Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 23-03-10, 17:05
Το avatar του χρήστη Chressida
Chressida Ο χρήστης Chressida δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 18-07-14 10:45
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Nelly, απορώ κάθε φορά, κάθε τρεις και λίγο δηλαδή, πώς γίνεται αυτό που κάνεις.

Πλάθεις ολόκληρες ιστορίες και μας τις περιγράφεις και τόσο παραστατικά ... Ιστορίες παρασκηνίου!

Δεν ξέρω αν γίνονται, προσωπικά κόβω το κεφάλι μου ότι δε γίνονται, αλλά ποιος νοιάζεται για το δικό μου κεφάλι.

Το θέμα είναι ότι επειδή και κάτω από το δικό μου νικ γράφει έναν τίτλο, ας πούμε ότι ένιωσα ότι παίρνει και μένα η μπάλα και γι' αυτό επεμβαίνω.

Μπαίνω πάνω από χρόνο εδώ καθημερινά, δε με ενοχλεί κανένας, (ελπίζω να μην ενοχλώ κι εγώ) δε γνωρίζω κανέναν και όταν τυχαίνει συζητάμε και δυο πράγματα που μας απασχολούν.

Να προσθέσω επίσης ότι και κάποιες φορές τα φιλικά αισθήματα που αισθάνθηκα εδώ και τα θετικά βάιμπς με έκαναν να μείνω.

Τόσο απλά.

Είναι πολύ άσχημο να κατηγορείς έτσι αβάσιμα και σύμφωνα με κάποια δική σου ιδιότυπη λογική ή φαντασία συγκεκριμένα άτομα. Με κούρασε και με κάνει να νιώθω ότι αδικείς πάρα πολύ κάποιους ανθρώπους.

Σαφώς και είναι αδύνατον να ταιριάζουμε όλοι με όλους, αλλά απ' αυτό μέχρι το σημείο να κατηγορείς έτσι, για τέτοιο παρασκήνιο δηλαδή, υπάρχει μεγάλη απόσταση.
__________________
Vis Imaginativa
Απάντηση με παράθεση