Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 26-07-08, 18:07
Το avatar του χρήστη Parvaneh
Parvaneh Ο χρήστης Parvaneh δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 09-03-09 17:49
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από Xenios Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις μάθει από άλλα forums αυτό το στυλ αλλά και πάλι δεν ξέρω τι καλό βρίσκεται σε μιση σελίδα κείμενο παιδική χαρά με animations και ένα σωρό αηδίες.

Κατανοώ ότι το έχεις συνηθίσει εσύ, γιατί υπάρχει σταάλλα φόρα, εμείς όμως προυπήρχαμε των forums, πολλά χρόνια πριν
To ότι προυπήρχατε δε σημαίνει ότι δε θα προσπαθείτε να γίνεστε καλύτεροι. Δεν μπορείτε να χρησιμοποιείτε αυτό ως ελαφρυντικό, του στυλ: "Εεεε αυτό το φόρουμ έχει καλύτερο το.. (τάδε), αλλά εμείς προυπήρχαμε" Ακούγεται αστείο.. και να με συγχωρείτε

Δε μιλάω για τα άκρα, ποτέ δεν υποστήριζα αυτά όπως σωστά κατάλαβε και ο Gildor.

Eνα σοβαρό κείμενο δε χάνει σαφώς την αξία του από μια πιο εφετζίδικη υπογραφή. Αυτό που καταφέρνει είναι να κάνει την παραμονή ενός μέλους ίσως πιο ευχάριστη. Και δεν είμαι κανα κοριτσάκι που του αρέσουν οι καρδούλες και οι κορδελίτσες..

Και από αισθητική άλλο τίποτα, αυτή σπουδάζω 5 χρόνια τώρα. Καλό το απλό και λιτό, αλλά σε ένα τέτοιο χώρο εγώ βρίσκω εξίσου σημαντικό να μπορεί κάποιος να αφήνει με κάποιο τρόπο το στίγμα του (βλ.υπογραφή) με τρόπο πιοοο ξεκάθαρο
Απάντηση με παράθεση