Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 16-05-07, 00:39
Το avatar του χρήστη purple anemone
purple anemone Ο χρήστης purple anemone δεν είναι συνδεδεμένος
Οργανωτής Club
 

Φύλο: Γυναίκα
Η διαθεσή μου τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από tertios Εμφάνιση μηνυμάτων
Σας άκουσαν, σας άκουσαν. Αλλα βρε (κλώσα) ...Αννούλα και σε μενα κρυφα τα ιδια δεν ελεγες.

Κοίτα που τωρα βρήκε νεωτερο και την...εκανε.

Δεν αξίζει να κλαίω για Φεραρρι που δεν εχω. Κριμα οι θυσιες μου, τα λουλουδια που σου πρόσφερα, οι γονυκλισίες μου. Μπροστα στα νειάτα αχ αχ τι να κανει η ..μπύρα (πείρα, μπα σε καλόμου όλο λάθη κανω)
Κατ' αρχήν, παρά τη συμπαθή συνήθεια των γνωστών πουλερικών να προστατεύουν και να ζεσταίνουν τα κλωσόπουλά τους, ποτέ δεν αποκαλούν μια κυρία όπως πώς, καθώς το συγκεκριμένο ουσιαστικό έχει καταντήσει υβριστικός χαρακτηρισμός.
Επομένως, σε ανακαλώ εις την τάξιν και σε χρεώνω ένα μπαχτσέ μωβ ανεμώνες... άντε για να μη σου ζητηθεί να βάψεις τη Ferrari παρομοίως και δεν θα σε φτάνουν 100 πλουσιοπάροχα διαζύγια για το σκοπό αυτό!

Μα αφού βρε καλέ μου, βάζεις στο avatar σου ένα σωρό πράγματα περιλαμβανομένων άλλων γυναικών, ενώ εκείνος ο άλλος, έχει το "ειδικό εργαλείο" που θα αποδειχθεί απαραίτητο για τα σέρβις μου τα οποία, σημειωτέον, είναι ουκ ολίγον ακριβά... τι να κάνω η γυναίκα;

Άντε... είχαμε δεν είχαμε το σκίσαμε το θεματάκι. Και να μας πιάσουν λέει, τα 660 άλογα, θα μας χτυπήσουν κάτω σαν χταπόδια.
__________________
Δε χάνεται η ελπίδα τελευταία... Τελευταία χάνεται η ψυχή όταν χάσει την ελπίδα της...
Απάντηση με παράθεση