Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 12-12-06, 00:27
Το avatar του χρήστη Zerocool
Zerocool Ο χρήστης Zerocool δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος
 

Τελευταία φορά Online: 15-03-19 18:46
Φύλο: Άντρας
δεν ειμαι ο αρμοδιος gildor αλλοι ειναι οι αρμοδιοι σε αυτο να ξεδιαλυνουν την δικαιοσυνη μηπως και δουλεψει κατι σωστα σε αυτη την χωρα διοτι δυστυχως μονο εδω απο οτι βλεπω δεν δουλευει τιποτα σωστα σε ολη την ευρωπη υπαρχει μια νομοθεσια και ενα συνταγμα που δουλευει και εφαρμοζεται εδω περα ισχυει το ποιος εχει το "μεσο" και τα "χρηματα" αυτοι ειναι υπερανω νομων.

αν μου πεις για το εκπαιδευτικο συστημα η για το συστημα με τους ανεργους που δουλευω σε σχολη που εχει σχεση με τον ΟΑΕΔ και την ΕΕ να σου πω.

αλλα για την δικαιοσυνη τα λιγα που παρακολουθω βλεπω οτι λειτουργει εις βαρος του θυματος υπερ του κατηγορουμενου ειδικα αν το παιζει "αρρωστος" η αν πληρωνει καλους δικηγορους και εχω δει παρα πολλα ειτε με δολοφονους που επεσαν η θα πεσουν στα μαλακα ειτε με τρομοκρατες ειτε με βιαστες και αλλα πολλα.

εκτος οτι εχω προσωπικο παραδειγμα απο την παλια μου εργασια ως αστυνομικος που ο κακοποιος που με πυροβολησε σε ωρα καθηκοντος ειπε οτι ειναι ψυχοπαθης και εφαγε 2 χρονια και ειναι ελευθερος ενω εγω που δεχτηκα την σφαιρα που αν δεν φοραγα γιλεκο θα ημουν μακαριτης και αλλοι τεσσερις συναδελφοι μας εδιωξαν απο το σωμα με την κατηγορια υπερβασης καθηκοντος - καταχρηση εξουσιας αυτο πιστευω να τα λεει ολα πια ειναι η γνωμη μου για το συστημα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zerocool : 12-12-06 στις 00:30
Απάντηση με παράθεση