Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #172  
Παλιά 13-05-09, 11:10
katerinio Ο χρήστης katerinio δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 13-05-10 12:32
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Makis K Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο αιματολόγος μας μίλησε για κάποιον Κύριο Δημοπουλο στο Αλεξάνδρας , έχετε κάποια γνώμη ?

Η Γυναίκα μου είναι 35 χρονών .

Αγαπητέ φίλε μας Μάκη, καλή δύναμη όπου κι αν βρίσκεσαι..
στην κατάσταση σου είμασταν λίγο - πολύ όλοι μας, πριν απο κάποιο διάστημα..
Είμαι απο την Κρήτη και πριν περίπου ένα χρόνο διέγνωσαν οι γιατροί στον πατέρα μου (προχωρημένο) Π.Μ. .
Περάσαμε απο διάφορα στάδια, μέχρι που μας παρέπεμψαν οι γιατροί στο Αλεξάνδρας κα στην Ομάδα του κ.Δημόπουλου για αυτόλογη μεταμόσχευση.

Μέχρι τότε ο πατέρας μου ήταν πολύ άσχημα..όμως απο τότε που επιστρέψαμε απο την Αθήνα (μετά την μεταμόσχευση) είναι όλο ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! ΟΔΗΓΑΕΙ, ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ, ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΤΟΥ..
νιώθω οτι έχουμε επιστρέψει στην ζωή μας την.."παλιά"...
και έχει περάσει ...μόλις ένας μήνας!
Η προσωπική μου εμπειρία για τους γιατρούς στο Αλεξάνδρα, επειδή ήμουν όλο το διάστημα εκει, είναι η καλύτερη..
Φακελάκι δεν γνωρίσαμε τι σημαίνει..οι γιατροί ειναι πάνω απ όλα άνθρωποι..
επικοινωνιακοί...γλυκομίλη οι..
τον ίδιο δεν τον συνάντησα πολλές φορές, παρά μόνο σε επισκέψεις που έκανε στην εντατική όταν ειμασταν, κατά την διαδικασία της μεταμόσχευσης..
Απο ιατρική δεν γνωρίζω...γνωρίζω όμως οτι ο πατέρας μου..πήρε πίσω τα χρόνια της ζωής που για 8 μηνες είχε χάσει,δεν ξέρω αν είναι καλός γιατρός ή υπάρχει καλύτερος στην Αθήνα, ξέρω οτι πάνω απ όλα η ομάδα του ήταν άνθρωποι που σε ακούν..απαντούν στις ερωτήσεις σου..στις απορίες σου για τον δικό σου άνθρωπο..
όταν είχα ρωτήσει μια φίλη (γιατρό)για τον συγκεκριμένο γιατρό,μου είχε πει οτι για έκείνον είναι υπόθεση ρουτίνας και οτι γενικότερα είναι γνωστός..

Αγαπητέ φίλε,
σου έγραψα εν περιλήψη, το δικό μου προσωπικό ιστορικό και με τον τρόπο που το ένιωσα εγω..
οτιδήποτε αλλο θέλεις να με ρωτήσεις, έχω και τηλέφωνα και ονόματα των γιατρών εκει στο Αλεξάνδρα..μπορείς να μου στείλεις προσωπικό μηνυμα..

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΣΟΥ..
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ..ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΣΟ ΠΟΤΕ!!!!


Κατερίνα Κρήτη
Απάντηση με παράθεση
Οι παρακάτω χρήστες έχουν πει 'Ευχαριστώ' στον/στην katerinio για αυτό το μήνυμα:
Carol M (03-12-15)