Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 11-09-08, 16:20
Το avatar του χρήστη mimo
mimo Ο χρήστης mimo δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 26-05-20 20:01
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Όλα καλά και άγια Στέλιο, ξεχνάς όμως την περίπτωση acroβασιανών (το θηλυκό δεν το γνωρίζω) που σε διάλογο θέλουν απλά να προκαλούν, όχι για να βγουν <<από πάνω>> αλλά απλά για να προκαλέσουν σαματά ή να τραβήξουν γρήγορα πάνω τους την προσοχή των άλλων (ΠΡΟΣΟΧΗ δεν σημαδεύω κάποιον ή κάποια ).

Αυτό είναι εντελώς φυσιολογικό διότι και η acro είναι μία μικρογραφία της κοινωνίας μας (δεν είμαι σίγουρος πως ανταποκρίνεται στο 100% διότι λείπουν ΟΛΑ τα μέλη της κοινωνίας που δεν έχουν σχέση με ΗΥ και internet).

Ολοκληρώνοντας θέλω απλά να τονίσω πως οι κανόνες καλής συμπεριφοράς είναι οι ίδιοι με τους ευρείας αποδοχής κανόνες συμπεριφοράς απλά αυτός που αποκαλεί <<κόπανο>> κάποιο μέλος της acro θα το έκανε και εξω στην <<αληθινή>> ζωή στην οποία δεν υπάρχουν admins για να διαγράφουν οι να μεταφέρουν το <<κόπανος>>
Άρα ο διάλογος στην acro είναι <<ζωντανός>> και <<αληθινός>> και θα πρέπει απλά να <<προσέχουμε>> λιγάκι όλοι μας (και μόνοι μας) ώστε να μην χρειάζονται <<θεϊκές επεμβάσεις>> admins.
Με άλλα λόγια δεν είναι Υγιές πίσω από κάθε χρήστη (άντε μέλος της acro) να υπάρχει ένας admin.

ΥΓ Ελπίζω να μην κούρασα.
__________________
Βρε βρε τα παιδιά......
Απάντηση με παράθεση