Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > Πολιτιστικά > Κινηματογράφος και Θέατρο
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 10-06-08, 10:39
Το avatar του χρήστη tertios
tertios Ο χρήστης tertios δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-01-17 10:47
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Κι όμως, με...βρήκαν.
__________________
Omnes ad Forum ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ!!!!
  #32  
Παλιά 25-07-08, 22:25
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Δημοσιογραφικές πληροφορίες αναφέρουν ότι η ασφάλεια έχει στα χέρια της, τον δολοφόνο του ηθοποιού Νίκου Στεργιανόπουλου.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
  #33  
Παλιά 26-07-08, 20:01
Το avatar του χρήστη Parvaneh
Parvaneh Ο χρήστης Parvaneh δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 09-03-09 16:49
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Να τες και οι εξελίξεις:

Παρόλο που στην αρχή αρνείτο κάθε ανάμειξη με την υπόθεση, τελικά τα ξημερώματα του Σαββάτου ο 30χρονος Γεωργιανός, που είχε προσαχθεί ως ύποπτος στην Ασφάλεια Αττικής, ομολόγησε ότι εκείνος δολοφόνησε τον Νίκο Σεργιανόπουλο, στο σπίτι του στο Παγκράτι, στις αρχές Ιουνίου.

Σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση της Αστυνομίας, ο 30χρονος υποστήριξε ότι πήγε για πρώτη φορά στο σπίτι του ηθοποιού στις 4 Ιουνίου (ημέρα της δολοφονίας) για να κάνουν χρήση κοκαΐνης και αλκοόλ.

Σύμφωνα με τον δράστη, το θύμα του ζήτησε -υπό την απειλή μαχαιριού- να προχωρήσουν σε άλλου είδους πράξεις, κάτι που τον εξόργισε. Ο 30χρονος είπε ότι τότε άρπαξε το μαχαίρι που κρατούσε το θύμα και τον δολοφόνησε με 21 μαχαιριές.

Ο 30χρονος υποστήριξε ότι μετά τη δολοφονία αναστάτωσε το σπίτι, προκειμένου να παραπλανήσει τις αρχές και να φανεί ότι ο ηθοποιός έπεσε θύμα ληστών.

Ο δράστης είχε ζητήσει δύο φορές πολιτικό άσυλο στη χώρα μας, αίτημα που απερρίφθη, ενώ το 2006 είχε απελαθεί. Ωστόσο, λίγο αργότερα επέστρεψε και διέμενε παράνομα στην Ελλάδα.

Την Παρασκευή, η Αστυνομία εντόπισε και συνέλαβε τον 30χρονο στη συμβολή των οδών Πατησίων και Ανάφης, αφού προηγουμένως είχαν ταυτοποιηθεί το DNA και τα αποτυπώματά του.

Ο δράστης οδηγήθηκε στον εισαγγελέα, ο οποίος του άσκησε ποινική δίωξη για ανθρωποκτονία από πρόθεση σε ήρεμη ψυχική κατάσταση, ληστεία, παράνομη οπλοφορία και οπλοχρησία και παράνομη είσοδο στη χώρα.

Η υπόθεση ανατέθηκε για τη διενέργεια κύριας ανάκρισης στον 29ο τακτικό ανακριτή, από τον οποίο ο 30χρονος ζήτησε και έλαβε προθεσμία για να απολογηθεί τη Δευτέρα το πρωί.

Πηγή: in.gr
  #34  
Παλιά 26-07-08, 20:36
Το avatar του χρήστη varthol
varthol Ο χρήστης varthol δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 20-11-20 09:56
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αμα μιλησω.. θα με πειτε Ρατζιστη και ξενοφοβο.....Ουστ που στο Ονομα του πολιτισμου εχουνε μαζευτοι ολα τα ρεμαλια απο παντου....και ξανα Ουστ....Καλα κανουνε στην Ιταλια και τους πετανε.....Μπραβο Μπερλουσκονι...
__________________
Varthol On Line
  #35  
Παλιά 26-07-08, 20:54
Το avatar του χρήστη Parvaneh
Parvaneh Ο χρήστης Parvaneh δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 09-03-09 16:49
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από varthol Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμα μιλησω.. θα με πειτε Ρατζιστη και ξενοφοβο.....Ουστ που στο Ονομα του πολιτισμου εχουνε μαζευτοι ολα τα ρεμαλια απο παντου....και ξανα Ουστ....Καλα κανουνε στην Ιταλια και τους πετανε.....Μπραβο Μπερλουσκονι...


