Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 07-08-10, 01:54
Το avatar του χρήστη Chressida
Chressida Ο χρήστης Chressida δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Τελευταία φορά Online: 18-07-14 10:45
Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Καταρχάς, να μου μιλάς κατά πρόσωπο όπως κάνω κι εγώ.

Δεύτερον, για το αν θέλω να φύγεις ή όχι μιλάνε όλες μου αναρτήσεις και οι συζητήσεις και οι συμμετοχές μου σε νημάτιά σου κλπ

Επίσης, κόψε τα γέλια και την ειρωνεία απέναντί μου, γιατί εγώ δεν το έχω κάνει ποτέ και γι' αυτό ακριβώς δεν το δέχομαι και από σένα. Όπως δε δέχομαι και προσβάλλομαι προσωπικά, όταν ακούω χαρακτηρισμούς και προσβολές, σε όποιον κι αν απευθύνονται αυτές.

Τους έχεις πάρει όλους σβάρνα, αυτό σου λέω. Ο ένας είναι συντηρητικός, ο άλλος αυταρχικός, η άλλη πρόβατο, η άλλη ερίφιο. Ε, παντού έτσι γίνεται. Ξέρεις εσύ κάτι διαφορετικό; Όλοι κάπως είμαστε. Κάτσε και κάνε καμιά αυτοκριτική, λοιπόν, και άσε μας κι εμάς και όλα τα ελαττώματά μας.

Έχω προσπαθήσει ένα κάρο φορές να σου το πω με χίλιους δυο τρόπους κι εσύ επιμένεις στο δικό σου. Μα αφού δε σ' αρέσει, τι μας πρήζεις; Αυτό δεν καταλαβαίνω. Αυτό σε ρωτάω πολύ απλά και ευθέως. Τι φωνάζεις τώρα τον Ξένιο; Μην ανησυχείς. Πριν σου γράψω ό,τι θέλω εδώ, του τα δείχνω πρώτα και παίρνω έγκριση. Πώς νομίζεις ότι λειτουργούμε εμείς οι οργανώτριες;
__________________
Vis Imaginativa
Απάντηση με παράθεση