Acrobase  

Καλώς ήρθατε στην AcroBase.
Δείτε εδώ τα πιο πρόσφατα μηνύματα από όλες τις περιοχές συζητήσεων, καθώς και όλες τις υπηρεσίες της AcroBase.
H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη.

Επιστροφή   Acrobase > AcroBase > Χαλαρή κουβεντούλα
Ομάδες (Groups) Τοίχος Άρθρα acrobase.org Ημερολόγιο Φωτογραφίες Στατιστικά

Notices

Δεν έχετε δημιουργήσει όνομα χρήστη στην Acrobase.
Μπορείτε να το δημιουργήσετε εδώ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 19-02-11, 16:05
anisixos Ο χρήστης anisixos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 

Τελευταία φορά Online: 10-04-14 00:24
V FOR VARIEMAI

Γραψτε ολοι τον ορισμο : Αστικες κομμουνες ειναι οι κομμουνες που ειναι...αστικες και ο Φ. ειναι χωρις αμφιβολια ο πιο βαρετος καθηγητης της σχολης.Ειναι ενας γερος 90 χρονων που διδασκει το ενδιαφερον μαθημα της Κοινωνιολογιας με τον πιο αδιαφορο τροπο που θα μπορουσε κανεις.Καθεται στην καρεκλα του και αρχιζει να μιλαει, μιλαει, μιλαει...και δε μπορω να καταλαβω τι λεει...δε μπορω να τον παρακολουθησω...ουτε εγω, ουτε ο διπλανος μου ουτε κανεις εκτος απο 1-2 κοριτσια μπορουν να τον παρακολουθουν και να κρατανε σημειωσεις αλλα αυτες ετσι κι αλλιως ειναι comme if faut σε ολα τα μαθηματα.Δεν ειναι φυτα.Απλα ειναι απολυτα συνεπεις και αφοσιωμενες στα μαθηματα.Εγω δεν το 'χω αυτο.Και στο σχολειο δεν κρατουσα σημειωσεις απο το μαθημα.Αλλα και να θελα μου ειναι δυσκολο με αυτον τον γερο.Ειναι σα να προσπαθω να ακουσω τι λεει ο Σταυρου στα Μυστικα της Εδεμ.Και εχει και την απαιτηση να κραταμε σημειωσεις απο το μαθημα και να τις παραδιδουμε κιολας.Ετσι τη μιση ωρα παραδιδει τη μασημενη γνωση και την αλλη μιση εχει την απαιτηση να κανουμε περιληψη της φοβερης και καταπληκτικης παραδοσης του.Και ειχε το θρασος να μας πει οτι οσοι δεν κραταμε σημειωσεις και δεν παραδιδουμε την περιληψη του μαθηματος του, δε θα μπορουμε να δωσουμε εξετασεις.Μα πως τολμησε να πει κατι τετοιο αυτος ο τιποτενιος γερος; Δε φτανει που τον ανεχομαστε, τολμαει να εχει και τετοιες απαιτησεις.Δεν καταλαβα δηλαδη, επειδη μου ειναι αδυνατο να παρακολουθησω το βαρετο του μαθημα και να κραταω σημειωσεις, πρεπει να "τιμωρηθω" και να μη δωσω εξετασεις; Που αλλου γινεται αυτο; Ο αλλος ο σιχαμενος της Δευτερας λεει με εκοψε επειδη δεν πηγαινα καθε βδομαδα στο μαθημα του και δεν εκανα τις εργασιες που εβαλε, οποτε και αριστα να γραψω στις εξετασεις δε μετραει.Πρεπει να γραψω αριστα και στο αλλο εξαμηνο για να περασω.Η μαμα εμαθε τα...καμωματα του και εβαλε τις φωνες.Αυτο το εξαμηνο ηταν παρα πολυ βαρετο και ευτυχως τελειωσε.Ελπιζω το επομενο να ειναι καλυτερο.Παντως πρεπει να ειμαι πιο συνεπης και τι να κανω...ας βαριεμαι.Χαιρομαι που αυτη τη βδομαδα εγραψα καλα σε ολα τα μαθηματα.Με τον Φ. δεν ξερω τι παιζει.Πρεπει λεει να διαβασω το βιβλιο του.Εκατσα να το διαβασω χθες αλλα ειναι πολυ κακογραμμενο και τα λεει περιπλοκα.Μερικα βιβλια ειναι τοσο μα τοσο βαρετα, πιο βαρετα κι απο τα μαθηματα του Φ. στη σχολη.

fb code : quarter Yolanda
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 19-02-11, 16:41
dimitrios83 Ο χρήστης dimitrios83 δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 11-09-18 04:16
Φύλο: Άντρας
Θεούλη anisixe που χάθηκες βρε ψυχή;

plz αφηνε παραγράφους γιατί αυτό το πράγμα εγώ δεν κάθομαι να το διαβάσω.



Είμαι ο..δημήτριος και μισώ να μη μπορώ να ξεχωρίζω και να διαβάζω τις γραμμές.

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:43.



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.