Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #170  
Παλιά 12-05-09, 08:45
manos pm Ο χρήστης manos pm δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 02-02-10 14:31
Φύλο: Άντρας
Η διαθεσή μου τώρα:
Αγαπητέ φίλε Makis Κ .
Πραγματικά το Π. Μ. Είναι μια ασθένεια του αίματος η οποία τα τελευταία χρόνια έχει πάρα πολλή καλή αντιμετώπιση από τους Έλληνες Αιματολόγους . Συνεχώς νέα φάρμακα βρίσκονται στην διάθεση των γιατρών . Ότι σου γράφω δεν προσπαθώ να σε παρηγορήσω αλλά να σου αποδείξω ότι τα πράγματα δεν είναι τόσο τραγικά .
Η βιοψία χρειάζεται για την περαιτέρω εξέλιξη της θεραπείας .
Οι αιματολογικές εξετάσεις παίζουν βασικό ρόλο στην εξέλιξη της θεραπείας .Παράδειγμα λευκά εγώ είχα 28000 με όριο 5000 – 10000 . άλλοι είχαν 2500 , 1500 , 1100 , , όλοι οι δείκτες των αιματολογικών εξετάσεων βυθούν για τον τρόπο της θεραπείας . .
Για τον Κ. Δημοπουλο δεν γνωρίζω αλλά πολλή καλή ομάδα είναι στον Ευαγγελισμό του Κ. Νικηφοράκη .
Το thalix είναι ένα φάρμακο το οποίο χρησιμοποιείτε αρκετά χρόνια και τώρα έχει εξελιχτεί .
Τα φακελάκια εγώ προσωπικά δεν τα γνώρισα & δεν νομίζω ότι έχουν διάφορα τα νοσοκομεία , καλά είναι να δεις με πόση ανθρωπεία δουλεύει όλο το προσωπικό των συγκεκριμένων τμημάτων
Κανένα μήνυμα δεν είναι μεγάλο & πρέπει να καταλάβεις ότι το μεγάλο βάρος της ασθένειας πέφτει σ¨ εσένα που πρέπει να ξέρεις ότι δεν πρέπει να λυγίσεις με τίποτα .
Είσαι ένας από αυτούς που ευχαριστώ για την εξέλιξη της ασθένειας μου είσαι ένας από αυτούς που με βοηθήσατε να γίνω καλά και θέλω να ξέρεις ότι όλα θα πάνε καλά .

Πολλά φιλιά σ΄ όλη την παρέα & να κοιτάμε μπροστά Καλή δύναμη σ΄ όλους:
__________________
Ό,τι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη amigos : 12-05-09 στις 09:20 Αιτία: Αλλαγή μεγέθους γηραμματοσειράς
Απάντηση με παράθεση