Τι ειναι αυτά που λέτε monsieur?

Θα μπορούσε κάλλιστα να ήταν Έλληνας, αλλά ξέχασα εμείς δεν είμαστε εγκληματίες, εμείς δεν κλέβουμε και όλα τα κακά σε αυτή τη χώρα ξεκίνησαν από τότε που δεχτήκαμε το πρώτο κύμα μεταναστών

Τι να πω.. go on! Μακάρι να μη χρειαστεί ποτέ σου μεταναστεύσεις γιατί τότε θα δεις τι πάει να πει ρατσισμός στο πετσί σου.

  #36  
Παλιά 26-07-08, 21:59
Το avatar του χρήστη varthol
varthol Ο χρήστης varthol δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 20-11-20 09:56
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Δεν ξερης για ποιον μιλας..Καλυτερα να μαθης πρωτα...Οταν εγω ημουν μεταναστης εσυ επαιζες με Μπαρμπι.Αν με διωχνανε απο κει Ουτε να το σκευτω δεν μπορουσα ποσο μαλλον να ξαναγυρισω....Εδω στο Ονομα του Πολιτισμου εχουν γινη οι χειρωτερες....Δεν θα μιλησω για τους πολυ πολιτισμενους...Ιταλους και Γαλλους Αλλα για το οτι κανεις δεν ξερει εδω ποιοι και ποσοι ειναι αυτοι..εκτιμιση κανουμε σου λενε οι υπευθυνοι...Εχουν καταλαβη οτι ειμαστε ξεφραγο αμπελι και μας προτειμουν...Νισαφι παμε για ξεσκαρταρησμα....Σε λιγο ξεκινα...λενε οι υπευθηνοι...Δεν εχω τιποτε με τους μεταναστες που ζητανε ενα καλυτερο αυριο ουτε με τους διωγμενους...Αλλα γιατι μαζευουμε εδω καθε σκαρταδουρα...εε αυτο δεν το καταλαβαινω..Και το σταματω εδω.Στο ξαναλεω μαθε που εζησα χρονια και μετα λες....Σορυ για το υφος μου αλλα με εκνευρησες.....
__________________
Varthol On Line
  #37  
Παλιά 26-07-08, 22:43
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Το θεμα με τους μεταναστες, την ξενοφοβια, την εγκληματικοτητα και το 'ρατσισμο' το εχουμε ξαναναλυσει και οι αποψεις του καθενα ειναι λιγο πολυ γνωστες.

Επιπλεον ο καθενας εχει το δικιο του και το αδικο του και δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξει.. δεν υπαρχει κανενας λογος ουτε για εκνευρισμους ουτε για αποτομο υφος

Το θεμα ειναι οτι με καποια καθυστερηση, επιτελους το μυστηριο λυθηκε, παρα τις δυσοιωνες προβλεψεις
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!
  #38  
Παλιά 26-07-08, 23:43
palsar Ο χρήστης palsar δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 07-02-19 14:08
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από varthol Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμα μιλησω.. θα με πειτε Ρατζιστη και ξενοφοβο.....Ουστ που στο Ονομα του πολιτισμου εχουνε μαζευτοι ολα τα ρεμαλια απο παντου....και ξανα Ουστ....Καλα κανουνε στην Ιταλια και τους πετανε.....Μπραβο Μπερλουσκονι...
Νομίζω οτι όπως μίλησες αδικείς τον ευατό σου και δικαίως δίνεις πάτημα σε οποιονδήποτε για να σου αποδώσει αυτους τους χαρακτηρισμούς.

Μπορούμε να μιλήσουμε ειδικά για την περίπτωση του δολοφονηθέντος ηθοποιού αλλά και γενικότερα για το εάν οι αλλοδαποί οδηγούν σε αύξηση της εγκληματικότητας.

