Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Acro Club
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Αξιολογήστε το θέμα Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 15-07-09, 11:32
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Τρία χρόνια με την acrobase.gr

Τρία χρόνια συμπληρώθηκαν, από την μεταφορά της AcroBase BBS, στην σημερινή της μορφή, σαν forum.

Τρία χρόνια που είχαν κάτι απ' όλα. Ενθουσιασμό, συγκινήσεις, χαρές, λύπες, στεναχώριες, απογοητεύσεις, νέοι φίλοι, απώλειες φίλων.

Ο απολογισμός δεν είναι δυνατό να γίνει εύκολα.
Στο ξεκίνημα, δεν περιμέναμε τίποτα καλύτερο από το να ξαναδούμε παλιούς φίλους. Ούτε στην πιο τρελή μας φαντασία δεν περιμέναμε μέσο όρο τρεις χιλιάδες επισκέπτες την ημέρα. Δεν περιμέναμε τα περισσότερα θέματα μας, να είναι ψηλά στην λίστα των μηχανών αναζήτησης. Αυτό από μόνο του είναι μια επιτυχία.

Χαρήκαμε που ξαναείδαμε παλιούς φίλους και ίσως χαρήκαμε περισσότερο, που γνωρίσαμε νέους.
Σήμερα υπάρχει μια απόλυτη ισορροπία μεταξύ νέων και παλιών μελών.

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για την ενεργό παρουσία σας, θέλω να σας παρακαλέσω όλους να νοιώθουν ότι αυτός ο χώρος μας χωράει όλους. Είμαστε ανοικτοί σε προτάσεις και πρωτοβουλίες, θέλουμε να έχουμε την ενεργό συμμετοχή σας, όχι μόνο στα μηνύματα, αλλά και στην λήψη αποφάσεων. Έχουμε ευήκοα ώτα, σε φρέσκες ιδέες και απόψεις.

Δεν έχουμε την απαίτηση, όλοι να αρέσουν σε όλους, ο καθένας μας έχει το δικαίωμα να συμπαθεί ή να μην συμπαθεί κάποιον. Η συνύπαρξη μας όμως στην AcroBase, απαιτεί τον σεβασμό του ενός στον άλλον και αυτό κάνουμε εδώ και 21 χρόνια.

Όσοι επιθυμούν να αναλάβουν την οργάνωση κάποιου club, μπορούμε να το συζητήσουμε. Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα και εγώ θα το μεταφέρω στους συνεργάτες μου διαχειριστές, για να το συζητήσουμε.
Επίσης όσοι από τα μέλη μας, θέλουν να δημιουργήσουν κάποια ομάδα , ανοικτή ή πρόσβασης επιλεγμένων από εσάς μελών, να μας το ζητήσουν. Απλά να γνωρίσετε ότι οι administrators έχουν πρόσβαση σε όλες τις ομάδες.

Η AcroBase είναι 100% ερασιτεχνική προσπάθεια, δεν έχουμε διαφημίσεις δεν έχουμε και δεν θέλουμε έσοδα. Αυτό που θέλουμε είναι ένα παρεΐστικος χώρος επικοινωνίας, ότι ήταν και ότι θα παραμείνει να είναι η AcroBase.

Σας ευχαριστώ όλους.
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης Αξιολογήστε αυτό το θέμα
Αξιολογήστε αυτό το θέμα:

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:44.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.