Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #559  
Παλιά 11-09-10, 13:50
sofia1981 Ο χρήστης sofia1981 δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 21-12-12 09:37
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από ioannaa Εμφάνιση μηνυμάτων
Σοφία καλησπέρα και καλησπέρα σε όλους. Έκανα μαγνητική εντερόκλυση πριν από μερικούς μήνες, νομίζω χωρίς να είμαι βέβαιη ότι είχα πάρει το fleet, το έπινα με sprite και ήταν λίγο καλύτερη η γεύση του, το αποτέλεσμα γνωστό θα κάνεις πολλές κενώσεις τις πρώτες 2 ή 3 ώρες και λιγότερες μετά μέχρι το βράδυ (αν υποθέσουμε οτι ξεκινάς απόγευμα). Προσωπικά δεν ένιωσα καμία ενόχληση και κανένα πόνο μόνο λίγο τσούξιμο στο γνωστό σημείο και αυτό το βράδυ από τις πολλές κενώσεις. Η εξέταση διαρκεί περίπου ένα τέταρτο και είναι ανώδυνη, εγώ αισθάνθηκα κάποιους πόνους στην κοιλιά περίπου μια ώρα αφού είχε τελειώσει η εξέταση. Εύχομαι να είναι ανώδυνη και για σένα και να πάνε όλα καλά. Αν θες να ρωτήσεις κάτι άλλο στη διαθεσή σου.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ HUMIRA ΜΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΝΩ ΜΟΝΟ ASACOL ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΑΣΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΣΟ ΑΥΤΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...