Μένοντας μόνο στο συμβάν, πάντα σύμφωνα με την απολογία του φερόμενου ως δράστη, ότι έγινε έγινε επειδή ο ηθοποιός πίεζε τον αλλοδαπό για να προχωρήσουν σε πράγματα τα οποία ο ίδιος δεν ήθελε. Έχοντας ήδη καταναλώσει αλκοόλ και ναρκωτικά είναι βέβαιο οτι μυαλό δεν λειτουργεί μέσα στα λογικά πλαίσια και το εγκλημα μπορεί να γίνει ευκολότερα.

Άρα τα περι αλλοδαπού ρεμαλιού δεν νομίζω ότι έχουν βάση. Κάτι τέτοιο θα μπορούσε να είχε διαπράξει ο οποιοσδήποτε κάτω απο τις ανάλογες συνθήκες, αλλοδαπός ή μη.

Για να δούμε εάν υπάρχει συσχέτιση μεταξύ της αύξησης της εγκληματικότητας (εάν υπάρχει αύξηση) και της αύξησης των αλλοδαπών στη χώρα μας , πρέπει να βασιστούμε σε επισημα στοιχεία και μόνο, τα οποία και θα καταδείξουν όλες τις πλευρές του ζητήματος. Θα πρέπει να απομονωθεί δηλαδή η συμβολή των αλλοδαπών στη διάπραξη αξιόποινων πράξεων. Και βέβαια η επιμέρους ανάλυση αυτών : Δέν έχει την ίδια βαρύτητα ένας φόνος με μία μικροκλοπή. Ποιό είναι λοιπόν το ποσοστό διάπραξης αξιόποινων πράξεων ανα 100 αλλοδαπούς ; και ποιό είναι το αντίστοιχο για τους έλληνες ; Βάσει αυτών των στοιχείων θα μπορέσουμε να μιλήσουμε συγκεκριμένα και όχι με κριτήριο τα ενδόμυχα ρατσιστικά μας αντανακλαστικά.

Θα ήθελα να κάνω άλλες δύο παρατηρήσεις : Θέλω να πιστεύω οτι κανείς δεν θεωρεί οτι οι αλλοδαποί έχουν κάποιο εγγενές γονίδιο που τους κάνει πιο επιρρεπείς στην παρανομία. Αυτή η παραδοχή κατά την γνώμη μου είναι η βάση του ρατσισμού και δεν διαφέρει σε τίποτα με την ναζιστική ιδεολογία περί άριας φυλής.

Άν κάποιος παρανομήσει αυτό θα είναι το αποτέλεσμα του επιπέδου της παιδείας την οποία έχει και των συνθηκών της ζωής του, της εργασίας του κ.ο.κ. Και αυτό φυσικά ισχύει για έλληνες και ξένους. Και για τις συνθήκες της γενικότερης παρουσίας κάποιων αλλοδαπών στη χώρα μας , φέρουμε εμείς την ευθύνη για την απουσία συγκεκριμένης μεταναστευτικής πολιτικής που ποτέ δεν καθόρισε τα δικαιώματα και τις υποχρεώσεις των μεταναστών.

Παλαιότερα ο Ιος της Ελευθεροτυπίας είχε κάνει μια έρευνα,μέσα απο δημοσιεύματα εντύπων της εποχής, για το πώς έβλεπαν οι αμερικάνοι πολίτες τους έλληνες μετανάστες στις ΗΠΑ την δεκαετία του 20. Παρουσιαζόμασταν λίγο εως πολύ έως η μεγάλη μάστιγα αφού οι Έλληνες είχαν τα πρωτεία στις κλοπές και τους βιασμούς. Αυτό για να ενισχύσω τα περι συνθήκων.


Η δεύτερη παρατήρηση έχει να κάνει με το οτι κλεψιά ή παρανομία δεν είναι απαραίτητα αυτή η οποία είναι ταυτόσιμη με την γενική εικόνα που έχουμε στο μυαλό μας για αυτήν. Το να μπόυκάρεις σε ένα σπίτι και να κλέψεις ας πούμε 200 ευρώ είναι για μένα το ίδιο με το να χρεώσεις έναν κάτοχο ι.χ. με 200 ευρω για μία βλάβη στο αυτοκίνητο η οποία δεν υπάρχει. Στη μεν περίπτωση η αξιόποινη πράξη καταγράφεται στη δέ μένει στην αφάνεια. Και πείτε μου εσείς πόσα τέτοια παραδείγματα έχετε απο τους φιλήσυχους συμπατριώτες σας.

