Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 12-05-09, 00:45
Το avatar του χρήστη Gildor
Gildor Ο χρήστης Gildor δεν είναι συνδεδεμένος
High Elf
 

Τελευταία φορά Online: 08-05-17 14:17
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από nikisforos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αμφιταλαντεύτηκα ανάμεσα στο "η σιωπη είνα χρυσός" και σε μιά απάντηση που ξεπερνάει τα όρια ενός forum που αδυνατεί να καταλάβει τη σημασία του ευνουχισμού του γονιδιώματος για εμπορικούς σκοπούς και διάλεξα το πρώτο. Αλλά για να μην θεωρηθεί φυγή θα αναφέρω μερικά συμπεράσματα:
Πολυ καλα εκανες. Τα συμπερασματα που εγραψες δεν ειμαι σε θεση να τα μελετησω και σχολιασω αλλα αν ειχες κατι συγκεκριμενο να πεις εκανες καλα και τα παραθεσες.

Τωρα, η ενσταση καποιων απο μας στα παραπανω εχει να κανει με το οτι καποιοι αντιλαμβανομαστε την πληροφορια που κυκλοφορει στο Ιντερνετ διαφορετικα. Ηλπιζα οτι ειναι σαφες ως τωρα αλλα ας το ξεκαθαρισω: Στο ιντερνετ πρεπει να δεχομαστε τις πληροφοριες φιλτραρισμενα και πιο συνειδητα και να υπαρχει η παραμετρος της διασταυρωσης και της αξιοπιστης πηγης. Ανυπογραφα ανακυκλωμενα mail, blogs και forums δεν ειναι αξιοπιστες πηγες ουτε ειδησεις. Η σημερινη εποχη ειναι ενας μεσαιωνας οπου οργιαζει η αγνοια και οι μυθοι. Οταν την πατησεις καποιες φορες, οπως εμεις, θα το καταλαβεις και θα εισαι προσεκτικος πριν πιστεψεις κατι.

Δεν εχει να κανει με καποια σκοπιμοτητα. Σε διαβεβαιωνω οτι δεν υπαρχει καποιος που να εχει καποια "γραμμη" που εξυπηρετει και την περναει στους υπολοιπους στο φορουμ.
__________________
Υπάρχουν σε όλα δύο απόψεις...
Αυτή που λέω εγώ, και η σωστή!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gildor : 12-05-09 στις 01:06
Απάντηση με παράθεση