Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 30-05-08, 10:06
Το avatar του χρήστη papa
papa Ο χρήστης papa δεν είναι συνδεδεμένος
Administratore Symphoroso (Ιταλιστι)
 

Τελευταία φορά Online: 17-10-14 00:05
Φύλο: Δεν έχω αποφασίσει ακόμα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από nickel Εμφάνιση μηνυμάτων
Βεβαίως, φίλτατε papa, δεν μπορούμε να απαντήσουμε σε όλες τις ερωτήσεις από μνήμης (σαν να είναι συνταγές για σουτζουκάκια) ούτε από διαίσθηση και με ό,τι μας είπαν οι φίλοι μας (σαν να πρωτοκάνουμε σεξ). Και η Xena σε «πηγές» ανέτρεξε, μόνο που έπεσε σε λάθος πηγή και μετέφερε εδώ το λάθος χωρίς να πει πού το βρήκε. Είμαι βέβαιος, papa, ότι δεν θα ήθελες να συγκεντρώνεις λάθος πληροφορίες από το ίντερνετ και από το φόρουμ, να νομίσεις, ας πούμε, ότι φτιάχνουμε τα σουτζουκάκια με κάρδαμο ή ότι οι γυναίκες τρελαίνονται στο σεξ να τους τραβάς τη μύτη.

Ελπίζω να μη σας τάραξα πολύ την καλή σας συντροφιά, μπαίνοντας έτσι σαν ταύρος σε υαλοπωλείο. Όλο και κάτι παραπάνω μάθαμε όλοι μας. (Μέσα σ’ όλα ανακάλυψα ότι είμαι και «πολύ γλυκούλης»!)
βρε για κοιτα κατι περιεργες συμπτωσεις...(τα σουτζουκακια πχ)
Η ελαφρα εμμονη του να ειναι σωστες μονο οι δικες μας πηγες το ελαφρο ειρωνικο στυλ και η παραποιηση των γραφεντων/λεχθεντων απο αλλους..πχ
( βλεπεις το προηγουμενο μου μηνυμα ηταν ελαφρα χιουριστικο...αυτο εδω παλι δεν ειναι)

η καλη μας συντροφια δεν θα ειναι η πρωτη φορα που ταραζεται και δεν ξερω αν "μαθαμε" κατι παραπανω ολοι μας η αν απλα κατι παραπανω "καταλαβαμε" μερικοι απο εμας..οσο για το "γλυκουλης" μηπως εισαι και εσυ διαβητικος;;

εγω ειπα και το ξαναλεω οτι δεν θα "μιλαω" με τους φιλους μου με τον μπαμπινιωτη ανα χειρας..ποσως με ενδιαφερει αν η ριζα εχει ινδοευρωπαικη/σινοιαπωνικη η μαουμαου προελευση..η γλωσσολογια δεν ειναι/ηταν η θα ειναι το χομπυ μου.. λυπαμαι αν αυτο με κανει να φαινομαι αμορφωτος στους οφθαλμους ημων αλλα η λεπτομερια με αφηνει αταραχο .Δεν ταραζομαι ακομα και οταν με περιβαλλουν "βαρβαροι" ουτε παλι εχω ελαφραν αισθηση ανωτεροτητας εναντι αλλων

και θαυμαζω τους ανθρωπους που φερονται σωστα περισσοτερο απο αυτους που μιλανε σωστα
__________________
μιαπαπιαμαποιαπαπια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papa : 30-05-08 στις 11:09
Απάντηση με παράθεση