Σήμερα στην Ελλάδα ζούν και εργάζονται 900 χιλιάδες αλλοδαποί. Η συμβολή τους στο ΑΕΠ υπολογίζεται στο 2%. Η συμβολή τους επίσης στο ασφαλιστικό σύστημα ειναι πολύ μεγάλη αφού καταθέτουν τις εισφορές τους χωρίς να κάνουν χρήση (προς το παρόν) των υπηρεσιών υγείας και σύνταξης. Η ελληνική οικονομία κατα πώς φαίνεται είχε ανάγκη τους ανθρώπους αυτούς κυρίως για εργασίες που δεν απαιτούν εξειδικευμένες γνώσεις. Σε διαφορετική περίπτωση, ο αριθμός των μεταναστών δεν θα ήταν αυτός.
  #39  
Παλιά 27-07-08, 00:00
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Αρχική Δημοσίευση από varthol Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμα μιλησω.. θα με πειτε Ρατζιστη και ξενοφοβο.....
Mε όλο τον σεβασμό Γιώργο, δυστυχώς με αυτά που λες, δηλώνεσαι και με τους δύο χαρακτηρισμούς.

Όπως σωστά λέει ο Ανδρέας, κάτι παρόμοιο θα μπορούσε να κάνει ο καθένας.

Δεν αθωώνω τον δράστη σε καμιά περίπτωση, φυσικά δεν τον πήρε στο σπίτι του ο Στεργανόπουλος για να μιλήσουν για τέχνη... και οι δύο ήξεραν τι ήθελε ο ένας από τον άλλο.

Θα παρακαλέσω θερμά να μην γίνει το θέμα ευκαιρία για εκδήλωση ρατσισμού και ξενοφοβίας.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
  #40  
Παλιά 27-07-08, 06:49
Το avatar του χρήστη Parvaneh
Parvaneh Ο χρήστης Parvaneh δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 09-03-09 16:49
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από varthol Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξερης για ποιον μιλας..Καλυτερα να μαθης πρωτα...Οταν εγω ημουν μεταναστης εσυ επαιζες με Μπαρμπι.Αν με διωχνανε απο κει Ουτε να το σκευτω δεν μπορουσα ποσο μαλλον να ξαναγυρισω....Εδω στο Ονομα του Πολιτισμου εχουν γινη οι χειρωτερες....Δεν θα μιλησω για τους πολυ πολιτισμενους...Ιταλους και Γαλλους Αλλα για το οτι κανεις δεν ξερει εδω ποιοι και ποσοι ειναι αυτοι..εκτιμιση κανουμε σου λενε οι υπευθυνοι...Εχουν καταλαβη οτι ειμαστε ξεφραγο αμπελι και μας προτειμουν...Νισαφι παμε για ξεσκαρταρησμα....Σε λιγο ξεκινα...λενε οι υπευθηνοι...Δεν εχω τιποτε με τους μεταναστες που ζητανε ενα καλυτερο αυριο ουτε με τους διωγμενους...Αλλα γιατι μαζευουμε εδω καθε σκαρταδουρα...εε αυτο δεν το καταλαβαινω..Και το σταματω εδω.Στο ξαναλεω μαθε που εζησα χρονια και μετα λες....Σορυ για το υφος μου αλλα με εκνευρησες.....
Δεν είμαι υποχρεωμένη να μάθω τίποτα προσωπικό για τον οποιονδήποτε ειδικά κατόπιν υποδείξεως.
Εδώ μέσα κρίνω μηνύματα και όχι ανθρώπους. Δε συμφώνησα με το μήνυμα σου και αυτό είναι όλο.
Τα "μάθε πρώτα και μετά μίλα" καθώς και το "εσύ έπαιζες με τη Μπάρμπι σου" με κάνουν να μη δέχομαι το "σόρυ" σου.

