Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 10-12-07, 11:56
Το avatar του χρήστη Diamond
Diamond Ο χρήστης Diamond δεν είναι συνδεδεμένος
Mika Vyko's Vozht
 

Τελευταία φορά Online: 19-01-21 20:02
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Όταν δεν ειμαι μέλος μπορώ να πάρω αυτό που θέλω χωρίς να έχω κάποια υποχρέωση (να απαντήσω σε θέμα ή σε απάντηση χρήστη).Διαβαζω αυτά που με ενδιαφέρουν και αυτό ειναι όλο.
Δεν υπάρχει κάποια "υποχρέωση". Δεν έχουμε κάποιο ratio σε αυτό το forum το οποίο να σε αναγκάζει να γράψεις.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Η συμπεριφόρα των χρηστών ήταν οριακά παραδεκτή (χαρακτηρίστηκα ματάκιας!?!?!?)
Νιε... Από τον πλακατζή της βάσης...
Το θέμα αυτό ξεκίνησε από άλλη ιστορία. Για το αν πρέπει τα "πεταχτά" να είναι προσβάσιμα σε μη εγγεγραμένους χρήστες. Τα πεταχτά είναι κάτι σαν chat και κατά καιρούς "λογοκρίνονται" γιατί μπορεί να τα βλέπει κάποιος μη εγγεγραμένος.


Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Όταν απάντησα ο άνθρωπος που "φίλτραρε" την απάντηση μου δεν την δημοσίευσε.
Για αυτό δεν γνωρίζω. Μήπως ήταν πολύ επιθετικό το μήνυμα; Αν είσουν εγγεγραμένος θα είχε περισσότερες πιθανότητες να δημοσιευθεί η απάντησή σου.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
- Η βαση από όσο την έχω διαβάσει (ειμαι "ματακιας" όπως θα λέγανε κάποιοι φιλόξενοι αρκετο καιρο, περίπου ένα χρόνο+) δεν ειναι το μέρος που θα μπορούσαν να ακουστούν όλες οι απόψεις.Εδω έγραψα για το κατεβασμα των διακοπτών και ο "διωγμός" ήταν απλά απαράδεκτος.
Διωγμός;
Νομίζω ότι το μόνο που είπαμε είναι ότι το να κατεβάσουμε τους διακόπτες είναι άσκοπο. Πρακτικά η ΔΕΗ ούτε που θα το καταλάβει.
Εγώ μάλιστα μίλησα και με νούμερα.


Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων

- Από τις απαντήσεις δεν βγαίνει η ουσία αφού ο καθένας διαλέγει ενα μικρό - ελαχιστο κομματι της απάντησης για να απαντήσει και η απάντηση ειναι ασχετη με το κυρίως θέμα.
Μπορείς να γίνεις πιό συγκεκριμένος; Κάπου σε έχασα εδώ.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχουν και άλλα σημεία που θα μπορούσα να θίξω.Ότι γράφω το γράφω για το γαμώτο και μόνο μιας και δεν πιστεύω ότι θα δημοσίευτει η απάντηση αυτή.
Βρε, εσύ καλά κάνεις... Βέβαια από ότι βλέπεις η απάντησή σου δημοσιεύθηκε.

Αρχική Δημοσίευση από nobody Εμφάνιση μηνυμάτων


Τουλάχιστον αν κάποιος νοιάζεται πραγματικά γιατι κάποιος δεν εγγραφεται και δεν απαντάει στα θέματα ίσως ενδιαφερθεί.

Φιλικά

Βασίλης Π.
Όλοι νοιαζόμαστε.
Φιλικά Μιχάλης
__________________
Για λόγους οικονομίας έσβησε το φως στο τούνελ...
Απάντηση με παράθεση