Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 08-09-08, 22:18
Το avatar του χρήστη man_dy_a
man_dy_a Ο χρήστης man_dy_a δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 08-09-09 00:33
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Φίλτατε Xenie, δεν σας κρύβω ότι εκτιμώ αφάνταστα το πρόσωπό σας και ένας λόγος που εντάχθηκα στις τάξεις του ACROBASE ήταν για να μου δοθεί η ευκαιρία να συναναστραφώ με περισσότερα αξιόλογα πρόσωπα όπως εσείς. Παρακολουθούσα σιωπηρά εδώ και πολύ καιρό την εδώ πνευματική κίνηση και παρότι έχω ελάχιστα μηνύματα καταθέσει στον αχανές τούτον ιστοχώρο, έχω μια αρκετά ολοκληρωμένη εικόνα για την ποιότητα που τον διακρίνει. Θέλω να διαβεβαιώσω υμάς ότι σε κάθε περίπτωση θα με βρίσκετε σύμμαχο στο πλευρό σας όταν πρόκειται να διαφυλαχθεί η ηθική και λειτουργική ακεραιότητα του ACROBASE..

Παρόλα αυτά τολμώ να σας επισημάνω ότι με κατηγορείτε άδικα. Δεν είχα πρόθεση να υποβιβάσω κανένα συνομιλητή απεναντίας η άποψή μου είναι ταύτη και την εξωτερίκευσα με μεγάλη αυτοπεποίθηση. Λάθος μου; Ίσως! Συμπληρωματικά να σας αναφέρω ότι πιστεύω πως ο pero είναι ιδιαίτερα οξυδερκής άνθρωπος και θα κατανοήσει πλήρως το υπόβαθρο των αντιρρήσεών μου και θα μπορέσει (δεν θα αισθανθει ουδένα κόλλημα) να τοποθετηθεί ανάλογα χωρίς ενδοιασμούς έστω και αν στο βάθος αυτών που λέω υπάρχουν κάποια ίχνη υπερεκτίμησης των δικών μου θέσεων.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη man_dy_a : 08-09-08 στις 22:28
Απάντηση με παράθεση