Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 16-09-10, 14:29
Το avatar του χρήστη Xenios
Xenios Ο χρήστης Xenios δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 

Τελευταία φορά Online: 12-11-16 11:12
Φύλο: Άντρας
Σήμερα το ρεπορτάζ μου συνεχίστηκε, αλλά επειδή δεν είμαι ήρωας, τα χρειάστηκα λίγο.

Τι είπανε; Καθάρισαν την Τοσίτσα από τα βαποράκια και τους εμπόρους;

H ιστορία έχει πριν και μετά.

Ένα δρόμο πριν την Τοσίτσα γωνία Στουρνάρη και Πατησίων, ένα ασθενοφόρο μετέφερε ένα νεαρό παιδί αναίσθητο και ακριβώς απέναντι, έξω από τον παλιό Παπασωτηρίου, μία περίπολος αστυνομικών, οδηγούσε έναν, αραβικής καταγωγής, Πακιστανό ή Αφγανό με χειροπέδες σε ένα περιπολικό.

Λέω μπράβο, αστυνομεύουν την περιοχή ... προχωρώ και στην Τοσίτσα μία από τα ίδια.

Για να δούμε φωτογραφίες πριν 45 λεπτά.







Προσέξτε, ένα δρόμο δίπλα, ένα περιπολικό και δύο πεζοπόροι αστυνόμοι, έκαναν την δουλειά τους, λίγα μέτρα παρακάτω, πουλάνε μαζικά ναρκωτικά.

Αυτή την φορά εκνευρίστηκα και έβγαλα όσο καλές γινόταν με το φτωχικό μου κινητό φωτογραφίες (Δεν έχουμε όλοι Ιphone 4 ). Ένας τύπος με τατουάζ στα χέρια και με μελανώματα, από συχνή χρήση ενδοφλεβίων ενέσεων, σαν να με ακολούθησε.

Μπήκε στο τρόλεϊ της Κυψέλης, αλλά την τελευταία στιγμή, για καλό και για κακό, δεν ανέβηκα εγώ

Επειδή η κοροϊδία δεν έχει όρια, επειδή τα ναρκωτικά δεν σκοτώνουν μόνο νέα παιδιά, αλλά κυρίως αιχμαλωτίζουν ψυχές σε ισόβια δεσμά, εγώ σήμερα θα πάω ένα βήμα μπροστά και θα ζητήσω, δωρεάν παροχή ναρκωτικών σε όλους τους ήδη χρήστες.

Αν κάποιοι θέλουν να τελειώνουμε με τα ναρκωτικά, είναι ο μόνος τρόπος, για να ξεδοντιάσουμε τους εμπόρους.

Φυσικά αυτό προϋποθέτει θέληση, αυτό προϋποθέτει θέληση, αυτό προϋποθέτει θέληση, αυτό προϋποθέτει θέληση....
__________________
όταν γράφεται η ιστορία της ζωής σου,
μην αφήνεις κανέναν να κρατάει την πένα
Απάντηση με παράθεση