Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 07-08-10, 02:55
dimitrios83 Ο χρήστης dimitrios83 δεν είναι συνδεδεμένος
Mέλος
 

Τελευταία φορά Online: 11-09-18 04:16
Φύλο: Άντρας
Κρίμα είναι να δημιουργείται τέτοιο flame. Και δεν οφελεί κανέναν και παρεκλίνουμε απο το αρχικό θέμα του νήματος. Nelly ειλικρινά δεν πιστεύω πως κάποιος θα έμπαινε στη "διαδικασία" να σου ζητήσει να φύγεις (είμαι βέβαιος πως η Chressida δεν εννούσε αυτό). Ακόμα όμως και άν υπήρξε κάποιος με παρόμοιο αίτημα, εσύ συνέχισε τον αντίλογό σου. Σίγουρα ο πειρασμός να τσιγκλάς τον άλλον, πολλές φορές φαντάζει μεγάλος ιδίως όταν το "θύμα" (γενικά μιλάω) δείχνει να τσιμπάει εύκολα. Βέβαια καταλαβαίνω πως όλο αυτό χάνει το ενδιαφέρον του, όταν ο άλλος δεν έχει τι να απαντήσει (όταν λέω πχ τον fosi "αδελφίστικο στραπετσαρισμένο φοξ βάγεν", προφανώς το παιδί δεν έχει να κάνει αντίλογο, μιας και τον γονατίζει η απίστευτα τεκμηριωμένη επιχειρηματολογία μου)*

Πιό πάνω ο φίλος pazo αναφέρει "έπαψα να το παλεύω". Προφανώς και εγώ δεν θα τρελαθώ στην τελική, μιας και βλέπω πως τα πράγματα στην εκτός του υπολογιστή ζωή, είναι πολύ (μα πολύ) δύσκολα και προμηνύονται χειρότερα. Δεν ξέρω άν κάποιοι απο σας είστε βολεμένοι η κατα πόσο σας επηρεάζει τι γίνεται εκει έξω, αλλά εμένα με βλέπω να με πηγαίνει ασάλιωτο. Οπότε οκ δεν θα χάσω και τον ύπνο μου άν τα "αιτήματά" μου για την άκρο δεν γίνουν δεκτά. (Black Skin FTW) :Ρ

Στην τελική δεν θέλω με τίποτα να βλέπω γυναίκες να τσακώνονται μεταξύ τους (το απεχθάνομαι αυτό). 'Αν είναι να δούμε τραβήγματα μαλλιών, σκισίματα ρούχων και σουτιέν να ίπτανται, ας γίνουν με χαμόγελο!

*μωρή σε έχω τρελάνει ε;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitrios83 : 07-08-10 στις 02:58
Απάντηση με παράθεση