς να το διανοηθείς και δεν έχω και πολλές απαιτήσεις. Κάθε δέντρο που κόβεται ή που καίγεται, είναι σαν μου στερούν κυβικά από το οξυγόνο μου, το δικό μας και των παιδιών μας.

Φρόντισε το δεντράκι που φύτεψαν λίγο πιο πάνω, να μεγαλώσει. Πίστεψε με δεν θες μες τα πόδια σου, μια μεγάλη οικολογική οργάνωση, της οποίας είμαι μέλος, να διαμαρτύρεται.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:20.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.