Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #407  
Παλιά 08-09-15, 11:45
irini5 Ο χρήστης irini5 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 06-07-16 10:47
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
irini5: κατερίνα καλημέρα. Δεν έχω πάρει το τηλεφωνό σου στα προσωπικά μηνυματά μου και δεν ξέρω να σου στείλω το δικό μου χωρίς να βγει σε όλο το φορουμ. Αν μπορείς στείλε μου το mail σου για να μπορέσουμε να αλλάξουμε τηλ.Αν κατάλαβα έχεις κάνει παρακέντηση και περιμένεις τα αποτελέσματα. Πρέπει να πας να πάρεις τα αποτελέσματα για να σου φύγει το άγχος. Είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι πολύ καλά . Αν είχες κάτι κακό μέσα σε ένα χρονο θα υπήρχε ραγδαια επιδείνωση.θα περιμένω εντός της εβδομάδας να μου πείς τα αποτελέσματα των εξετάσεών σου , για να περάσεις ένα ευχάριστο Σαββατοκύριακό.Μπορώ να σε καταλάβω. Τα πρώτα 3 χρόνια όταν έμαθα για την ασθενειά μου φρίκαρα πραγματικά.Μέχρι που συνειδητοποίησα ότι δεν είναι τόσο τραγικό .ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ !!! ΟΧΙ δεν ισχυει αυτό με τα 20 χρόνια. το 90% ζεί μιά φυσιολογική ζωή μέχρι τα γεράματα. Στείλε μου με έναν τρόπο να μπορέσουμε να επικοινωνίσουμε.Στο νοσοκομείο που πηγαίνω έχω γνωρίσει άλλες 2 περιπτώσεις σαν εμάς .10 χρόνια μία κοπέλα νέα και 15 άλλη μία ,και εγώ 14 χρόνια και ένας θεός ξέρει από πότε το έχω. μπορεί και από παιδί. Μην ανησυχείς τόσο και μην διαβάζεις από το ιντερνετ. Τι αγωγή πέρνεις ! και πόσο χρονών είσαι !
Απάντηση με παράθεση