Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Acro Club
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολογήστε το θέμα Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 14-03-19, 08:41
Το avatar του χρήστη amigos
amigos Ο χρήστης amigos δεν είναι συνδεδεμένος
Επιζών SysOp
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-24 22:58
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αίτημα για συνεντευξη

Αγαπητές φίλες
Αγαπητοί φίλοι,

Ελπίζω το μήνυμα αυτό να σας βρίσκει όλες και όλους καλά. Καταρχάς, ήθελα να ευχαριστήσω για την αποδοχή του αιτήματος μου να γίνω μέλος του γκρουπ. Ονομάζομαι Παναγιώτης Ζεστανάκης και είμαι ερευνητής στο Ινστιτούτο για τα ΜΜΕ και την Επικοικωνία στο Πανεπιστήμιο του Αμβούργου με υπόβαθρο σπουδών στη σύγχρονη κοινωνική και πολιτισμική ιστορία. Για να μη σας κουράζω με βιογραφικά, λεπτομέρειες για μένα και τη δουλειά μου μπορείτε να βρείτε στα links στο τέλος ή απλά με μια αναζήτηση στο google. Γράφω για να ζητήσω τη συνδρομή σας σε μια έρευνα. Τον καιρό αυτό ετοιμάζω ορισμένα άρθρα για τη σημασία της πληροφορικής στη νεανική κοινωνικοποίηση σε συνθήκες εκδημοκρατισμού και δουλεύω με ορισμένα παραδείγματα από Νότια Ευρώπη και Νότια Αμερική. Στο πλαίσιο αυτό, θα ήθελα να συλλέξω ορισμένες συνεντεύξεις από μέλη της Acrobase την οποία θεωρώ πολύ ενδιαφέρον και πρωτοποριακό εγχείρημα για την εποχή της και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν ορισμένες εθελόντριες και εθελοντές για να με βοηθήσουν. Η διαδικασία της ημιδομημένης συνέντευξης - μια χαλαρή κουβέντα ουσιαστικά - δεν κρατάει πάνω από 80-90 λεπτά και δεν απαιτεί κάποια προετοιμασία από την/ τον συνεντευξιαζόμενη/ -ο. Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω ότι η έρευνα είναι καθαρά επιστημονική και παρουσιάζεται αποκλειστικά σε διεθνή συνέδρια και ακαδημαϊκά περιοδικά και δεν έχει σχέση με δημοσιογραφία. Έχω δημοσιεύσει πολλές φορές χρησιμοποιώντας συνεντεύξεις ως υλικό και μπορώ να εγγυηθώ ανωνυμία [δλδ. παραπομπή με αρχικά ή ψευδώνυμο] για όσες/ όσους το επιθυμούν. Θα βρίσκομαι στην Αθήνα για έρευνα 18-28 Μαρτίου. Θα χαρώ πάρα πολύ αν λάβω μηνύματα σας.

Πολλούς χαιρετισμούς και να είστε όλες/-οι καλά.

Παναγιώτης

https://panagiotiszest.academia.edu/research

https://www.slm.uni-hamburg.de/imk/p...estanakis.html
__________________
Αν περιμένεις από το σύμπαν...περίμενε
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:41.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.