Κι εγώ δε λυπάμαι καθόλου, γιατί ούτε καν κατάφερες να με εκνευρίσεις.
  #41  
Παλιά 27-07-08, 09:41
Το avatar του χρήστη varthol
varthol Ο χρήστης varthol δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 20-11-20 09:56
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Δεν κρινω κανενα και σιγουρα με βαζεται υπο κατηγορια και πρεπει να αμυνθω.Δεν φοβαμαι κανενα μεταναστη που ερχεται να εργαστη στην χωρα μου και να κτιση καλυτερο μελλον για κεινον και τους δικους του ανθρωπους.Φοβαμε ομως τον μεταναστη που οι υπηρεσιες μεταναστευτικης πολιτικης χαρακτηρησαν οτι πρεπει να γυρηση στην χωρα του και αυτος με καθε τροπο επιστρεφει...με επιλογες που σε κανενα μας δεν ειναι σωστες..Μενει με την πεθερα του(πως και ετσι αναρωτιεμαι),δεν εργαζεται..ενω η γυναικα του και τα παιδια του ειναι πισω στην Γεωργια και κανη πεζοδρομιο για να ζηση...Αυτον πειτε οτι δεν τον Φοβαστε..και θα το δεχτω.Ειμαι 54 χρονων και δεν ειχα ακουση ποτε να πετανε χειροβομβιδα σε ανοικτο παραθυρο διαμερισματος στην Κυψελη..Δεν ειχα ακουση να μαχαιρωνουνε γερο 76 χρονων στο λεωφωρειο για να του παρουνε το πορτοφολι με τη συνταξη..Ο Ελληνικος υποκοσμος ειχε αρχες ..χωρις να παυη να ειναι κακος.Αυτα που ακουω τον τελευταιο καιρο με κανουν να πιστευω οτι καθε τι που ειχαμε μαθει καλο ή κακο εχει αλλαξη...Δεν εχω μαθει να κλεινω τα ματια και να λεω δεν βαριεσαι...Θα μπορουσε να ηταν Ελληνας ..ειπε καποιος ομως δεν ..και ποτε δεν ηταν ο Ελληνας τοσο σκληρος εγκληματιας...Οι μαχαιριες του ηταν για να κερδιση χρονο στο να φυγη και να μην τον πιασουν...εδω εχουμε να κανουμε με υπολογισμενες μαχαιριες για θανατο...Αμα δεν ηξερε ας ρωταγε..και ηξερε καλα που παει και τι θα κανη..Τωρα μας ζηταει και τα ρεστα..μας τελειωσανε τα ψιλα ομως ..τι να κανουμε...για ολα αυτα φταιη η ανυπαρκτη Ελληνικη μεταναστευτικη πολιτικη και οι ιδιοι οι πολιτικοι που δεν εχουν κανει τιποτε τοσα χρονια για το θεμα...
__________________
Varthol On Line
  #42  
Παλιά 27-07-08, 10:07
Το avatar του χρήστη varthol
varthol Ο χρήστης varthol δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 20-11-20 09:56
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
οσο για την Περσικη πεταλουδα λεω οτι σχολιαζης την ειρωνια και την απογνωση μου.Για να σχολιασης και να φτασης στο να μην σου αρεση...πρεπει λιγουλακι να ξερης και τον ανθρωπο που το γραφη.Η κινηση σου ηταν ευθεια επιθεση στη αρνηση μου να υποκειψω στην καταλειψη.Εγω επρεπε να πω και εσυ επρεπε να πεις αλλα καταλαβε τι λεω..Μην Βιαζεσαι να βγαλης συμπερασματα που σε γεμιζουν αυτοπεποιθηση γνωστη στη Ιστορια....Και θελω να πιστευω οτι το θεμα κλεινη εδω..δεν ειχα διαθεση να τσακωθω ή να αντιπαρατεθω με αλλους χρηστες..Λυπαμε παλι που δεν καταλαβε κανεις το πνευμα της ειρωνιας μου.Ακομα και ο Στελιος με 20 χρονια γνωριμιας με μαλλωσε ..κατι θα εκανα λαθος....

Και κατι τελευταιο..Οταν μιλαμε σιγουρα δεν το κανουμε για να εκνευρησουμε τον αλλον που μας ακουη..Οταν αυτο προκυπτη τοτε εχουμε παρεξηγηση και ΔΕΝ το συνεχιζουμε..Το Σταματαμε.Δεν το συνεχιζουμε ουτε ..για την τιμη των οπλων...
__________________
Varthol On Line

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη varthol : 27-07-08 στις 10:40
  #43  
Παλιά 27-07-08, 12:30
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 10:12
Φύλο: Άντρας
Λυπάμαι πολύ το θέμα κλείνει γιατί εκτρέπεται η συζήτηση.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Κλειστό Θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:26.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.